Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Náčelník orků
Jo, to potvrzuji, pokutu podle všeho nemá, ale obsah BL dost vypadá na to, že tam někdo kdysi naházel Sempery. Jinak, spíš než jeho BL, bych přemýšlel o tom, proč polovina orských guardů není vůbec přiřazená k městu.
Odpovědět
!! Vurg vs. Smegy, sekera na sekeru, tesák na tesák !!
Odpovědět
Klidně souhlasím se soubojem. Hraje ještě někdo od orků ? Jinak nevim komu budeš velet jestli vyhraješ

Odpovědět
neměl by šaman vyhlásit Nog Nogagh? Smile...Gobrugu? Wink...to bude podívaná
Odpovědět
Všici založíme orky lvl 1, abychom mohli nerušeně čučet, pak rozpoutáme rebelii a necháme se masově vyvraždit 8-)
Odpovědět
Snazil sem se spojit s Vurgem jakozto nacelnikem (tusim spravne?) po ICQ, potrebuju s nim probrat jednu vec. Psal jsem mu pred par dny (asi do offline) a dosud mi neodpovedel. Tak pokud se tu vyskytne nebo pokud s nim ste nekdo ve spojeni, at se mi kdyztak ozve (moje ICQ 310030621). Dik.
Odpovědět
Přes den bych měl byt na icq ;-)

Odpovědět
Proč rozputávat rebelii a nezkusit si za ně zahrát? Smile
S BL je to myslim tak, že je to reakce na BL Cyproně...
Odpovědět
Chtít vidět uruk načelník !! nebo já bejt načelník tohoto osamocenýho kmene!!Mad
Odpovědět
Nazgel je deletnutej v zájmu většiny Tongue takže máš určitě velkej prostor k seberealizaci Wink
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
Šmegy, předpokládám, že už jsi v kontaktu s Brakem...
Odpovědět
Nog nogagh proběhnout a náčelník kmene neukázat. Chtít vyzvat náčelník, když neukázat, převzít velení!
Gogobund
Odpovědět
Věci ale musíš nějak získat od Smegyho.

Odpovědět
Tytul náčelníka od nynějška nosí Gogobund. Kdo přichází vyjednávat s orky, obrací se, jako už od nepaměti, na náčelníka, nebo nejvyššího šamana, kterým je Gobrug. ICQ, PM.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
Bumhug se hbitě vyřítil z lesa před pevnost u Isharu a zařval: "Kde byt ta slaba načelnik, ja chtit vidět načelnik, ja vyzyvat načelnik jestli on odvažit!"

Načež hlasitě zařval a usedl k ohni před pevnost.

OOC: oficiální výzva o post náčelníka s RP podkladem
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Aktuální náčelník: Bumhug
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
Gheedův příspěvek přesunut do RP tématu. Vypadá to tedy na Nog Nogagh o náčelnictví! Jsou momentálně aktivní nějaký bojově zaměřený orkové?
Odpovědět
Waagh Zorgulg vyzvat Groofš Bumhug tar nog nogagh. Zorgulg porazit Bumhug agh gbol nejvice Waagh ot uruk! Zorgulg gar Nubšguh uruk Goth.
Odpovědět
Heh, to bude dost krátké Smile
Odpovědět



Skok na fórum: