Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jarmark
#41
Prosím o zastavení debaty. Pokud o tom opravdu potřebujete diskutovat založte si jiné téma Děkuji.
(Prosím o přemístění zbytečných postů / v nejhorším o smazání)
[Ano platí to i pro mé posty Wink ]
Odpovědět
#42
Chtel bych se vsem omluvit, mel jsem vcera od 21:00 prijit vypomahat na akci, ale vzal sem si prasek a usnul sem (nezadouci ucinky). Angry Uz se tesim az je doberu, protoze sem ted opravdu temer k nepouziti..
Jinak bych vsem zucastnenym rad podekoval za peknou akci a slusnou ucast.
Odpovědět
#43
Já byl většinu času po oba dva dny a bavil jsem se. Podle mě se to povedlo a byla i sranda Smile
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#44
(14.03.2011 v 09:54)Sokar napsal(a): Moc mě nezajímá důvod Alvina proč nechtěl. Věřím, že to bylo v rámci RP kde prohrál volby. Tečka konec.

Ano, bylo to v ramci RP. Nase postavy (Colwyn a Alvin) se nerozesli po jednani na radnici v dobrem. Dokud budu pronasledovan, nemam s Alvinem zajem ucastnit se cehokoliv.

Zasel jsem na Jarmark nekolikrat. Ale zdrzel jsem se jen na drazbu. Vydrazil jsem, rozdal vydrazene a jel zpatky do cechu Biggrin
Odpovědět
#45
Tak máme jarmark za sebou.
Děkuji Stigovi za obrovskou podporu při přípravách. Sokarovi za hezké prostředí a další výpomoc. Lucce a Tibauldovi, že na sebe vzali některé bloky. A pak samozřejmě děkuji hráčům za účast.

Řekl bych že to vyšlo víceméně podle mých představ. Něco se povedlo víc, něco méně a něco vůbec. Pokud jde o mě, tak já se bavil a jsem vcelku spokojený. Byla to docela zajímavá zkušenost a už zhruba vím, co by šlo udělat jinak a lépe. Proto se nestyďte zanechat nějako zpětnou vazbu.

Z programu se podle mě nejvíce vydařil lov prasátek, trochu mě mrzí že jsem nestihl jezdecký závod, a nejvíc mě bavily výroky porotců u soutěže krásy.

(13.03.2011 v 22:38)Alvin napsal(a): 1. Bohuzel se z Jarmarku stala spis Olympiada. Jarmark je predevsim o obchodnicich, prodejcich, trhovcich. Ti se na nej nedostavili.
2. Diky nepopularnim krokum a prohlasenim naseho noveho starosty se jim vubec nedivim.
(13.03.2011 v 23:19)Hamish napsal(a): 3. ale co se mi nelíbilo, tak to, že se vše nutně řešilo přes chat či partu, že krom oznámení těsně před začátkem akce se člověk nedozvěděl, kde se jaká disciplína koná (ovšem zase krom použití chatu).

1. To nemohu potvrdit ani vyvrátit. Od začátku jsem jarmark prezentoval jako akci pro řemeslníky a obchodníky. Vše ostatní byl jen "doprovodný program". Obchod nedopadl, ale myslím, že si žádný řemeslník nemůže stěžovat, že neměl prostor ani příležitost.
2. O ničem takovém nic nevím. Pokud však myslíš, že někdo po půlroce opět začal vybírat daně (což je pro řemeslníky směšná částka), tak ano jsem zlý.
3. Máš pravdu. Tyto informace se dozvěděli jen ti, co zrovna byli na programu. Rozmístění mělo být vyvěšeno. Udělal jsem ho však až poté, co jsem vyvěsil harmonogram. K tomu Sokar vybudoval nějaké zázemí v Kareldu a domluvili jsme se, že to tam je hezčí/vhodnější. Mnohokrát to tedy bylo šité horkou jehlou a nechtělo se mi to zbytečně kombinovat.
Další možnost by byla říct "vždy v celou v hlavním stanu, tam se dozvíte víc" což ovšem nešlo, protože jsme byli v permanentním časovém skluzu. Chat je v tom případě nejefektivnější metoda, tak oslovit velké množství hráčů.


Abych jen netlachal tak tady jsou výherci soutěží od neděle:

Lukostřelba - Flafinka
Lov prasátek - Harren Brog
Isharské šachy - čeká se na duel Lothar x Gerg (nedohráno)
Souboj muž proti muži - Gerg
Půlnoční jízda - Gerg
Soutěž krásy - Gwen

Šampionem IV. jarmarku je tedy Gerg. Budiž mu sláva. Smile
Odpovědět
#46
Další jarmark bych rád pořádal 1.-2. října.
Oficiální datum ohlásím ig asi o něco déle, protože zatím nevím, jak budu v říjnu fungovat.
Přesto jestli máte nějaké nápady, nebo chcete pomoct s přípravou jarmarku, tak mi prosím pište pm nebo na icq.
Odpovědět
#47
V sobotu tu nejsem, ale na neděli se těším.
Odpovědět
#48
Omlouvám se, kvůli problémům s počítačem jsem to musel odložit... nové a doufám že konečné datum je 15. - 16.
Výzva s nápady stále platí. Jistě víte v jakém duchu ty disciplíny probíhají. Mělo by to být pokud možno jednoduché, přístupné a každý by měl mít šanci vyhrát.
Dále fakt prosím řemeslníky, aby se toho tentokrát chopili a něco zahráli. To že podobnou událost někdo ignoruje a pak si na fóru stěžuje, že to byla olympiáda není moje chyba.
Odpovědět
#49
Bude v programu tjost? Abysme mohli Gea spamovat kuli jezdectvi .. kdyby to vypadalo zle Smile
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#50
Jakákoliv skripterská podpora je samozřejmá, křičte ale včas... zbývají už jen tři noci do víkendu Wink
Odpovědět
#51
Dnes ve 20:00 výprava ohledně přípravy na jarmark... více informací na vývěsce před bránou nebo přímo na místě.
Odpovědět
#52
Pokračování bude prý zítra v 19:30... tentokrát to bude asi ještě o něco nebezpečnější.
Odpovědět
#53
V. Isharský jarmark - Sobota

14:00 Nejstarší řemesla
16:00 Mystický koktejl
18:00 Hrátky se zvířátky
20:00 Čarovná svačina
22:00 Zvítězit mohou jen dva
Odpovědět
#54
Odměny od RT se budou udělovat dodatečně po dohodě s vítězi konkrétní disciplíny. Mnohokrát se stalo, že jsme se netrefili tak úplně do vkusu vítěze (koneckonců pokud vyhraje bojový turnaj mág, je to něco jiného, než když je vítězem válečník, odměna se pak předem určuje těžko) a tak bude prostor se rozumně domluvit v rámci předmětů, které tak nějak budou z dané množiny pro danou disciplínu, kterou vítězi nabídneme.
Je možné, že pro některé disciplíny odměna nebude. Vše záleží na dohodě s organizátorem dané akce a na počtech účastníků.
Takže nechme se všichni překvapit a hlavně ať se všichni baví. Wink
Odpovědět
#55
V. Isharský jarmark - Neděle

15:00 Honba za pokladem
16:00 Burza a jiné obchody
18:00 Honem, ať ti neutečou
20:00 Navždy spolu
21:00 Čarovný nášup
Odpovědět
#56
(16.10.2011 v 13:10)Colwyn napsal(a): 20:00 Navždy spolu

Na objednávku http://www.uloz.to/10655489/svatba-wmv

Odpovědět
#57
Diky za video

Brak: Taky děkuju za video, potěší a to zvlášť od hráčů.
Odpovědět
#58
Ještě chvilku to tam nechte, budu si to muset stáhnout, až budu doma Biggrin
Odpovědět
#59
Ach udělám minimálně jednu hrubku a vy to natočíte. :/

Jinak děkuji všem, co se účastnili jarmarku... nepřišlo vás tolik, ale většinou o to kvalitnější hráči.
Doufám, že vás to alespoň místy taky bavilo.
Odpovědět
#60
(17.10.2011 v 08:46)Geo napsal(a): Ještě chvilku to tam nechte, budu si to muset stáhnout, až budu doma Biggrin
Jak nechte, tohle snad ma prijit na YouTube mezi ostatni klenoty MW ne? Pak se to muze vystavit v nejakym prouzku na uvodni stranku do nasi multimedialni galerie. Smile
Taky dekuju.. za video + vsem organizatorum a ucastnikum.
V nejblizsich dnech projdem v RT ty odmeny. Wink
Odpovědět



Skok na fórum: