Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ularská aréna
#21
Tak ono zase kdyby bylo vstupný půl zlatky, tak se nemá pomalu ani cenu účastnit, když vyhraješ dejme tomu pět zlatek a během boje se ti nedej Moradine něco rozbije... (zbroj, zbraň, cokoliv, nehledě na výdaje za lektvary, bandy, spacák (Biggrin), pasti (že Ilicie Biggrin))
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#22
A úproto si myslim, ze pripadnych 15 az 20 zl za uplne vitezstvi uz je hezka castka. Ale mozne castky jsem psal vyse, nebudu s eopakovat. Mam na to Fenku podobny nazor jako ty Smile
Stopař a krotitel
Odpovědět
#23
Ano...a Andunie prijde a rekne.."ty, ty, ty a ty jdete do areny." "Nezajem kde na to vemete." Biggrin
Jo a muzou si na to vydelat, ale znamena to napr. celej den v dole...
Odpovědět
#24
Jako 3 zlatky se dají vydělat... řekněme 5 hodinami procházení chodeb, což je ale činnost, kterou už dost dlouho dělám tak akorát z donucení.

Tři zlaté ti bez problémů vydělá noob postava wara nahoře, ale ne noob hráč a ne v podtemnu. Popravdě 3 zlaté moje postava vidělá možná hůž než noob, nemůžu totiž narozdíl od něj dělat lovecké licece.
Navíc, vždycky jsem si myslel, že účast v aréně je spíš o zábavě, než možnosti vyhrát, protože kdyby šlo o tu, tak se ti zůčastní minimum lidí... Zvlášt pokud se budou účastnit jiní než noob mágovéSmile
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#25
Jo no licence ktera chce po cloveku 35 npc je celkem naprd Biggrin
Odpovědět
#26
Ilicie, zas musíš mít nějakou motivaci, proč bojovat...
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#27
Zvlášt když kvůli těm 35 npc, musíš zabít dlších 100 npc co stojí v cestě a polovina je tak přeboostlá, že pokud jdeš sám tak v okamžiku kdy nahodí target jsi už odsouzen na smrtSmile
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#28
Ty ses jeste v poho, kdyz si vezmu na neco slabsiho tak odmena nepokryje sipy Biggrin
Odpovědět
#29
No tak jako tak v 90% je to pro mě bez mága nesplnitelné a to i kdybych měl náladu kvůli tomu pár hodin pobýhat po podtemnu a lehat, když mám smůlu na to co mě zpoza obrazovky targetneSmile
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět



Skok na fórum: