Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Náčelník orků
#41
mám v plánu určit svýho nástupce kterej za mě zatim povede orky po dobu moji nepřítomnosti...jen nevim koho vybrat Biggrin
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#42
a je to Biggrin
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#43
tak kdo?
Bojuješ abys žil !

Grifel Poutek - Isharský bojovník
Jumpa - šaman
Odpovědět
#44
Blush
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
Odpovědět
#45
Vzhledem k tomu,že Nazgela sem dlouho neviděl,a ani neloguje,působí tím,že kmen je bez velení,i když je Gobrug šaman a má respekt,tak to pořád není náčelník ( Nic proti Gobrugu Biggrin ) Moc orků válečníků jsem zatím online neviděl,takže bych se sám rád nazval Náčelníkem.Jestli je lepší orčí kandidát a loguje,tak mi řekněte neboť o nikom teď nevím.Jestli se pak Nazgel vrátí,může si vůdcovství vydobít...

Odpovědět
#46
Vurgu, máš podporu celého Bratrstva, již teď tě za náčelníka považujeme, i když je to vaše interní záležitost Smile. Jsem přesvědčen že orci tě v tvém prohlášení jen podpoří, neboť se sami dobře uvědomují, že nazgelova nepřítomnost je hlavní příčinou rozpadu komunity.
Odpovědět
#47
Hlavně tu jde o to,že Bratrstvo je teď naším novým spojencem a všechny předešlé konflikty jsou smazány..I když to spojenectví není zadarmo,je oboustranně výhodné.

Odpovědět
#48
Po dobu mojí nepřítomnosti je zástupce Gobrug, jestli se to někomu nelíbí tak lognu a nakopu mu prdel. Momentálně nemám čas byl sem tři měsíce v americe pracovně a ted si chci vodpočinout. Nikde neni psáno že musí bejt přímo válečník náčelník....sou totiž dvě cesty...cesta surovosti(seřezat všechny) a cesta fanatismu(podmanit si orky vlivem Gruumshe) a nebo při nejlepším obojí...to je tak vše...
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#49
Opravdu nechápu, co tím sleduješ, Tulgyre. Pokud chceš logovat jen tehdy, když si musíš uchovat svůj status a jinak na orky zcela kašleš, je to jednak sobecké a hlavně hodně, hodně hloupé. Pokud máš tak silnou potřebu náčelníkovat, klidně si získej titul zpět potom, co začneš znovu aktivně logovat.
Odpovědět
#50
Tak v tomhle s poutnikem naprosto souhlasim.Je jasné,že díky realu prostě není čas na hru ale jednak jelikož nehraješ tak to,že jsi nebo nejsi náčelník ti může bejt jedno ........
Odpovědět
#51
Ohmy Ohmy s bratrstvem spojenci ?? NinjaNinjaExcl
Bojuješ abys žil !

Grifel Poutek - Isharský bojovník
Jumpa - šaman
Odpovědět
#52
dobře chtěli ste to..
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#53
(26.08.2010 v 15:00)Cessnek napsal(a): Vurgu, máš podporu celého Bratrstva, již teď tě za náčelníka považujeme, i když je to vaše interní záležitost Smile. Jsem přesvědčen že orci tě v tvém prohlášení jen podpoří, neboť se sami dobře uvědomují, že nazgelova nepřítomnost je hlavní příčinou rozpadu komunity.

Myslim ze to je vec orku koho si zvoli, tim co jsi napsal jen naznacujes ze do vedeni orku tlacite sveho "orka" aby orci slapali jak brastvo zabubnujeSmile
Odpovědět
#54
(26.08.2010 v 22:34)bartik napsal(a): Ohmy Ohmy s bratrstvem spojenci ?? NinjaNinjaExcl

To oni nás požádali,a taky nám za to budou platit.Když je nebudeme chtít,tak nebudeme.Je to spíše jen obchodní spojenectví.

Odpovědět
#55
(27.08.2010 v 13:28)Vurg napsal(a):
(26.08.2010 v 22:34)bartik napsal(a): Ohmy Ohmy s bratrstvem spojenci ?? NinjaNinjaExcl

To oni nás požádali,a taky nám za to budou platit.Když je nebudeme chtít,tak nebudeme.Je to spíše jen obchodní spojenectví.

Celou dobu vám dělali na hlavu, zabíjeli, vraždili koně i dobytek v ohradách, nadávali a teď když jim teče do bot a potřebujou spojence tak se jim za jejich nabídku spojenectví orci lzačnou líbat nohy? Biggrin
Trochu hrdosti zelený válečníci Smile
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#56
Nic ve zlym ale co je mezi orkama a třeba bratrstvem je už naprosto jejich věc ........ at´ si dělaj co chtěj Smile
Odpovědět
#57
(27.08.2010 v 16:30)Rygos napsal(a):
(27.08.2010 v 13:28)Vurg napsal(a):
(26.08.2010 v 22:34)bartik napsal(a): Ohmy Ohmy s bratrstvem spojenci ?? NinjaNinjaExcl

To oni nás požádali,a taky nám za to budou platit.Když je nebudeme chtít,tak nebudeme.Je to spíše jen obchodní spojenectví.

Celou dobu vám dělali na hlavu, zabíjeli, vraždili koně i dobytek v ohradách, nadávali a teď když jim teče do bot a potřebujou spojence tak se jim za jejich nabídku spojenectví orci lzačnou líbat nohy? Biggrin
Trochu hrdosti zelený válečníci Smile

Hele ale my nejsme spojenci Biggrin Aspoň ne hned,zatím jde jen o obchodní spojenectví,a i za to nám budou platit částku,kterou si stanovíme.No.to možná není tak uplně výhodné pro ně,ale když chtějí,tak budou platit.

Odpovědět
#58
(27.08.2010 v 16:30)Rygos napsal(a):
(27.08.2010 v 13:28)Vurg napsal(a):
(26.08.2010 v 22:34)bartik napsal(a): Ohmy Ohmy s bratrstvem spojenci ?? NinjaNinjaExcl

To oni nás požádali,a taky nám za to budou platit.Když je nebudeme chtít,tak nebudeme.Je to spíše jen obchodní spojenectví.

Celou dobu vám dělali na hlavu, zabíjeli, vraždili koně i dobytek v ohradách, nadávali a teď když jim teče do bot a potřebujou spojence tak se jim za jejich nabídku spojenectví orci lzačnou líbat nohy? Biggrin
Trochu hrdosti zelený válečníci Smile

Nevíš o co jde, orkům je nabídnuto velmi tučné odškodné a mnoho dalších výhod. Samozřejmě že nabídka bude učiněna až bude mezi orky vůdce a ne turista, který logne za X týdnů. Nabídka je oboustraně výhodná(jelikož je nabídnuta za účelem spolupráce).
Mimo jiné do bot nám neteče, to už je věc ale jiná. Válka se zrušila, protože dva hrající orci(z toho jeden kraft) by asi těžko mohli bojovat. Orčí komunita je v troskách a těm pár co hraje by byla jen prasárna dělat jim ze života peklo. My jen nabízíme Vurgovi podporu(stavby, expení noobů) na rozjezd, čímž se anulují přechozí neshody. Velkou změnou je i to že vůdcem jsem já...který vidí nepřítele nidke jinde a ne orcké komunitě o dvou hráčích. Co si budem povídat, to že komunita orků je v dezolátním stavu je jen a jen zásluha Nazgela> když chybí vůdce> nastává stav bezvládí, pasivita > a následný úpadek( 2 orci online, kupodivu ani jeden z grumshovi krve, kromě Vurga) Vurga vidím ve hře často a proto ho podporuji, protože čím více orků bude, tím více zábavy pro nás a celkové oživení světa a proto můžu říct, že Vurga Bratrstvo podpořuje v kandidatuře a už teď v rámci RP jej neoslovím jinak než Náčelníku. A nebo někdo ví ještě o nějakém orkovi válečníkovi?
Odpovědět
#59
(26.08.2010 v 21:00)Tulgyr napsal(a): Po dobu mojí nepřítomnosti je zástupce Gobrug, jestli se to někomu nelíbí tak lognu a nakopu mu prdel. Momentálně nemám čas byl sem tři měsíce v americe pracovně a ted si chci vodpočinout. Nikde neni psáno že musí bejt přímo válečník náčelník....sou totiž dvě cesty...cesta surovosti(seřezat všechny) a cesta fanatismu(podmanit si orky vlivem Gruumshe) a nebo při nejlepším obojí...to je tak vše...

buď hraj nebo pusť vůdcoství, vůdcoství je od slova vést a ne od slovního spojení turista v červený pláštěnce, který logne jednou za x měsíců. To že jsi v americe a tři měsíce komunita stála, to radši ani neříkej, protože v tomhle případě jsi měl hned předat vůdcoství hned před odjezdem! a ne zástup. Zničil jsi celou komunitu orků, ano zničil je to jen tvoje chyba. Další věc nepřijde mi normální, že někdo po x měsících nehraní si logne a má mít vůbec nějaké rozhodující kompetence a vedení gildy, kord když do komunity vůbec nevidí, nepomáhá ji rozvíjet, nepřispívá žádnou měrou na její provoz! a jen parazytuje ze svého postavení. Tuglyre, bejt tebou se hodně moc rozmyslím, co je v zájmu orků. Náčelník logující jednou za X měsíců, či týdnů? Nebo denně hrající Ork?

Tak a jak tak zjištuji tak poslední tvůj příspěvek související s orckou komunitou je z 17.05.2010, je pravdou že na foru se vykecáváš docela často většinou v průměru jeden příspěvěk za 2 až 3 týdny.

Takže buď začni hrát a snaž se napravit vše co jsi spackal a nebo náčelníka přenechej někomu, komu skutečně na tom bude záležet a orky povede, což mimo jiné bude prospěšné naprosto všem.
Dle mého je toto celkem důkazem toho, že Rasové gildy(grumshova krev má prý rp postavení orcké šlechty,tudíž velmi podstatný rp prvek pro celou komunitu) by měli býti pod bedlivým dozorem GM. Aby obdobné katastrofy(kdy skončí hrát početná komunita hráčů ze dne na den(vymře šlechta Biggrin)) se stávaly jen z řídka kdy.
Odpovědět
#60
Vytvořím sekci na fóru u orků, kde bych chtěl vidět popsáno, co se to vlastně stalo.

Nebylo by to nic neobvyklého, kdyby se z dřívějších nepřátel staly do budoucna nejlepší spojenci. Ve hře jsem říkal, že mám v plánu vytvořit multirasovou "guildu", která by sdílela s orky jejich cíle. Taková skupina by potřebovala svého vlastního neorkského vůdce. Teoreticky by se tomuto účelu mohlo propůjčit i Bratrstvo, nebo někdo z Bratrstva.

V dobrém tě Cessneku prosím, abys mluvil opatrně o věcech, kterým nerozumíš. Uvítal bych, kdybys tady napsal prohlášení, že si sám na MW sváteční host, o dění v posledních měsících mnoho nevíš a situaci orků znáš ze všeho nejméně. To žes sám sebe přesvědčil, že znáš odpověď na všechny neduhy ještě mnoho neznamená.
Když jsem před čtrnácti dny dočasně přerušil hru, opouštěl jsem orky ve stavu, kdy se mohli po domluvě ve hře sejít v počtu 4-5 plus náhodné posily od několika méně často logujících. Pokud vím, všichni stále hrají, tak se nesnaž navodit dojem nějakého úpadku, zbytečně tak škodíš. Dva orkové z jádra teď mají vynucenou pauzu, ale hodlají se vrátit.

"Válka" s Bratrstvem byla pro mě zajímavý test PvP a změnila můj pohled na PvP obecně. Samotné PvP se ukázalo jako špatný prostředek k řešení sporu. Jen připomenu, že Bratrstvo mělo pykat za dvě věci. Jednak to bylo vybití zvířat v ohradě a potom porušení posvátné úmluvy. Za vybití zvířat se bylo možné vykoupit hmotnou náhradou a onu úmluvu bylo možné naplnit účastí Bratrstva na Nog Nogagh, především Kojaka. Jak tomu rozumím, tak se částečně řeší hmotná stránka, ale stále zbývá se sejít na tom turnaji.

Nezasvěcený je bohužel i tvůj kometář ohledně vůdcovství. O způsobu, jak se vybírá u orků nový vůdce se můžeš dočíst v orkské sekci na fóru. Vrátil si se do hry asi krátce poté, co začala moje pauza a děláš ukvapené závěry. Nazgel se stále hlásí k tytulu náčelníka, dobře rozumí, co to obnáší a nemá v úmyslu orkům škodit. K organizování běžných činností se hlásím já a budoucnost orků rýsuje Urken/Brak.

Vedle náčelníka znají orkové ještě pojem "druhý po náčelníkovi". Dlouhé měsíce není pochyb o tom, že druhým po náčelníkovi je Vurg. Druhý po náčelníkovi má vystupovat jako vůdce tlupy v boji, pokud není přítomen náčelník, ale nerozhoduje o politice. Od druhého po náčelníkovi se očekává, že dřív, nebo později vyzve náčelníka na souboj. Pokud je Nazgel skutečně tak nepoužitelný a neaktivní, jak se snaží Cessnek tvrdit, měl by podlehnout.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět



Skok na fórum: