Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mazání duálů
#1
Exclamation 
Kdo četl alespoň jednou náš web, ví o zákazu duálů:
http://www.manawydan.cz/?cont=pravidla&part=dual

Kdo četl fórum, alespoň důležitou část Pravidla prohřešky, zvýrazněná témata, ví o zákazu duálů a mých výhružkách:
http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=581

Protože teamu začíná docházet trpělivost, přichází na řadu dlouho očekávané trestání za porušování tohoto pravidla.
Jeden z vás, který duální účet dokonce používal k "stealth" makru proti automatickému AFK (předstíral rozhovor dvou postav), už na to doplatil - přišel o postavy na těchto účtech a má BAN na tyto účty. Je řada i na těch ostatních aby pocítili důsledky svého jednání.

Zde budu vypisovat "ohrožené účty", aby se k nim mohli jejich majitelé vyjádřit. Pokud se k danému zápisu nikdo ze zůčastněných týden nevyjádří, budou účty "konzervovány" (permanentní BAN) a po měsíci smazány.
(konzervovány proto aby se neublížilo někomu kdo je tu třeba jen jednou za dva týdny)

Není vaše povinnost sem denně koukat, ale alespoň jedenkrát týdně to pomůže vám i nám - co když tu omylem bude váš účet? Všichni máme právo na omyl, ačkoliv se vynasnažíme aby jsme je nedělali.

Prosím, nepište sem varování typu "já hraji s přítelkyní z jednoho PC" - ty co to hlásili máme zapsané, zbytek dokážeme rozeznat (nedělej skopičiny a nepřijdou na tebe), případným omylům budete mít možnost zabránit. (viz. týdenní lhůta zde a měsíční konzervace)


PS: Tohle není o tom kdo výš dočurá. Tohle je o tom nenechat si .:. na hlavu.


PS2: Máte (několikátou Smile) poslední možnost zde oznamovat svoje duální účty k promazání.
1, případ:

Účet Wei, založen 14.9.2008, nepoužitý, dnes jsem řešil problém se vstupním heslem do hry
Účet Faladar, založen 4.1.2009, nepoužitý
Účet Talner, založen 1.2.2009, nepoužitý

Majiteli těchto účtů se omlouvám že ho pranýřuji na tomto místě, vzhledem k tomu že účty nebyly nikdy logovány tak nejde defakto o duální účty.
Je zde jako "ilustrační případ" a uvítal bych pokud zde napíše "Ano jsou moje, ne nepoužívám je." Potvrdil by tak naše metody odhalování duálů.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#2
Velmi se omlouvám za tuto chybu. Založil jsem více účtů, neboď jsem ani od jedné registrace nedostal druhý e-mail. Niky jsem je nepoužil neboˇjsem se nedostal ani do hry.....
Jetě jednou se vilmi omlouvám za tuto chybu.
Odpovědět
#3
2, případ:
účet Luci, 23.9.2008
účet Fioni, 16.9.2008
účet Darkh, 16.10.2008, nikdy nepoužitý?
účet Draice, 16.10.2008, nikdy nepoužitý?
3, případ:
Norny, 14.2.2009, aktivně hraný
bhj, 16.3.2009, aktivně hraný
gaga, 23.2.2009, aktivně hraný
nornik, 18.3.2009, aktivně hraný
nornisek, 5.4.2009, poslední dva měsíce nehraný
gollem, 22.9.2008, nikdy nepoužitý
Gollem4, 22.2.2009, poslední tři měsíce nehraný
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#4
Rozšíření případu 3. o účty gollem a Gollem4. zajímalo by mě na co to dotyčný používá.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#5
Velice se omlouvám že jsem nedpověděl dřív.

učet Norny: toto je učet kamaráda.
učet bhj: toto je muj učet.
učet gaga: toto je učet kamaráda.
učet nornik:tento učet mužete klidně vymazat. je to učet Nornyho. na učet Norny mu totiž nedošel Email tak si založil nový ale pak tak došly oba a měl dva učty.
učet nornisek: toto je učet kamoše který už dva měsíce nehraje.
učet gollem:toto ne učet bráchy a protože mu nedošel registrační Email tak si založil učet Gollem4.
Odpovědět
#6
Promiň mi můj zvídavý dotaz:
- to jsou tři různí kamarádi, nebo má někdo z nich dva/tři účty?
- můžeš mi vysvětlit proč jsem narazil na jména postav shodná/podobná s jmény ostatních accountů, např. jméno postavy "gollem" na účtu nornisek apod.?

Vlastník účtu bhj, ty - podle e-mailu jsi slečna?
Vlastník účtu Norny, podle e-mailu máte stejné příjmení?
Vlastník účtu gaga, podle e-mailu má shodné jméno s vlastníkem účtu Norny?
Všichni tři máte stejný věk a nemáte ICQ?

Tohle bude možná náš bug, ale jak je možné že účty "nornik" a "nornisek" existují pouze ve hře, a nemají účet na fóru/webu?
(je možné říct které GM je zakládalo, případně jak byly založeny?)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#7
Ano tři kamarádi ale jeden už nehraje. to nevim. Ano podle emailu jsem slečna. učet Norny byl zaregistrovaný přes email se stejným příjmením protože majiteli učtu Norny se nešlo registrovat přes jeho email.Ano má protože majitel učtu gaga zapoměl svoje heslo na email tak je registrován přes muj. Ano všichni tři máme stejný věk a každý máme svoje icq. to opravdu nevim.(nevim jaké to bylo GM).
Odpovědět
#8
:-D :-D :-D :-D
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#9
Drsny okecavacky Smile Asi se zamerime i na pravdivost udaju v registracnich mailech a to teprve bude mazani (BFU by se divil, co vsechno jde dohledat za informace) Smile
Odpovědět
#10
Mám problémy tomu uvěřit, zvláště když v logu soustavně vidím jak ty odloguješ, jiný z účtů krátce naloguje, odloguje, opět naloguješ ty. Také jsi z vás dosud jediný, kdo se tu ozval.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#11
ehm Whitey až narazíš na mně budeš mít problémBiggrin ais 20x jsem menil heslo jelikož to pokaždý buglo a pak jsem to vyřešil s GeemBiggrin
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#12
Případ 3,: Neuspokojivé vysvětlení, téměř nulová komunikace s jediným z vlastníků zmíněných účtů.
Ve smyslu pravidla o duálních účtech a zde vypsaných informací budu všechny účty případu 3, počínaje 2.7. zakonzervovány a označeny k smazání.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#13
Vzpomněl jsem si, že jsem si založil další účet.

Učet Distorion (Členství od: 15.12.2008)
Účet Shakes007 (Členství od: 01.02.2009)

Na účet distorion jsem se logl nanejvýš párkrát, potom mne to tu přestalo bavit.
Potom jsem nejspíš zapomněl, že tu už účet mám a založil jsem si nový, tedy shakes007.
Prosil bych o smazání účtu Distorion a ponechání účtu shakes007.
Na účtu shakes007 jsem byl dlouho po založení neaktivní, ale teď jsem se již rozehrál a nechci o něj přijít, možná ani nejde o duál, nevím co přesně pojem duál znamená.
Snad to postačí jako vysvětlení k nesmazání účtu Shakes007 (zmírnění trestu).
Pravidla by se měla dodržovat a trestání za porušení taky, ale i tak prosím o zmírnění následků mé banální chyby.
Velice se Omlouvám se za svoji chybu a hlavně za svoji zbrklost.
Odpovědět
#14
Detailnější odpověď jsem zaslal po SZ, zbývá jen dodat dvě slova:
"Děkuji" a "Provedu".
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#15
Nevím jestli patří přímo sem, ale nevím kam jinam a okrajově to také souvisí.
Prosím o zaslání zapomenutého hesla pro účet Agnes, bohužel si nepamatuje který ze dvou používaných mailů měla jako registrační.
A teď blíže k tématu. Je to účet manželky a oba hrají ze stejné IP adresy, takže to pro jistotu opět hlásím abychom se vyhnuli nesrovnalostem kolem duálu.
Díky.
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#16
Poslete mi nekdo z vas dvou obe emailove adresy, ktere mohly byt registracni, ja na tu pravou registracni poslu heslo a pak dam vedet, ktera z nich to byla.. pokud vam to tak vyhovuje. Pokud ne, tak idealne doresime po ICQ.
Jinak dualni hrani berem na vedomi, v pohode. Dik za oznameni.
Odpovědět
#17
Ahoj mám takový menší problém. Před nějakou dobou jsem zde hrál, přičemž asi před týdnem jsem začal hrát znovu. Hrálo nás tu vícero a používali jsme duální účty, což nebylo asi správné, tak se omluvám. Ale teď k problému: můj účet "Nornisek", který používám ve hře, zde na forům neexistuje. Chtěl bych poprosit, jestli by to nešlo nějak vyřešit.
Odpovědět
#18
Pokud máš ty osobně víc účtů, napiš sem jejich seznam. Účet Nornisek ti zůstane a zbytek se blokne/zruší na fóru i ve hře.
Jen pro jistotu: kdyby měl někdo podobný problém a před smazáním duálních účtů se honem honem snažil o převody majetků mezi účty, nezůstane vám tu účet ani jeden.. Biggrin Pokud někdo má víc účtů a nenahlásí to, dopadne to obdobně.
Odpovědět
#19
tak prosím účty: Norny, bhj, nornik, gollem, Gollem4, gadgi, kulda ZABLOKOVAT
a účet Nornisek nechat a nějak pořešit aby byl i na forum, je jen ve hře Smile
Odpovědět
#20
To ses teda činil - 7 účtů neměl snad ani Drát! Biggrin Jo, buď to stihnu pořešit dnes či zítra, nebo to udělá pak (snad) někdo jinej..
Odpovědět



Skok na fórum: