Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc
#1
Omlouvam se GM...spatne sem klik chtel to nejak zrusit hybal jsem se co to slo....nechci aby to vypadalo jako zneuziti, a jeste k tomu mohl jsem to dat byl jsem zamknut v mistnosti a nic sem nemohl delat klic sem dostat nemohl pac me ho dal nestvura z jine mistnosti do ktere sem se nemohl dostat...opet se omlouvam se nechci z toho mit nejaky problemUnsureWackoWink
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#2
A co jde ?
Odpovědět
#3
nejakej brutalni zasek Biggrin
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
Odpovědět
#4
Jako priste by to chtelo nejak lip specifikovat o co jde, protoze z toho co jsem si precetl jsem teda nic nepochopil (mno dobre, ze jde o zasek jo, ale to je tak asi vse) Biggrin
Odpovědět
#5
je to ork co chcete Tongue
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#6
Je to člověk, ork je jeho postava. I když je pravda, že mi občas přijde, že tu hrají i real orkovéBiggrin
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#7
no rozluštil sem to Biggrin asi protože použil port kterej se používá při záseku a jelikoz se někde zamknul a nemel klice ven tak se portnul...
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#8
Takze vse ok Smile
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#9
prosim GM o overeni proc se mi zastavily onlinexpy. vyprchani znamky zde nepripada v uvahu(mel 10/min, tedy vice nez minimum) a spatna znamka take ne, pac jsem nikoho nepotkal a nic spatneho nedelal. zniceho nic mi prestaly rust. tak jestli na mne nepadl trest jineho hrace.
postava Aristodemos
ucet Destephano
Odpovědět
#10
Podle záznamu ti vypršely známky. Není žádná jiná moc která by ti zrušila onlineXP a ponechala ostatní.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#11
dik za overeni, clovek nikdy nevi Wink

co jsem zaregistroval tak nikdy nevyprchala na vysim stupni nez 7epx/min.
vzdy to nejdrive klesalo na tech 7/min a po dalsi dobe na 0/min.
Odpovědět



Skok na fórum: