Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diskuze o prohřešcích a trestech
#21
"Provokací je např. arogantní chování, očividné porušování místních pravidel (města, domu ...), urážky apod.
Provokující dává provokovanému automatický souhlas se svým napadením."
To souslovi s mistnima pravidlama k tomu muze svadet.. Nicmene Myrsha rikal, ze se tu objevi, cili at to posoudi on.
Odpovědět
#22
Právě kvůli tomuto nejrůznějšímu překrucování jsou tam ty vysvětlivky.
Stručně: NePvP postava nesmí na nikoho útočit, pouze se smí bránit před prudičem.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#23
Keldorl

[20:37] Keldorl (ilicius) [0x000009C0] [ilicius] útočí na hráče Mir (Mir1) [0x00000023] [Mir1]! (zakázané PvP!)
v této fázi Mir ještě neútočí, jen si vykouzlil obraný štít.
[20:37] Nepovolený loot: Keldorl bere 'Železný prach' od Mir.
[20:37] Nepovolený loot: Keldorl bere 'Obvazy' od Mir.
20:37] Nepovolený loot: Keldorl bere 'Kost' od Mir.

[20:42] [Party: Keldorl] nikdo nemá pvp., bude to těžký
[20:43] Keldorl (ilicius) [0x000009C0] [ilicius] útočí na hráče Nicolas Flamell (Richiarde) [0x000001FA] [Richiarde]! (zakázané PvP!)
[20:45] [Party: Keldorl] mir není pvp, lootovat ho stejně nesmíme
[20:49] [Party: Keldorl] nelotujte
[20:53] [Party: Keldorl] ty pvp pravidla jsou an zabití

Tučná část mě i pobavila Biggrin a ty se mě iliciusi ptáš za co máš trest, sám sis odpověděl už ten den.

Dherin

[20:37] Hráč Mir [Mir1] omráčen, původce: Dherin (1219, 1745, 0)
[20:37] [Say: Dherin(1220, 1744, 0)] nestaci mu to?
[20:37] [Say: Dherin(1220, 1744, 0)] za chvili sou tady dalsi tusim...
[20:39] Dherin (jaski) [0x0000210E] [jaski] útočí na hráče Mir (Mir1) [0x00000023] [Mir1]! (zakázané PvP!)
[20:40] Hráč Mir [Mir1] zabit, původce: Dherin (1232, 1730, 0)
[20:40] [Party: Dherin] to je ono jak se radsi nechaj zabit
[20:41] [Party: Dherin] ha mir Biggrin
[20:47] Dherin (jaski) [0x0000210E] [jaski] útočí na hráče Rilwen (monty) [0x000000F7] [monty]! (zakázané PvP!)
[20:47] Hráč Rilwen [monty] omráčen, původce: Dherin (1251, 1717, 0)
[20:47] Dherin (jaski) [0x0000210E] [jaski] útočí na hráče Mir (Mir1) [0x00000023] [Mir1]! (zakázané PvP!)
[20:47] Mir (Mir1) [0x00000023] [Mir1] útočí na hráče Dherin (jaski) [0x0000210E] [jaski]! (zakázané PvP!)
[20:47] Hráč Mir [Mir1] zabit, původce: Dherin (1231, 1733, 0)
[20:48] [Party: Dherin] Biggrin
[20:48] [Party: Dherin] pasti super napad
[20:49] Dherin (jaski) [0x0000210E] [jaski] útočí na hráče Rilwen (monty) [0x000000F7] [monty]! (zakázané PvP!)
[20:49] [Party: Dherin] vsichni bezu flagu
[20:50] [Party: Dherin] chci uzu kopne bych ho dohnal
[21:09] Změna vlastníka: hráč Dherin [0x0000210E]->hráč Chalithra Malear [0x00002FC4] (5985, 2741, 36) (1xRilwen (hlava)(0x40036F20 "Head")]


Chalithra

[20:45] Chalithra Malear (Elerra) [0x00002FC4] [Elerra] útočí na hráče Nicolas Flamell (Richiarde) [0x000001FA] [Richiarde]! (zakázané PvP!)
utok na odchazejiciho hrace
zatim takhle, ale jeste nejsem u konce
[20:34] [Whisper: Mir(1218, 1781, 0)] Asm Ji Teo Xoth Cero
[20:34] Chalithra Malear (Elerra) [0x00002FC4] [Elerra] útočí na hráče Mir (Mir1) [0x00000023] [Mir1]! (zakázané PvP!)
[20:38] Chalithra Malear (Elerra) [0x00002FC4] [Elerra] útočí na hráče Mir (Mir1) [0x00000023] [Mir1]! (zakázané PvP!)
[20:39] Chalithra Malear (Elerra) [0x00002FC4] [Elerra] útočí na hráče Mir (Mir1) [0x00000023] [Mir1]! (zakázané PvP!)
[20:39] Hráč Mir [Mir1] omráčen, původce: Chalithra Malear (1231, 1729, 0)
[20:45] Chalithra Malear (Elerra) [0x00002FC4] [Elerra] útočí na hráče Nicolas Flamell (Richiarde) [0x000001FA] [Richiarde]! (zakázané PvP!)

A to je jen výtažek co jsme se Stigem udělali, jinak tam toho bylo i více.. Wink ... zakázané útoky jsou ty , co jste provedli, aniž by na vás nonPVP hráč zaútočil. Tohle je poslední vysvětlení mého rozsudku. Kdyby Rilwen nebyla také vina, dal bych vám tresty vyší, tahle sem to zkompromisoval na tresty nižší pro všechny, než bych dal normálně ( a vzhledem k banům ještě od Erin, ať není celej shard zabanovanej Smile ).
Odpovědět
#24
Ano, jen vytazek...kde jsou ti co nas napadli proti pravidlum? Napr. nooby mag co byl s mirem? Zacal trikovat Dherina, a behal kolem porad dokola dokud jej nezahnal. A dalsi. No nic, nema smysl nic psat dal, jako je to celkem jasny, Keldorl dostal trest by oko, ale pak jste to museli dohledat kvuli jeho stiznsotem, tak jste mu prisili hrace co si nestezoval.
Odpovědět
#25
(13.08.2009 v 18:47)Myrsha napsal(a): Kdyby Rilwen nebyla také vina, dal bych vám tresty vyší, tahle sem to zkompromisoval na tresty nižší pro všechny, než bych dal normálně

tucna cast me taky nesmirne pobavila Smile umite vubec neco jinyho nez rikat jak davate mirny tresty? pak ctu jen mate strasne malo casu na vsechno a nasledne prosetrujete to co po vas ani nikdo nechce. pouze stezovani si montyho kterej sam dostal trest a stezoval si jeste neopravnene. pak asi kvuli tomu ze se to napise na forum nasazite drowum bany a kdyz se nekdo ozve pouzijete svuj post gm a napisete ze vas nic nezajima a ze proste mame smulu Smile viz radstar: Presne tak .... BLA BLA BLA. Vymlouvat se umite dobre, okecavat jeste lip, ale to je tak asi vse. Mozna vam GM, ktere tresty rozdalo odpovi, ale mozna taky ne a stale plati, ze GM ma posledni slovo at se vam to libi nebo ne.

proste jen arogance nic vic. a kdyz uz se nekdo ozve tak se rychle schovate za gm robu a poslete ho do prdele a napisete pro zmenu neco jestli vas bude dal stvat ze dostane ban na rok.

kdyz takl strasne vsechno setrite tak kde ste prosetrili moji stiznost na zacatku topicu? zautocila na me ne pvp postava. ale myslim ze je to stejne jedno tady gm resi jenom to co se mu zrovna hodi a stejne bych dostal odpoved nejakou splacaninu upatlanou z pravidel a vaseho arogatniho chovani a vysledek by byl takovej ze na me zautocit urcite moh. sou tu opravdu ti pravi na tech spravnych mistech to jiste ano
Dherin
Odpovědět
#26
Jestli vam prijdou tresty velke, rad zacnu trestat ja .. v ten samej den ziskal panacek za nepovolene PvP 30 dni ban ... klidne je dam vam vsem pro vasi klidnou dusi a aby ste mohli picovat o tom, jak nekdo vyuziva svuj GM post.
Odpovědět
#27
tak to doufam ze nezustane jen u reci a promluvi i ciny Smile
Dherin
Odpovědět
#28
jaski: Mas to mit (30 dni je tvych).
Odpovědět
#29
(13.08.2009 v 19:08)jaski napsal(a): proste jen arogance nic vic. a kdyz uz se nekdo ozve tak se rychle schovate za gm robu a poslete ho do prdele a napisete pro zmenu neco jestli vas bude dal stvat ze dostane ban na rok.

kdyz takl strasne vsechno setrite tak kde ste prosetrili moji stiznost na zacatku topicu? zautocila na me ne pvp postava. ale myslim ze je to stejne jedno tady gm resi jenom to co se mu zrovna hodi a stejne bych dostal odpoved nejakou splacaninu upatlanou z pravidel a vaseho arogatniho chovani a vysledek by byl takovej ze na me zautocit urcite moh. sou tu opravdu ti pravi na tech spravnych mistech to jiste ano
Nestvi me, ted sme vam venovali ve dvou lidech hodinu nebo dve - casu, kdy mel mit Myrsha dovolenou a ja sem mohl delat neco tvurciho. Kdybych chtel byt arogantni, mazu topic a vubec na vas nereaguju.
Zadne dalsi tresty nebudou, na zacatku ste trvali na tom, ze nechcete nikoho z protivniku trestat, ted chcete trestat kvuli rozsudku, ktery vam nevoni. Pripad je z nasi strany uzavren, vsechno bylo receno.
Odpovědět
#30
(13.08.2009 v 19:23)Stig napsal(a):
(13.08.2009 v 19:08)jaski napsal(a): proste jen arogance nic vic. a kdyz uz se nekdo ozve tak se rychle schovate za gm robu a poslete ho do prdele a napisete pro zmenu neco jestli vas bude dal stvat ze dostane ban na rok.

kdyz takl strasne vsechno setrite tak kde ste prosetrili moji stiznost na zacatku topicu? zautocila na me ne pvp postava. ale myslim ze je to stejne jedno tady gm resi jenom to co se mu zrovna hodi a stejne bych dostal odpoved nejakou splacaninu upatlanou z pravidel a vaseho arogatniho chovani a vysledek by byl takovej ze na me zautocit urcite moh. sou tu opravdu ti pravi na tech spravnych mistech to jiste ano
Nestvi me, ted sme vam venovali ve dvou lidech hodinu nebo dve - casu, kdy mel mit Myrsha dovolenou a ja sem mohl delat neco tvurciho. Kdybych chtel byt arogantni, mazu topic a vubec na vas nereaguju.
Zadne dalsi tresty nebudou, na zacatku ste trvali na tom, ze nechcete nikoho z protivniku trestat, ted chcete trestat kvuli rozsudku, ktery vam nevoni. Pripad je z nasi strany uzavren, vsechno bylo receno.

proti tobe to mireny nebylo spise proti dvoum nejaktivnejsim gm. ja nechci nikoho trestat jenom sem tim chtel poukazat jaky je zpusob reseni porusovani pravidel. v tu samou chvili porusi clovek pravidla a nic se nestane. porusi drow a ha!
Dherin
Odpovědět
#31
(13.08.2009 v 19:19)RadstaR napsal(a): jaski: Mas to mit (30 dni je tvych).

Pripis si me na seznam.
Odpovědět
#32
mno ja na celú vec budem reagovať nasledovne:

1. Uvidíte NonPVP postavy tak ich nechajte utiecť do mesta. Pokial to niesú úplný Rp tragédi tak si zavolajú pomoc od PVP hráčov. Mal som tam menej skúsených hráčov a boli sme trochu trénovať.

2. Prišli ste s tým že nejaký ludia vám vyzabíjali stráže. Mňa naozaj zaujíma odkial sa to vaše postavy v hre dozvedeli, alebo ako na to prišli.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#33
Pripsano ... pri dalsim reseni budu brat v potaz.
Odpovědět
#34
Jediny komu nebylo povoleny utect diky lasu jsi byl ty Mire, a to kvuli vyslechu, ostatni kdyby neutocili a utikali, nemuseli umrit.
Odpovědět
#35
nekteri hraci jsou jako bodnuti od komara...

cim vice skrabes a snazis se nejak potlacit svedeni, tim vice svedi a nasiraji,,

proto radim, vykaslete se na ne, oni casem prestanou : )))
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
Odpovědět
#36
Nemohl ... napsal si pozde. Uz nemam naladu neco nekomu davat zadarmo. Hold jako arogantni clovek jsem hodne naladovy a uz nemam naladu delat nekomu sluzbicku jen proto, ze si rekne.
Jinak dik za lezeni do zadku, ale ja sem bohuzel dement a takove sladke recicky neberu.
Odpovědět
#37
Jako nezainteresovaný hráč můžu říct tohle - Radstara naprosto chápu, je to stará škola a jak někteří zdější "diskutuji" s RT, to jsem opravdu ještě neviděl (no možná na Andárii, když si GM tým navzájem šel po svých kamarádech :-) ), a to jsem strávil spoustu času i na starém dobrém CzH fóru. Nejspíš je na čase poučit se od BW party na Endoru a spolu s tresty ve hře rozdávat i bany na fóru.
Odpovědět
#38
Pánové a dámy... nevím jak VY, ale JÁ mám po dvou dnech plných plků a arogance chuť to tu ZAVŘÍT.
(a nemyslím tím tento topik)
Ve chvíli kdy jste nahoře, tak se vezete a ani neceknete.
Nedej bože ale aby vám někdo šlápnul na kuří oko.
To tu pak lítá padni komu padni, stížnosti a špína jak v parlamentu, o urážkách a aroganci vůči RT nemluvě.

Je tu tedy čas na nová pravidla, do odvolání platí:
1, RT bude na urážku členů odpovídat smazáním accountu. Opakovaná urážka povede k zablokování IP.
Dobře si rozmyslete co píšete, i kdyby to bylo jen ze srandy.
2, Jakékoliv nepovolené PvP povede automaticky k týdennímu banu útočníka. Pomůže mu pouze osobní přímluva napadeného.
Prokázané úmyslné provokování hráče aby se provinil tomuto bodu povede k smazání accountu provokujícího.
Dávejte si pozor koho cílíte - rozhodovat budu podle logu, nebudu řešit omyly typu "já cílil na tu potvoru vedle".
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#39
Dekuji za nazor Dommi.
Pokud ma nekdo potrebu, muzete si to vylejt u me na icq (310030621). Mam ted sice nejakou praci, ale jakmile to dokoncim, budu se vam venovat. Pripominam, ze Myrsha ma dovolenou, takze jemu nepiste, zastupuji ho a v pripade potreby mu informace predam sam.
Odpovědět
#40
(13.08.2009 v 20:11)Dommi napsal(a): Jako nezainteresovaný hráč můžu říct tohle - Radstara naprosto chápu, je to stará škola a jak někteří zdější "diskutuji" s RT, to jsem opravdu ještě neviděl (no možná na Andárii, když si GM tým navzájem šel po svých kamarádech :-) ), a to jsem strávil spoustu času i na starém dobrém CzH fóru. Nejspíš je na čase poučit se od BW party na Endoru a spolu s tresty ve hře rozdávat i bany na fóru.
Trefil si to. Jak nekdo na me, tak ja na nej. It's Easy Smile
Odpovědět



Skok na fórum: