Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nog Nogagh
#1
(19.06.2009 v 21:55)Kara napsal(a): Chytre, udelat turnaj kdyz mam banan :-D
To vis, ze se to orkum hodilo. Smile
A byvaly vitez Horian ve vezeni? Excelentni. Smile Urcite se jeste sve sance dockate.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#2
no ve většina případů sem měl štěští protože sem první ranou dal plnej dmg a na to nikdo nemůže moc zarágovat když mu zbejvá 10-15hp...
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#3
A diskuse k turnaji patří sem.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#4
Stručně připomenu, jak Nog Nogagh funguje. Diváci se usadí na tribunách a neorkové mezi nimi nebudou sedat na místech vyhrazených orkům(je tam cedule).

Bojovníci se seřadí na jedné straně arény a poslechnu si nějaký úvodní proslov. Bude vybrán první bojovník a ten vyzve na souboj soupeře, kterého si sám vybere. Každý by tak měl odbojovat dva souboje s protivníky, které si vybral plus souboje, ve kterých byl vyzván někým jiným.

V aréně se postaví proti sobě, každý kdekoliv v prostoru své poloviny arény. Boj začíná ve chvíli, kdy oba bojovníci vysloví "Připraven", nebo "Připravenej" (prostě nějakou srozumitelnou podobu tohodle slova). První řekně "připraven" a v momentě, kdy "připraven" vysloví i druhý, začína boj.

Před začátkem boje není možná připrava. Žádné lektvary, kouzla, modlitby... Vše až poté, co začně souboj.

Souboj končí jedině omráčením jednoho ze soupeřů.

V rámci boje je povoleno vše. A když říkám vše, tak myslím VŠE. Lektvary, modlitby, kouzla, podvody(nevěřte soupeři, může na vás něco zkoušet), nehlášené bugy(testerský příspěvek této akce), cokoliv. Cílem je porazit soupeře všemi dostupnými prostředky.

Po skončení souboje oba bojovníci opustí arénu druhými vrátky v aréně a zařadí se jako poslední do řady čekajících bojovníků. Pak bude vybrán další bojovník, který si vybere svého soupeře. Pokud to bude možné, neměl by si vybírat ty, kteří zrovna opustili arénu.(Aby se zregenerovali, doplnila se jim mana, odezněli účinky lektvarů, kouzel apod).

Ne vždy má Nog Nogagh vítěze. Vítěz se určuje takovým sytémem/nesystémem. Vítěz by měl ideálně porazit všechny svoje soupeře, kteří zároveň porazili své vlastní soupeře a jejich soupeřové zase vyhrávali svoje souboje. Pokud však ten poslední z posledních přijde a porazí dosavadního suveréna, není možné vyhlásit vítězem toho, kdo do té chvíle vítězil, i kdyby porazil všechny ostatní a všíchni ostatní porazili onoho loosera. Smile Vítězství se cení, ale hlavní význam tohoto způsobu turnaje je vzájemné porovnávání sil a tradičně upevňování hierarchie mezi orky.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#5
Biggrin Biggrin Biggrin tak sme zkončili..bylo to dobrý díky všem za účast Smile
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#6
Omlouvám se že jsem nepřišel, ale musel jsem jít opravovat kuchyni v jednom bytu a nestačil to napsat na forum, snad vám to nějak vynahrádím Smile
Odpovědět
#7
ake to bylo kdo vyhral ??
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#8
V nejlepším spadl server a někteří z účastníků už znovu nelogli. Následný restart protáhl turnaj za čas, který jsem pro něj vyhradil.
Pokud si někdo vzpomněl a udělal nějaké screeny, mohl by je postnout v galerii.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#9
jááj to nasere :-) doufam ze ted tez stihnu nejaky eventik :-)
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#10
Aby se předešlo zbytečným diskuzím, chci říci, že nemám v plánu se nijak odvolávat na OOC diskuze a celý spor hodlám řešit v RP rovině.
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#11
Trocha OOC moderace někdy není na škodu. S tím, jak se málo potkáváme ve hře vázne i RP komunikace.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#12
Tady jde spíš o to, že nehodlám do hry zatahovat výsledek diskuse, ze které bude nanejvýše jasné, kdo útočil jako první a kdo se vlastně proti pravidlům Nog Nogagh provinil Smile
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#13
Já jsem vložil OOC informaci do úst NPC. To NPC by to mělo vědět, když u toho stálo. Proto se nestydím na to zeptat OOC. Celá ta situace má OOC základ. Gobrug by to nikdy nenechal dojít tak daleko, kdybych se nemusel v tu chvíli zabývat problémy s agresivníma strážema, co nechtěně napadali účastníky. Ale rozhodli jsme se to hrát, tak hrajme.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#14
Dobře, jestli to chceš tak, jak to bylo. Přišel sem a bratrstvo si myslelo, že je to akce jen pro orky a bratrstvo, tudíž pokládali za vhodný, abych tam nebyl. Začalo to tak, že mě vyháněli: "Vypadni, nebo tě zabijeme!" a tak podobně. Edwin mě pak označil za práskače, což jsem po něm chtěl vysvětlit, ale ten to vysvětlit nehodlal. Karlos řekl, že počítá do deseti a pak že na mě Bratrstvo zaútočí. Já požadoval vysvětlení toho práskače, kterýho se mi nedostalo, a Karlos dopočítal. Edwin pak začal cosi kouzlit (podle animace postavičky?) a já se prostě nechtěl nechat jen tak "napadnout" a tak jsem proti němu vyběhl a zabil ho. To, co se vedlo dál už z mé strany byl jen zběsilý úprk před půlkou Bratrstva (následně už jen před Karlosem).
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#15
(26.10.2010 v 15:44)Fenek napsal(a): Dobře, jestli to chceš tak, jak to bylo. Přišel sem a bratrstvo si myslelo, že je to akce jen pro orky a bratrstvo, tudíž pokládali za vhodný, abych tam nebyl. Začalo to tak, že mě vyháněli: "Vypadni, nebo tě zabijeme!" a tak podobně. Edwin mě pak označil za práskače, což jsem po něm chtěl vysvětlit, ale ten to vysvětlit nehodlal. Karlos řekl, že počítá do deseti a pak že na mě Bratrstvo zaútočí. Já požadoval vysvětlení toho práskače, kterýho se mi nedostalo, a Karlos dopočítal. Edwin pak začal cosi kouzlit (podle animace postavičky?) a já se prostě nechtěl nechat jen tak "napadnout" a tak jsem proti němu vyběhl a zabil ho. To, co se vedlo dál už z mé strany byl jen zběsilý úprk před půlkou Bratrstva (následně už jen před Karlosem).
Prostě RP jak vyšitý před osmy členy Gildy zabije jednoho z nich, co jsi čekal? Potlesk a omluvu Biggrin
Odpovědět
#16
Co ceduli že je to jen pro vás?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#17
(26.10.2010 v 20:23)Cessnek napsal(a):
(26.10.2010 v 15:44)Fenek napsal(a): Dobře, jestli to chceš tak, jak to bylo. Přišel sem a bratrstvo si myslelo, že je to akce jen pro orky a bratrstvo, tudíž pokládali za vhodný, abych tam nebyl. Začalo to tak, že mě vyháněli: "Vypadni, nebo tě zabijeme!" a tak podobně. Edwin mě pak označil za práskače, což jsem po něm chtěl vysvětlit, ale ten to vysvětlit nehodlal. Karlos řekl, že počítá do deseti a pak že na mě Bratrstvo zaútočí. Já požadoval vysvětlení toho práskače, kterýho se mi nedostalo, a Karlos dopočítal. Edwin pak začal cosi kouzlit (podle animace postavičky?) a já se prostě nechtěl nechat jen tak "napadnout" a tak jsem proti němu vyběhl a zabil ho. To, co se vedlo dál už z mé strany byl jen zběsilý úprk před půlkou Bratrstva (následně už jen před Karlosem).
Prostě RP jak vyšitý před osmy členy Gildy zabije jednoho z nich, co jsi čekal? Potlesk a omluvu Biggrin

Ne... Fenek(nemluvim o cloveku, ale o postave trpaslika) veril, ze ho orkove podle jejich zasad ochrani - nebot trpalsici s nimi meli narozdil od Bratrstva dlouhodobe dobre vztahy. Jenze tedka uz vi, ze to tak neni a bude to mit take herni dusledky. To je RP jak vysity, co? Ale moc slozity(pro nekoho) :-)
Odpovědět
#18
Whitey, ono jde o to, že to nebyla akce jen pro orky a bratrstvo, což však bratrstvo nevědělo a tak jednalo, jak jednalo. Celou akci samozřejmě doprovázely posty v chatu jako: "Nebreč," "Když někdy něco bratrstvo řekne, myslí to vážně BiggrinBiggrinBiggrin" a tak... No a třeba Edwin, který ode mě dostal IK, si po pár minutách přijel k mojí mrtvole a na Karlose vyhrkl: "Tak co? Měl u sebe něco hezkýho?" RP jako vyšitý, ne? Pak Cessnekova zpráva, kdy mi psal, že mi věci vrátěj, že nevěděl, že to neni akce jenom pro ně. RP jako vyšitý, ne? Potlesk a omluva pro Cessneka Wink
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#19
(26.10.2010 v 21:41)Fenek napsal(a): Whitey, ono jde o to, že to nebyla akce jen pro orky a bratrstvo, což však bratrstvo nevědělo a tak jednalo, jak jednalo. Celou akci samozřejmě doprovázely posty v chatu jako: "Nebreč," "Když někdy něco bratrstvo řekne, myslí to vážně BiggrinBiggrinBiggrin" a tak... No a třeba Edwin, který ode mě dostal IK, si po pár minutách přijel k mojí mrtvole a na Karlose vyhrkl: "Tak co? Měl u sebe něco hezkýho?" RP jako vyšitý, ne? Pak Cessnekova zpráva, kdy mi psal, že mi věci vrátěj, že nevěděl, že to neni akce jenom pro ně. RP jako vyšitý, ne? Potlesk a omluva pro Cessneka Wink

Fenku teď si je zabil Smile nájz worg Wink
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny, The Great Emperor. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Odpovědět
#20
problém byl ten že chyběl Brak kterej měl ty stráže umravnit a jelikož v dostahu nebylo žadny schopný GM tak jsem to musel řešit sám přes zákoník pokoušel jsem se ty guardy někam zavřít ale boužel bez výsledku. Viděl jsem co se dělo ale nemoh sem na to ragovat jinak by tam do toho začli flakat i ty guardi a to sem nechtěl
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět



Skok na fórum: