Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ularská aréna
#1
Chystám konání ularské arény.

Pravidla: žádná až na jedno-arénu opouští živý jen jediný účastník (a to i v případě boje skupin!)

Kdo s kým:
Postavy s lvl více jak 15 budou bojovat bud se sobě rovnými (15+), nebo s více nooby (př. Dherin versus Faen, Izzmyr, Drawal). Tato "výhoda" platí pouze pro drowy.
Orci, pokud se zůčastní, budou bojovat 1:1.
Je ale možné sestavit na místě skupiny které proti sobě budou bojovat jako celky (i pak platí jedno jediné pravidlo :d ).


Čas dám ještě vědět.
Odpovědět
#2
Takze pokus dnes v devet hodin, kdyz se sejdeme.
Odpovědět
#3
Ularskou arenu vyhral ork GogobundNinja


Snad aspon ziskal nejake pouceni z toho prachu a potoku krve Laugh
Odpovědět
#4
Behem pristiho tydne sem nahodim nejake fotky z bojů Smile
Stopař a krotitel
Odpovědět
#5
Popřemýšlel jsem nad větším turnajem v Ularu. Po návratu Mariny z dovolené to s ní zkusím prodiskutovat a pokud bude ochotná mi pomoci něco takového uspořádat, zorganizuji turnaj.

Systém turnaje by byl pavoukový (umožní-li to počet účastníků), případně skupinový s následným "play-off" systémem. Nad rozlosováním zúčastněných popřemýšlím, ale viděl bych to podobně jako se losují pavouky v tenise, nebo skupiny v lize mistrů (fotbal).

Startovné pro každého z gladiátorů by bylo 3 zlatky s tím, že pokud se mi podaří shromáždit alespoň 16 bojovníků, byly by odměněni už vítězové 1. kola určitou částkou a pak za každý další postup by byly další "prize-money". V takovémto případě si vítěz odnese 15-20zl, poražený finalista cca 10zl a ostatní cca od 1zl - 6 zl.
Rád bych se zkusil dohodnout s GM na nějakém pěkném předmětu za vitezství, ale to se ještě uvidí.
Součástí turnaje bude i možnost sázky na vítěze a pokud mne napadne ještě něco zajímavého, zkusím to realizovat. Pokud máte nějaké nápady sami, písněte mi SZ, zkusil bych to nějak zrealizovat.

Na vás, hráče, tu mam jeden dotaz: Byli by jste ochotni se něčeho takového zucastnit a vynaložit takovéto prostředky (3zl)? Samozřejmě je možné startovné snížit, ale sníží se i možné výhry.
Stopař a krotitel
Odpovědět
#6
16 hracu jen tak nesezenes, radeji se zamer na neco pro cca 6-12 hracu. Taky bude problem rozvrstveni levelu. Aby to melo aspon trochu smysl, museli by se prihlasit hraci s priblizne stejnym lvlem, to byl duvod proc ty boje co jsem delal ja byly zdanlive chaoticky (pocet nahrazoval urovne noobu, pravidlo o jedinem prezivsim to zas dramatizovalo Biggrin ).
Kazdopadne, elfove by nemeli mit pristup (nelze menit dlouhodoby postoj k rase jen na zaklade jedine udalosti).
Odpovědět
#7
Elfové přístup klidně, jen by neměli odchod, zakončilo by se to tím že dostanou vězení bez možnosti vyplacení na zbytek hrySmile
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#8
Hafe, jestli jsi cetl dobre, bylo by to stylem tenisoveho pavouka nebo skupin LM. Coz samo o sobe znamena zahrnutí nizsích a vyssích lvlu a rozvrstvení podle toho. V kazdé skupine se budou vyskytovat zástupci nízkych i vysokych lvlu. Treba nekdo prekvapi. stejne jako ve sportu Smile Nikdo nenuti nizke lvly k ucasti, ale budou-li to chtit zkusit, mohou. Nemuzu to delit podle lvlu, to bych musel delat turnaj pro kazdy lvl zvlast.
Pokud se to udela na skupiny, budou napr. ze ctyr postupovat dal dva. Ale to se uvidi podle zajmu.
S Elfama nepocitam. Ani nepredpokladam, ze by se tohoto ucastnili.
Stopař a krotitel
Odpovědět
#9
Jako věřím, že Karlos by dobrovolně přišelSmile
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#10
(27.08.2009 v 12:34)Ilicius napsal(a): Jako věřím, že Karlos by dobrovolně přišelSmile

Tak bránit mu nebudu, ale musí pocitat s nasledky Smile Me to jako hrace mrzi, ze nemohou prijit vsichni ale holt smula. Jarmarku se drowove taky neucastnili Smile
Stopař a krotitel
Odpovědět
#11
Rád se každého turnaje zůčasnim, ale 3 zl nooba vyřadí z turnaje, protože se ti nepřihlásí. Za tři zlatky ti tam s Drawalem nepůjdu. Půjdu teda za Drakena Wink
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
Odpovědět
#12
No 3 zlaté vyřadí i KeldorlaSmile
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#13
Drowi jsou chudej národ, 90% stravy tvoří krisy a těch 10% drowí polévká Lloth ví z čeho Biggrin
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
Odpovědět
#14
To jsem asi exot, penize sice nemam, ale pojidam smazene kapry Biggrin
Odpovědět
#15
Nejsi jediný exot, já se od doby co začala prodávat xazyva, krys ani nedotnulSmile
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#16
prijdu rad kdyz to nebude stylem jako pokazdy ze hodinu pred turnajem mi hafik napise za hodinu logni kdyz uz se chystam nekam pryc Smile 3zl je pro mlady fakt dost kdyz si vzpomenu ze noob je schopnej krivaka zuzlat 3 minuty...
Dherin
Odpovědět
#17
(27.08.2009 v 15:38)jaski napsal(a): prijdu rad kdyz to nebude stylem jako pokazdy ze hodinu pred turnajem mi hafik napise za hodinu logni kdyz uz se chystam nekam pryc Smile 3zl je pro mlady fakt dost kdyz si vzpomenu ze noob je schopnej krivaka zuzlat 3 minuty...

Kdyz ti napisu tri dny dopredu tak stejne si v inkriminovanou dobu offline Biggrin
Odpovědět
#18
(27.08.2009 v 16:12)Elerra napsal(a):
(27.08.2009 v 15:38)jaski napsal(a): prijdu rad kdyz to nebude stylem jako pokazdy ze hodinu pred turnajem mi hafik napise za hodinu logni kdyz uz se chystam nekam pryc Smile 3zl je pro mlady fakt dost kdyz si vzpomenu ze noob je schopnej krivaka zuzlat 3 minuty...

Kdyz ti napisu tri dny dopredu tak stejne si v inkriminovanou dobu offline Biggrin

snad ne Smile ale kdyz to napises dopredu tak je vetsi sance ze si udelam volno nez kdyz reknes 5 minut predtim nez se chystam vypnout pc a jit pryc Smile
Dherin
Odpovědět
#19
Ale v poho to je normalni kdyz uz 2/3 hracu prijdou tak se ti klicovi vymluvej na alhokohol, zenskou nebo jsou radsi offine uplne Biggrin


3 zl je jako startovny moc...zvlast kdyz clovek umre a konec Biggrin
Odpovědět
#20
No je mi to jedno, snizim vstup, snizim prize money Smile Ta castka za ucast je hlavne proto aby to bylo zajimave pro pripadneho viteze.
Jinak celou akci budu avizovat cca mesic dopredu, takze budete mit dost casu si naplanovat volno.
Jinak mne neprijde 3 zl hodne, bo i noob na 1. urovni je schopen to celkem v pohode vydelat, ale to patri do jineho topicu Smile. Ale hlavne si nemyslim ze by se uplny noob mel zajem ucastnit jako bojovnik, spis si myslim ze se zucastni jako divak a to bude za pakatel Smile Osobne si myslim, že se v turnaji neobjevi moc lidi pod 10. uroven a tech mezi 10-15 nebude taky mnoho.

Keldorl nemuze byt vyrazen, nerikej mi ze nejsi schopen vydelat tuhle castku, hlavne ze by to Keldorl nebyl schopen nejak zaridit, aby se mohl zucastnit. Navic drowi maji vyhodu, treba to za ne zatahne jejich rod Smile Jen musite premluvit Andunii, ze je v jejim zajmu, aby tam bylo co nejvic drowu Smile
Stopař a krotitel
Odpovědět



Skok na fórum: