Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diskuze o prohřešcích a trestech
#61
Dnes jsem si na to OOC docela posvitil, jelikoz uz pro Quazimove questu se zabkou jsem si vsiml, ze vetsina hracu propise celej dung do zavorek. (party a wchat nepocitam) Z toho vic jak polovina veci by byla dobra psat RP. Kdyz na to kouknu, tak i nema postava Doriana Greye (snad pisu dobre) je vyrecnejsi nez vetsina hracu.

Pokud s tim mate problem prosim... mate pravo si "stezovat", ale verim, ze log prokaze, ze snizeny znamek a jedno stopnuti expu na den jsou adekvatni odmeny za zavorkovani.
Odpovědět
#62
Vztahujou se pravidla o lootu i na ochočený nákladní koně?
Odpovědět
#63
Ano.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#64
takže když na mě zaútočí kůń s pvp flagem můžu ho sundat? Biggrin
Odpovědět
#65
Pokud na tebe hráč zaútočí koněm, zabít ho můžeš, protože je to v obraně. Jinak ten PvP flag beru jako hodně nepovedený vtip Smile
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
Odpovědět
#66
asi jako jedinej na serveru mam perma stop online expu, no asi jako každej neví hra mi to pořád ohlašuje jak u magorů dokola cca každy 4minuty mi to ve hře píše hlášku něco v tom smyslu "Nedostáváš online exp (do odvolání)". Zaprvy to leze na mozek, za druhy to spamuje.Možnost tohle vypnout by se docela hodila...
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#67
na to by bylo dobry treba neco podobneho jako kdyz ti zacina nove najemni obdobi ze ti to hodi hned pri pripojeni hlasku ze zacalo tak neco podobneho by se mohlo udelat i pro tohle
Odpovědět
#68
Na permastop se zeptej Mariny, pravděpodobně důsledek čtyř a více nesplněných AFK testů (mou vinou zpětně).
Ve chvíli kdy vypnu tu hlášeku se začnou množit nová témata po fóru s názvy jako "Chyba systému, zase mi nelezou expy" nebo hlášky na chatu "je tu GM? potřebuju známku!".
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#69
(25.01.2011 v 19:58)Whitey napsal(a): Na permastop se zeptej Mariny, pravděpodobně důsledek čtyř a více nesplněných AFK testů (mou vinou zpětně).
Ve chvíli kdy vypnu tu hlášeku se začnou množit nová témata po fóru s názvy jako "Chyba systému, zase mi nelezou expy" nebo hlášky na chatu "je tu GM? potřebuju známku!".

ono by whitey možná stačilo při lognutí jak máš důležitá oznamení že by to tam napsalo nelezou ti expy za afk.
Odpovědět
#70
Jj...vzdy po lognuti. Ne jen jednou.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#71
Zpráva o trestu za selhání v AFK kontrole se loguje při udělení trestu, vč. času do kdy. Máte ji v Důležitých zprávách té postavy která testem neprošla.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#72
No jo, ale chtelo by to aspon tu fuknci na vypnuti ty hlasky...protoze verim, ze kazdou minutu je to orpavdu otravne...at je defaulne zapnuta nebo at se zapina pri kazdem logu, ale at to jde vypnout.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#73
Jednodušší bude upravil hlášky o onlineXP, aby se zobrazovali jednou za 10-15 minut. Ty přece spamují úplně stejně, jako hláška o trestu (která je nahrazuje).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#74
No, nevím o tom, že by nějaká hláška za online exp existovala..
Odpovědět
#75
Měl jsem za to že každý zisk XP je hráči oznámen?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#76
Tak, že by hráči každou minutou hra psalo, že dostal tolik a tolik online exp to fakt ne...naštěstí, jistou dobu mi to psalo hlášku o nedostávání epxu za GM a je to fakt nehoráznej spam.
Odpovědět
#77
Ne. Online XP ne.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#78
Mohl by mi někdo, pravděpodobně Sokar, popsat okolnosti udělení AFK prohřešku? Nejsem si vědom, že bych dal prostor k přehlédnutí AFK kontroly. V MW klientovy mám zapnuté auto afk při neaktivním okně a u počítače jsem v té chvíli byl.

Lidi v té době na chatu popisovaly velké lagy a v logu mám tohle:
[20:15:41] Neodpověděl jsi na kontrolu aktivního hraní ve stanoveném limitu.
[20:15:41] [AFK KONTORLA] Byl ti pozastaven růst zkušeností na 3 dny !
[20:15:41] Přírodní katastrofa zničila svět.

Vše v jedné vteřině. Náhoda?
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#79
Lognul jsem a provedl běžnou AFK kontrolu hráčů. Stál jsi v pevnosti u truhel a nic nedělal ... hodil jsem ti kontrolu a 60 sekund je dost na to, aby jsi jakkoliv reagoval. Jakmile naskočil trest spadl servr. Proč spadl servr netuším ale nic to nemění na tom, že proběhla běžná afk kontrola.
Odpovědět
#80
Servr padl kvůli chybičce při výpisu prohřešku.
AFK pravděpodobně nebude zapsáno, neproběhl mezi zapsáním a pádem save.

Jak jsi se dostal k logu?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: