Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
afk
#21
A kde jsem viděl nějakou stížnost na nastavení vývěsek pro vyšší levely?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#22
No, že vývěsky se stávají pro vyšší lvl nepoužitelné noboť většinou obnáší sehnat partu s mágem, a tak hodinu pobíhat sem tam po mapě, abych získal peníze co nahoře získám na dobrém místě za 5 minut a expy co získám za pár minut hry.
A tohle bylo na foru psaný už několikrát whitey...
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#23
Zkus si secist expy za par minut hry a za vyvesku a za projeti dungu a za npc...vy tu porad rikate o jednotlivych zpusobech expeni, ale tady jde o to je kombinovat. Kdyz date vsechny zpusoby dohromady, vznikne z toho celkem slusna suma.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#24
marina má pravdu včera jsem si založil postavu.pokecal jsem s Gervinem prosel jsem 2x stoky kobku a kecali jsem v hospode a už mám lvl 4 skoro 5
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#25
taky si myslim. ta kombinace musi dat slusne expy.
a to ze za potvory jsou 2expy, je betou. nekde to tu psali, ze po dobonceni bestiare a prechodu do ostre, se o neco zvysi expaward z beastu.

ona je chyba asi v tom, ze loveckou licenci beru ja sam, tak by take mela byt splnitelna tou samotnou postavou a ne abych potreboval partu s magem.
slo by udelat, aby rozeznavala vyveska, nejen level postavy, ale take povolani ci pocet postav v parte(pri vyzvednuti licence z vyvesky)?
Odpovědět
#26
Jde o to, že se projití půlky hřbitova mám víc expů jak za vývěsku a dám to rychleji a je to snazší než vývěska pro můj lvl... A peněz opravdu získáš 100x víc když pobiješ npc co peníze maj, než když obíháš mapu aby jsi stihl vývěsku, nemluvě o tom, že nelogne, když odlogne mág nesplním, dostanu pokutu. Navíc některým npc jako je mág hlubiných mravenců atd, nemám představu jak dám aspon ten jeden dmg aby se mi započítali. Protože jsou dost silný abych je netrefil lukem v rozumný době, pokud naběhnu tak nás všechny pobijou. A pokud bude mág půl hodiny oddalovat jejich zabití, tak umřem taky...
Jinak ono expů podle mě není málo, jen je podle mě naprostý nesmysl říkat, že jsou jiné zdroje expů než online exp.
Protože řeknu to asi takhle, když chodím seženu někoho, pokecám mám online exp. Tudíž nějakých 840 exp za hodinu. Stačí mi k tomu jeden hráč, nemí riziko, nestojí mě to peníze.
Pokud se učástním rp akce, ke které se připlete gm, můžu získat za tu hodinu, třeba i těch 200 exúpů navíc když mám štěstí. Tedy zhruba 1/4 online exp, ale musí být příležitost k dobrému rp, musí být přítomno gm, tudíž věc spíše vyjímečná.
Pokud jdu dung nahoře dostanu za hodinu řekněme 25 expů za npc a 200 expů za průchod, potřebuji ale schopnou partu, musíme se sejít v noci a v závislosti na kvalitě skupiny se i vystavuji slušnému riziku ztráty věcí. Tudíž se to poštěstí spíše vyjímečně, a expy jsou rovněž zhruba 1/4 online exp.
Pokud solově procházím chodby, dostanu za hodinu asi 30 expů za npc. Tzn proti online exp naprosto zanedbatelné. Rizika jsou ale minimální, nároky na ostaní hráče, příležitost nulové, je to ale strašná nuda.
Pokud vezmu vývěsku, musím vpodtsttě nejdřív sehnat dosti silnou skupinu (silněší jak na některé dungy), která se uvolí že se mnou půjde, následně zkouknout vývěsku a doufat že tam nejsou problematická npc, která zraní výhradně mág (hlubiní mravenci mágové, drideři atd), či npc která je problém zabít i s mágem (královna hlubiných mravenců). Nejsem si uplně jistý kolik za to na svém lvl dostanu expů (naposledy se mi povedlo udělat vývěsku, při vyjímečném štěstí na zadání na zhruba 15 lvl, moc na to už ani nekoukám) ale tipuji že tak 100 nejvýš 200 expů. Což ještě vydělit tak dvěma až třema (čas potřebný k pobití, obejití spawnů), přičíst tak 20 expů za zabitá npc, takže dostanu zhruba možná tak 100 expů za hodinu navíc. Tzn 1/8 online exp.
A pokud jsem craft, no řekněme svobodná řemesla, jediná možná zakázka je jasanové dřevo (což není vyloženě pro crafta, dokonce je to spíše pro jiná povolání, nebot u crafta je to ušlý zisk a z rp pohledu kdy si postava neuvědomuje že za to dostane expy, je vyložený nesmysl to dřevo kováři nosit. A dřevěné kroužky, které se jako jediný druh regu co zvládne vyrobit objeví i npc tak jednou za týden. Pokud se tedy hráč nenajde čas tam co chvíli zaběhnout a zkontrolvat změny, což si většinou nenajde nabot má dost práce aby uspokojil poptávku hráčů. Zakázky na látky, jsou finačně prodělečné, nemluvě o tom, že z jistého pohledu i celkem sobecké, nebot jejich plnění (craft si na to vydělá, by ochudilo ostaní hráče, nebot farmáři opravdu nevyprodukují dost, aby to craft mohl prodávat npc).
Jinak než si mě někdo špatně vyloží, tenhle systém expů se mi líbí, už jen proto, že pro hráče není rp (pravda rp by mělo být věc trvalá, ale mám na mysli prostě činnosti s istě rp významem, debaty s hráči, tréningy, přednášky, obřady, atd) ztráta expů (kdyby od rána do večera harvil má mnohem víc). Možná bych jen byl o něco přísnější s hodnocením (nemůžu si pomoct, bud na forum píšou jen "lepší" hráči nebo tu těch 14 exp/min má opravdu každej aktivní hráč). Asi nechal známky vyprchávat jen když je lognutý (ale klidně i rychleji než ted), aby i ti méně aktivní hráči dostávali expy (takhle velice silně omezeni nebot když hrají méně času, mají méně příležitostí obnovit známku, takže často mají mnohem méně online expů i když jejic rp je třeba lepší než nějakého z hráčů aktivních.
Ale jak říkám, s současným exp systémem jsem víceméně spokojen. A to, že se tu nic neděje není vina expů, ale z části pasivitou hráčů a z části tím, že jich je prostě málo a dělat něco koudného sám prostě nejde, vždy je potřeba aspon několik jiných aktivních hráčů, nebo kupa méně aktivních.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět



Skok na fórum: