Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novinky
#1
Co se v poslední době změnilo (1 měsíc) :

Přestavba srubu - změna prvního patra
Vybudování stájí
Obnovení questu na výkup temných růží - menší přivýdělek pro vás
Přidání 3 menších questů
Zarovnání okolí srubu - poděkujte Shavril
Přidána lovecká vývěska na okolí srubu
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#2
"Na zapád od srubu došlo opět k výraznému sesuvu kamení. Je potřeba toto území vyčistit. Je možné, že pod částí hory došlo k vytvoření podzemních prostor, které jsou velmi vhodné k těžbě."

V okolí srubu přidáno 5 začátečnických questů pro nováčky.

Vzhledem k plánovanému vysázení živého potu v okolí elfského srubu je potřeba sehnat tyto suroviny :
Farmářské hnojivo v počtu 100 kusů
Zhouba škůdců v počtu 100 kusů
Dřevěné sudy na vodu 5 kusy
Hlína na sázení 3000 kusů
Motyky 20 kusů
Semínka tisu 250 kusů
(semínka budou ke sbětru náhodně celý dnešní den v lese u osadnických hor)

Zbývající potřebný materiál se zapisuje do knihy ve srubu, pokud přispějete upravte i počet ve knize.
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#3
Vzhledem k rozsáhlejšímu budování okolí, jako obranných hradeb je potřeba dodat ještě 400 kusů jasanových polínek na brány a 100 kusů na strážní věže. Přemístění stájí bude zpoplatněno 100 kusy jasanových polínek.
Celkem tedy 600 polínek na dřevěné části stavby.

Důl u osadnických hor je již plně použitelný pro těžbu.
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#4
Co se nového událo

V questu se postavilo opevnění okolo elfského srubu - velký dík patří Sulemu
Doplnění webu elfů o screeny z questu a zápisy okolo rozšíření - taky z řad hráčů - opětovně díky Caladhiel a Sulemu - http://elfove.webnode.cz/

Přemístění stájí
Znovuumístění vývěsky
Oprava drobných gramatických chyb a pod v questech okolo srubu
Dnes jsou přístupné i strážní věže.

Změna spawnů v okolí srubu.
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#5
Takže novinky Smile

Přibyli stráže, co jste si zaplatily
Připravuju pár překvapení, které se objeví v rámci měsíce
Postupně doplnuju informace na web elfů o povoláních
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#6
Zprovozněné oživování u sochy Corellona.
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#7
Rád bych požádal majitele srubu, aby předal ho někomu, kdo loguje. Děkuji.

Edit: I stáje.
Odpovědět
#8
Možná je to pro některé novinka, ale začal sem logovat asi již před dvěma týdny, chapu, že tento detail ovšem některým dost unikl.

Ale srub předám, sám myslím, že to bude lepší kvuli koordinaci a možnostem spravování kvuli novým elfům. Vše bude zařízeno RP, navíc bude u toho Zástupkyně velite Saary Tirnor Vanwalion (vzhledem k tomu, že sem slyšel, že velitel taktéž není nyní dostupný).

Co se týče Saary, i když nejsem jejím členem, doporučoval bych schůzi pod záštitou její nynější Zástupkyně velitele, vzhledem k jejímu přehledu situace.

Súlë Tavaro
PS: vzhledem k tomu, že mé icq ne oficialně známé a dostupné, prosím všechny podobné zaležitosti vyřizovat přes něj, Díky.

PPS: Velice se omlouvám za zdržení, ale předání srubu proběhne až příští týden, do neděle natáčíme a i když je to tady v Praze, do hry se asi nedostanu. Prosím o trpělivost.
Děkuji
The game of life is hard to play. Why we play? When suicide is painless.
Odpovědět
#9
Klíče stále ještě nepředány, vzhledem k tomu, že u dotyčného vlastníka došlo k jistým potížím při předávání.
The game of life is hard to play. Why we play? When suicide is painless.
Odpovědět
#10
Klíče od srubu předány. Pokud se někdo z členů Saary nemůže dostat do prostor srubu, ať mě prosím kontaktuje. Děkuji
Zástupce velitele Saara Tirnor Wanvalion
Odpovědět
#11
Všem orkům je zakázáno se pohybovat na území okolo elfího srubu po jistých událostech. Každý ork na území okolo elfího bude bez vyjímky zastřelen a to do odvolání.
Odpovědět
#12
Všiml jsem si, že po světě běhá několik elfích postav, bohužel, někteří z nich nemají ponětí, jak se přidat k elfí frakci. Prosím, kdokoliv z vás kdo má zájem, nechť se mi ozve do SZ nebo lépe na ICQ. Všechny elfí postavy jsou vítané!
Proč to repostuju? Protože běhá ve světě asi 10 nových elfích postav a žádná zpráva..
Odpovědět
#13
Co není zapsané na fóru, to se nestalo.
Nemluvě o tom, že za RP příspěvky týkající se DL máte exp odměny..
Rozhodl jsem se tak po tom, kdy se událo několik celkem podstatných věcí v určitých questech a nikde žádný zápisek.
Odpovědět
#14
Intenzivní práce na Eldamaru a jeho okolí - práce se trochu protáhly, protože musíme hnout s celým Eldamarem, ale věřte mi, že to bude stát za to.. Smile
Uvidíme, jak to bude vypadat v neděli.
Odpovědět
#15
Hrajete elfa a nevíte, jak se zapojit do dění v elfí DL? Resp. chcete mít přístup do zaheslované části na fóru?
Napište mi SZ, nebo ještě lépe na ICQ. Heslo dostanou jen ti hráči, kteří se vážně chtějí zapojit do DL.
Odpovědět
#16
Jsem zpět.
Všichni hráči, kteří ještě úplně nezanevřeli nad Manawydanem a nad hraním elfů, tak mi prosím napište na ICQ, ideálně přes SZ
Odpovědět
#17
U elfího srubu bylo zřízeno menší elfské tržiště.
Momentálně nabízíme různorodé alchymistické výrobky.
Odpovědět
#18
Započaly práce na Eldamaru.
Odpovědět
#19
Zaplaceny poplatky v táboře.
Vážně se omlouvám, že jsem to neudělal dřív.
Odpovědět



Skok na fórum: