Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otevřené šuplíky
#1
Otevřené šuplíky, to je název mých nových webových stránek. Nedávno jsem totiž otevřel onem pomyslný autorský šuplík a zjistil jsem, že je v něm docela dost v současnosti nepublikovaných věcí, což si myslím, že je možná škoda. Proto jsem se rozhodl udělat stránku, na kterou postupně všechny tyhle věci naházím.
Pravda většina věcí se už někde objevila, ale stránky, na kterých tyto články, povídky nebo básničky byly, jsou už nenávratně ztraceny, ať už se jedná o starý soukromý blog UrsusWeb nebo o starou verzi stránek Manawydanu.

Proč by tyto stránky mohly zajímat i vás? Odpověď je jednoduchá. Několik let jsem působil na Manawydanu jako hlavní questař, správce světa a krátce také jako koordinátor týmu. Přestože to podle aktuální situace může vypadat, že jsem zahálel, není tomu tak. Objevil jsem hned několik složek, ve kterých jsou nejrůznější věci týkající se Manawydanu - ať už jsou to popisy ras, příběhy k jednotlivým povoláním, nebo třeba historie Manawydanu. I tyto texty se postupně na mých nových stránkách budou objevovat, takže si je budete moci přečíst.

V současnosti se stránky rozbíhají, pracuju na grafické podobě (tudíž ta stávající možná není konečná), takže uvítám případné návrhy, jak stránky vylepšit a zkrášlit. Akutálně jsem kromě krátkého popisu stránek v sekci O stránkách přidal zatím svoji poslední práci pro Manawydan - příběh ke zlodějskému povolání. Jedná se jednu z věcí, které zatím nikdo z širší hráčské veřejnosti neměl možnost číst, protože tento příběh zatím nebyl nikdy a nikde publikován.

Rád tedy uvítám jakékoliv nápady a názory a těším se, že se vám tento nápad třeba bude líbit.

(Doufám, že mi za tenhle v podstatě offtopic nikdo neutrhne hlavu)
Koukám, že to, že první dvě slova příspěvku jsou hyperlink, nejde moc vidět, takže pro jistotu přidávám odkaz ještě takto: http://www.otevrenesupliky.estranky.cz/
Odpovědět
#2
Bejt tebou, nekladu takový důraz na vzhled stránek, ale spíše na obsah. Mě osobně na vzhledu nesejde, spíše právě na tom obsahu.
"Jsem nástrojem dobra, bojovníkem temnoty. Jsem zplozen ze zla, však plny dobroty"
>>> ARISTOTELES ze Stageiry: "Přítel všech, přítel nikoho!" <<<
Odpovědět
#3
Stranky jsou decentni, prehledny, urcite neurazej. Takze spis nasazej ten obsah.
Odpovědět
#4
O obsah je postaráno. Jenom postupné naházení věcí z Manawydanu a dalších zabere pěkné místo. Zvláště pokud to budu lehce kouskovat. Problém je jenom v tom, že chci kvalitu, takže všechno to teď bude muset projít korekturou. Teď jsem třeba narazil na desetistránkovou historii světa. A to vím, že to je jen jeden ze 3 dokumentů k historii, tak uvidím, jestli najdu i ostatní.
Odpovědět
#5
(25.08.2009 v 17:16)Urs napsal(a): O obsah je postaráno. Jenom postupné naházení věcí z Manawydanu a dalších zabere pěkné místo. Zvláště pokud to budu lehce kouskovat. Problém je jenom v tom, že chci kvalitu, takže všechno to teď bude muset projít korekturou. Teď jsem třeba narazil na desetistránkovou historii světa. A to vím, že to je jen jeden ze 3 dokumentů k historii, tak uvidím, jestli najdu i ostatní.

Urs, budu jen rád, když to zvěrejníš, protože my ostatní konečně budememe moci taky psáti a navazovat na historii atd. co se týče příběhů.
Ještě se tě chci zeptat, jestli to co zveřejníš je stále platné pro manawydan, nebo je to to, co neprošlo?
Jde mi o to jak se k tomu máme totiž stavit, abychom na to třeba nenavazovali a tady se nám dostalo jiné historie atd.
Předem děkuji za odpověď
"Jsem nástrojem dobra, bojovníkem temnoty. Jsem zplozen ze zla, však plny dobroty"
>>> ARISTOTELES ze Stageiry: "Přítel všech, přítel nikoho!" <<<
Odpovědět
#6
(25.08.2009 v 18:53)bartoska napsal(a): Urs, budu jen rád, když to zvěrejníš, protože my ostatní konečně budememe moci taky psáti a navazovat na historii atd. co se týče příběhů.
Ještě se tě chci zeptat, jestli to co zveřejníš je stále platné pro manawydan, nebo je to to, co neprošlo?
Jde mi o to jak se k tomu máme totiž stavit, abychom na to třeba nenavazovali a tady se nám dostalo jiné historie atd.
Předem děkuji za odpověď

Co je platné, nebo není, to ti v tuhle chvíli nemůžu říct, protože mám pocit, že stávající tým předchozí práci smetl se stolu a začal znovu. I to je důvod, proč jsem se rozhodl své věci poskytnout tímto způsobem. Pokud budu dávat věci, které byly nakonec neschváleny, tak tam ta poznámka u toho bude. Většina věcí ovšem budou věci, které byly nakonec přijaty jako oficiální, některé dokonce už i byly na starém webu. Jen na tom novém chybí.
Odpovědět
#7
(25.08.2009 v 19:27)Urs napsal(a):
(25.08.2009 v 18:53)bartoska napsal(a): Urs, budu jen rád, když to zvěrejníš, protože my ostatní konečně budememe moci taky psáti a navazovat na historii atd. co se týče příběhů.
Ještě se tě chci zeptat, jestli to co zveřejníš je stále platné pro manawydan, nebo je to to, co neprošlo?
Jde mi o to jak se k tomu máme totiž stavit, abychom na to třeba nenavazovali a tady se nám dostalo jiné historie atd.
Předem děkuji za odpověď

Co je platné, nebo není, to ti v tuhle chvíli nemůžu říct, protože mám pocit, že stávající tým předchozí práci smetl se stolu a začal znovu. I to je důvod, proč jsem se rozhodl své věci poskytnout tímto způsobem. Pokud budu dávat věci, které byly nakonec neschváleny, tak tam ta poznámka u toho bude. Většina věcí ovšem budou věci, které byly nakonec přijaty jako oficiální, některé dokonce už i byly na starém webu. Jen na tom novém chybí.
Díky Ursi za odpověď, jinak jako bývalé gm tě prosím, jestli by jsi své, spisovatelské ambice nechtěl využít a v tématu Knihovna-výzva hráčům, nepřispěl nějakou pověstí. K tomu pokusu zapojit hráče do vytváření lokálních pověstí, legend a spisů naučných. Pro kadžý národ by pak měla vyjít kniha o Lokálních pověstech do jejich knihovny + další knihy a spisy.
"Jsem nástrojem dobra, bojovníkem temnoty. Jsem zplozen ze zla, však plny dobroty"
>>> ARISTOTELES ze Stageiry: "Přítel všech, přítel nikoho!" <<<
Odpovědět
#8
Přidal jsem pár věcí.
Odpovědět
#9
Dnešní várka by vás mohla zajímat. Smile
Odpovědět
#10
Preji hodne zdaru s timhle projektem a urcite budu jeden z ctenaru.
Odpovědět



Skok na fórum: