Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diskuze o prohřešcích a trestech
(24.10.2017 v 22:11)Gheed napsal(a): Ja už si tentokrát i odpustil jisté gify Smile

Jen pro rejpali odpove z vysich mist - Každopádně se dovnívám, že pokud na tebe zaútočil na území města, měl jsi to nahlásit strážným a hnát to přes RP dále. Pokud byl Thanis on-line, měl by ti toho strážníka "zahrát" a celou věc prošetřit.-A ja nísto toho ban bez důkazu za nejaky lezeni z uctu na ucet kdyz neznam segry heslo....
Odpovědět
Vzhledem k logům a okolnostem je trest na místě, stojím za rozhodnutím RT a panuje mezi námi jednomyslná shoda. Rozhodnutí o tom, zda jde o duál či ne se vždy částečně opírá i o předpoklady, opodstatněné domněnky a o minulé zkušenosti s podobnými případy, ale většinou se čeká ještě na přímý důkaz. A ten v tomhle případě je (viz níže).

TL;DR
Je třeba si uvědomit, že duál je výsada udělená na základě dobré vůle, nikoliv nárokovatelné právo. Právo na duální účet neexistuje, jakmile jste identifikováni při registraci jako potenciální duál, je to jen na zvážení a dobré vůli GMs. Tato výsada může být kdykoliv odebrána a presumpce neviny v tomto ohledu není relevantní. Naopak - platí presumpce viny a pokud tu chtějí dva lidi hrát s duálem, je na nich, aby nade vší pochybnost přesvědčili GMs, že opravdu hrají dva odlišní lidé a účty nesdílejí.
Dlužno jen dodat, že takových lidí, kteří sice logují ze stejné IP, ale nikdo nemá pochybnosti, tu bylo více. Jmenovat nebudu, víme o sobě, vy můžete být v klidu. Smile Ono to poznat jde relativně snadno a rozhodně nám nejde o to dělat někomu zbytečně problémy, na to ani nemáme čas.

Krom toho, pokud hráč výslovně píše do hry, že přelogne na druhý ("cizí") účet, pokud jeden účet odlogne a hned na to logne další, není dál o čem diskutovat. To níže lze považovat za přiznání, dál to nemá cenu řešit.
Citace:[21:42:21] [Chat] Účet 1: oki tka ja preloguju na trh :_
[21:48:19] [Chat] Účet 1: oki relogovavam ju
[21:48:23] [Logout] IP adresa Účet 1: odhlášení, okolí Cyprony oblast (1655, 1648, 0) - postava XYZ
[21:48:28] [Login] IP adresa Účet 2: Připojení klientem verze 2016.10.1.20440 P 268
Další okolnosti, jako že třeba "holka" píše v mužském rodě tomu taky moc nepřidají.
Myslím, že "Neustále lezení na druhý učet" je tak bohatě podložené a opodstatněné. Všimněte si, že nebyl vůbec trestán prohřešek v tomto smyslu: http://wiki.manawydan.eu/doku.php?id=pra...ualni_ucty (za což se rovnou mažou účty a později banují IP adresy), ale toto bylo pouze jako varování s mírným trestem.

U supportu se nejednalo jen o nákup regů, kde bychom třeba přivřeli obě oči, jsou tam i zbroje, zbraně a další vybavení.

Prosím, chtělo by to taky psát trochu přehledněji. Pokud cituju sám sebe a do té citace něco akorát připíšu a pošlu to jako odpověď a navíc je to plné chyb a překlepů, dost špatně se to luští, navíc je to pak na 3 strany a furt se opakuje ten samý text dokola. Škodíš tím jen sám sobě.
/TL;DR


Vidím dvě možnosti pro další bezproblémové hraní:
a) Opustíme hypotézu, že se jedná o dva lidi hrající na dvou účtech a jeden z těch účtů dle rozhodnutí libovolného z těch "dvou hráčů" bude zabanovaný, druhý může hrát v klidu (minimálně co se týče duálu a supportu) a zapomeneme na to, že se běžně jedná o (pro oba účty a IP adresy dle potřeby) perma-banovatelný prohřešek. Tedy za předpokladu, že si před tím zabanováním jednoho účtu hráč nepředá věci z toho účtu na ten druhý, tím by celá tato dohoda padla a není vám/ti pomoci.
b) Po uplynutí těch 10 dní banu, pokud budou oba účty logovat, nevznikne žádné podezření a bude zcela evidentní, že ty účty neloguje oba jen jeden člověk. Oba účty budou vykazovat jasné známky toho, že je logují rozdílní lidé (nebojte, těch příznaků, jak to poznat, je víc než dost, takže klidně spoléhejme na to, že jsme schopni to bez pochybností poznat). Pokud by vzniklo sebemenší podezření (a to třeba i jen v tom, že si občas mezi sebou účty půjčujete), vystavuješ/vystavujete se riziku smazání účtů a permabanu.

Prosím v případě varianty b), dejte mi "oba" vědět, "každý sám za sebe", že jste s rizikem srozuměni a počítáte s možností dalších kontrol a prověřování, případně pokud jste se rozhodli pro variantu a), ať mi "jeden z vás" napíše, který účet můžeme zabanovat.
Zprávu očekávám do 2. 11. formou SZ na fóru nebo emailem. S ICQ furt řeším nějaké problémy a mám ho jen na jednom PC. V případě, že do dané doby nepřijde zpráva, nebo dokonce dojde k dalším prohřeškům,  si vyhrazuju právo rozhodnout podle sebe, případně volit nějakou úplně jinou variantu řešení.



TL;DR
Vzhledem k tomu, že oba účty až na výjimky nejsou ani logované v jednu chvíli, tak pokud se trochu uskromníte (s počtem postav), neměl by být problém a klidně si hrajte "dva lidi" z jednoho účtu, to proti pravidlům není (pokud nedojde opět k supportu mezi postavami). Pokud bude vše v budoucnu bez problému, nebráním se ani vyhovět žádosti o zvýšení počtu postav na účtu, abyste měli víc prostoru.

Na rovinu, nebuďte naivní, v tomhle nás prostě neočuráte, takže radši bych doporučoval variantu a), než riskovat a zamotávat se do nějakých složitých konstrukcí při prokazování něčeho, co je jinak. Smile Nestojí to za to, jeden účet stačí i těm největším fanatikům, jen holt na něm nesmíte mít úplně zbytečné postavy. Záchytnost duálů, troufnu si tvrdit, držíme na 100 % a pokud někdo nebyl za duál trestaný, ani ho na to nikdo neupozornil, je to jen proto, že nebyl vyhodnocen jako výrazně škodlivý a s primárně zlým úmyslem a nedošlo k výraznému zneužívání, nebo jsme se rozhodli sbírat důkazy a sledovat to a ten člověk třeba nakonec přestal hrát (nebo byl trestaný za něco jiného).
Prostě zapomeňte na to, že by tu v dlouhodobém horizontu někdo logoval dva účty a hrál s RT nějaké divadlo, to neprojde, na tomhle můžete jen tratit, protože budete trávit hraním XY hodin jen proto, aby vám na konec někdo smazal všechny účty a dal ještě na cestu ban.
/TL;DR
Odpovědět
KONECNE!!!!!!!!!!!!! Dekuji Stigousi ¨, za opoved takhle mi to staci... ja psal ze jsme ze segrou cumeli na film na jedny postely a mel jsem notas tak rekla at lognu a kouknu. Ale zase je pravda i kdyz byla u toho pc tak jsem byl za pc ja i kdyz jsem se otacel kdyz daval heslo :-) ale tato odpoved mi staci stigu me stvalo ze se nikdo az na par vyjimek ozvalo a resili jsme bugy 2 by meli bejt vyresene. Abych objasnil z jednoho pc (muj pc je MSI GE 720 proto segra hraje na mem protoze ona ma HP topení a seká se to :-). A tak to ban na 10 dnů příjmám a nevim zda pamatuješ Stigu ale ze začátku jsem dost pomáhal z bugy z testy tak bych mohl behem doby jako vcer z Whitey resit bugy jako pruraz zbrane trefa u presnosti rychlost zbrane atd je tu moc bugu (asi to mam v krvi ze zacatku to hledani bugu ) :Biggrinle s tim jak jsi to napsal a co si napsal souhlasim.... nejsem prudic chcem hrát jen v klidu jen mě štvalo nenapsat ani za nic proč ban proč na RP srvru mě mže sundat ork V isharskem meste lidi kam by ai ani nemeli straze ho pustit atd... a nikdo s itm nic nedelal ale delam tlustou caru..  priznám se že jednou jsem byl zoufalej tak jsem koupil od ségry vendora regy od segry protoze nikde nebyli a vic si fakt nepamatuju. pokud bych mohl hrat zde dale ze sestrou jsme si rekli že si necháme. Pokud si to přečte Whitey a zajímaj ho další bug at posle SZ a muzem zatim at server do kupy nebo vma pomohu scriptovat... i to kdyz nekdo loguje zasebou padne server se a vyresit.. a logicky jednoduse... Jeste jednou dííky Stigu že jsi mi odepsal a vysvětlil proč to vše. PS: Dělal sem taky admina a gm a vim ze nejdou odrbat najdes to v systemu pokud nejses hnup :-) Hezkou noc a dekuji
Odpovědět
PS: jinak bych byl pro variantu B s tím že si necháme jen nějaké postavy treba jednu dv at to fakt ohlídáme
Odpovědět
Dobrá. Hlavně ať mi napíše i ta tvoje sestra, ať už to bude sem, SZ, nebo email... že to četla, rozumí tomu, souhlasí s variantou b) a že se budete snažit tomu napříště předcházet. Protože příště už to nebude (jen) na 10 dní a dá se očekávat, že budete pod drobnohledem. Pokud něčemu nerozumíte, tak se rovnou ptejte tady na fóru v dotazech, pak už bude pozdě.

Jinak bugy hlašte hlavně na fórum, tam si to projde víc lidí a eventuálně se o tom může diskutovat nebo psát názory.
Odpovědět
Dobře budem se ptát tu řeknu jí to prej ti klidne zavolá ale nějak se ti ozve souhlasi s tím. radsi nebudu citovat ty slova co u ni padly za to zabiti treba co se přešlo jen tak atd jediný co mohu citovat i když je po 22:00 - o co jim jde kdyt nikomu neublizujeme jen to neuhlidame ale nic jineho nez souhlasit nemohu takže souhlasím ale asi stejne pujdu hrát možná farmeramu tak snad se zadny probley nebudou delat. :Biggrinle teda ty slova ta se rozjela holka :Biggrinle jo Stigu Rozumim. A chtěl jsem se tu zeptt třeba pokud není něco na trhu nikde ve světě a ona to vyrobí mohu to koupit z mého uctu dkyzto vyrobi ona z uctu ale s tim ze to koupim za normalni cenu zadnou mensi nic ? Nebo to taky ne? jen se ptám a souhlasím ozvese ti Stigu a mám pozdravovat ale klidně ji napiš sem (pro důveryhodnost ale ona se ozve zítra) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=3&theater A pozdravuje a děkuje ti
Odpovědět
Dotazy do Dotazů: http://forum.manawydan.eu/showthread.php?tid=173
Odpovědět
Škoda, mohli jste mít alespoň dva hrající hráče, ale trest je trest, to se musí nechat. Biggrin

Chlapec chce hrát farmera, ale co bude dělat bez alcha a hraničáře...fakt nevím... Smile)
Odpovědět



Skok na fórum: