Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Náčelník orků
#61
jeho aktivita je nulová a já rozhodně nejsem svátečným hostem. pryč s tuglyrem. Vůdce má být ve hře, Bratrstvo chce jednat s náčelníkem. takže s kým máme jednat? pro mě je to Vurg, na Tuglyra turistu z rp hlediska kašlu. Buď ať začne hrát nebo ať táhne z pozice náčelníka.

CITACE TUGLYRA 18.9 2009!!!

"RE: Náčelník orků
Nemám potřebu logovat a ani hrát. Hraní mi nic nedává jenom furt to samý dokola kytky, lekvar , svitek , wipe a takhle dokola.Bejt jinej level cup tak hraju abych ho měl (samy ste viděli když sem měl votevřenej lvl cup tak sem u toho seděl a ani ne do tejdne sem ten lvl cup měl a přestal logovat protože zase nic novyho , žadna akce nic...prostě je to zabitý "

Tohle mluví naprosto za vše
Odpovědět
#62
Takže tys napsal Tulgyrovi, nebo mě na ICQ a nedostalo se ti žádné reakce? Napsal si na orkské fórum a nikdo ti neodpověděl? Jestli spoléháš jen na náhodné setkání, tak se načekáš. Tak to na MW chodí. Dnes jsem byl během dne několikrát ve hře - potkal jsem dva orky a nula lidí z Bratrstva. Opravňuje mě to snad, abych tu začal vykřikovat něco o tom, jak je to s Bratrstvem zlé a jak se není možné nikoho dohledat, když potřebuju jednat?
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#63
Nejlepší způsob jak uctít spojence je přece urazit ho...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#64
Klidně se i spokojím s titulem druhý po náčelníkovi,jen čekám že pravý náčelník bude občas logovat ;-) Všechno se to nějak ukáže..Jinak,dnes a zítra nebudu vůbec ve hře,omluvte mě ,ale mám návštěvu..

Odpovědět
#65
HU ! SMEGY BEJT ZPATKY !!!
Odpovědět
#66
(29.08.2010 v 16:24)Nevrin napsal(a): Takže tys napsal Tulgyrovi, nebo mě na ICQ a nedostalo se ti žádné reakce? Napsal si na orkské fórum a nikdo ti neodpověděl? Jestli spoléháš jen na náhodné setkání, tak se načekáš. Tak to na MW chodí. Dnes jsem byl během dne několikrát ve hře - potkal jsem dva orky a nula lidí z Bratrstva. Opravňuje mě to snad, abych tu začal vykřikovat něco o tom, jak je to s Bratrstvem zlé a jak se není možné nikoho dohledat, když potřebuju jednat?

Prosím tě z bratrstva znáš možná tak Karlose, kojaka a hefi. Smile Nakor a francis, matanja dneska byli ve hře skoro furt, já sedím tak jsem byl ve hře za ramayana, nemluvě o dalších členech, kteří jsou aktivní a vím že ve hře byli.

Večer byl event, kolik tam dorazilo orků? jo už si vzpomínám nula. Poznat orka je stejně tak zvácné jako Elfského kněze Loth.
Vaše komunita je mrtvá, chce ji to oživit, ale pochybuji že náčelník turista na to vůbec má. ;-)
(29.08.2010 v 16:24)Nevrin napsal(a): Takže tys napsal Tulgyrovi, nebo mě na ICQ a nedostalo se ti žádné reakce? Napsal si na orkské fórum a nikdo ti neodpověděl? Jestli spoléháš jen na náhodné setkání, tak se načekáš.
Ono kdyby toho náčelníka dělalo GM, tak to asi v tomto případě bude i lepší. Ostatně jak říkám tohle je na vás aby jste se rozhodli co orcké komunitě prospěje, ale jak vidím zatím tu tuglyra hájíš jen ty. Nepopírám jeho přínos který pro komunitu orků měl, ale fakt je ten, že dnes je spíše velmi silnou zátěží. A ta jeho citace z roku 2009 o tom jen vypovídá, mimo jiné to pak vypovídá o tom jak komunita vypadá teď. Na vyjádření Tuglyra si velmi rád počkám, napiš mu prosím na icq at se vyjáří, neboť nechci čekat půl roku až zas jednou zavítá na forum. Nebo logne do hry zaúčelem obhájení své pozice, kdy bude sundat emancipovaného aktivního orckého válečníka.

(29.08.2010 v 17:07)Whitey napsal(a): Nejlepší způsob jak uctít spojence je přece urazit ho...

Spojenec je pro mě hrající ork, nikoliv ork který hraje uo přes icq.
Odpovědět
#67
Ahoj Šmegy Smile

Odpovědět
#68
Zdravim :-)
Odpovědět
#69
Jestli to spis nebude tim ze Tulgyruv Nazgel nesnasi brastvo a naopak Vurg je brastvu pristupnej, ze se tak Cesnek stara o orciho vudce Biggrin
Odpovědět
#70
Myslím česneku že by jsi to měl nechat na nich jak se rozhodnou a zbytečně neprudil :-D
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#71
Myslim že bys Cessneku neměl kecat do věcí o kterejch nic nevíš, zvlášť ty kterej si všechno přetváři k pohledu svému. Jestli si chce Vurg uzavřít spojenectví s Bratrstvem tak ať ho klidně má, ale ať do toho nezatahuje celou Gruumshovu krev. S Bratrstvem a orky (Gruumshovou krví) byly vztahy vždy vyhrocenné. Nechápu proč by se orkové a Bratrstvo měli kamarádit jen proto že dostávají nějakou formu "podpory". Orkové si dle me udržují určitou "čest", která jim nedovoluje zahodit zbraně jen proto že jim druhá strana nabídne prachy a další věci.

BTW: Nazdar Smegy Smile
Odpovědět
#72
A co do toho kecáš ty Biggrin
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#73
Nebuď drzý. Wink
Odpovědět
#74
(31.08.2010 v 20:26)Brak napsal(a): Myslim že bys Cessneku neměl kecat do věcí o kterejch nic nevíš, zvlášť ty kterej si všechno přetváři k pohledu svému. Jestli si chce Vurg uzavřít spojenectví s Bratrstvem tak ať ho klidně má, ale ať do toho nezatahuje celou Gruumshovu krev. S Bratrstvem a orky (Gruumshovou krví) byly vztahy vždy vyhrocenné. Nechápu proč by se orkové a Bratrstvo měli kamarádit jen proto že dostávají nějakou formu "podpory". Orkové si dle me udržují určitou "čest", která jim nedovoluje zahodit zbraně jen proto že jim druhá strana nabídne prachy a další věci.

BTW: Nazdar Smegy Smile

Proc by nezatahoval? Treba tohle povede k evoluci toho, ze orkove nakonec budou schopni se necemu ucit a nebudou tupa zvirata :-D. To je, ze je to nejak nalinkovane prece jeste neznamena, ze to tak bude porad. Pokud Vurg presvedci ostatni orky, ze spojenectvi s Bratry je pro ne vyhodne napr. kvuli dodavani hobitu k obedu nebo ja nevim proc... nevidim duvod proc by do toho GM melo zasahovat a jak koliv tlacit jinak pokud nejede nejakou DL do, ktere mu to proste nesedi...
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#75
Nezatahovali třeba proto že Bratrstvo je jedním z nepřátel Gruumshovi krve ? To že je vůdcem Bratrstva Drathart a né Karlos neznamená že většině orčím postavám se zmnění pohled na Bratrstvo. Neřikám že není možné aby se Gruumshova krev a Bratrstvo spřátelily jen že je to něco, čeho jde jen těžko dosáhnout. Mnoho orků z Gruumshovi krve má na Bratrstvo špatné vzpomínky...
Odpovědět
#76
A dokonce kvuli nim udelali spojenectvi s elfy na cas, a tohle jim je jen pritizi...muset jednat s usakyBiggrin
Odpovědět
#77
(31.08.2010 v 20:26)Brak napsal(a): Myslim že bys Cessneku neměl kecat do věcí o kterejch nic nevíš, zvlášť ty kterej si všechno přetváři k pohledu svému. Jestli si chce Vurg uzavřít spojenectví s Bratrstvem tak ať ho klidně má, ale ať do toho nezatahuje celou Gruumshovu krev. S Bratrstvem a orky (Gruumshovou krví) byly vztahy vždy vyhrocenné. Nechápu proč by se orkové a Bratrstvo měli kamarádit jen proto že dostávají nějakou formu "podpory". Orkové si dle me udržují určitou "čest", která jim nedovoluje zahodit zbraně jen proto že jim druhá strana nabídne prachy a další věci.

Jsem rád, že to nepřijde divný jen mě, že během týdne se stačila vyhlásit válka, ukončit válka a vyhlásit spojenectví Smile
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#78
(02.09.2010 v 16:59)Rygos napsal(a): Jsem rád, že to nepřijde divný jen mě, že během týdne se stačila vyhlásit válka, ukončit válka a vyhlásit spojenectví :)

Nu když už se tu spamuje: Dej si zítra pár hodinek dějepisu a už ti to tak divné nepříjde :)
Odpovědět
#79
Co si pamatuju tak vztah ork - brastvo bylo na urovni oblibenosti vztahu spanelsky partyzan - napoleonuv vojak...(oboje se navzajem veseli, varili v olovu, rezali si genitalie, pribijeli na vrata...)...Biggrin
Odpovědět
#80
(02.09.2010 v 18:37)Poutnik napsal(a):
(02.09.2010 v 16:59)Rygos napsal(a): Jsem rád, že to nepřijde divný jen mě, že během týdne se stačila vyhlásit válka, ukončit válka a vyhlásit spojenectví Smile

Nu když už se tu spamuje: Dej si zítra pár hodinek dějepisu a už ti to tak divné nepříjde Smile

přesně Smile
Odpovědět



Skok na fórum: