Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mizející věci !!
#1
Zdravím,
před týdnem jsme poprvé zaregistroval evidentní chybu v systému, kdy nám z budovy Cechu Farmářů zmizely veškeré !! dřevěné bedny (crate) a veškerý jejich obsah byl vyskládán "na sebe" - jelikož se jednalo o řády stovek věcí na 1 hrací pole (polí bylo 7), již tehdy jsem pochyboval o něčí úmyslné snaze. Víceméně jsme 4 a nikdo nemá důvod takovýmto věcem věnovat spoustu času.
Ale - dnes zaregistrován hned ráno ten samý problém, a to v mém domku ! Z určitých polí zmizely sudy piva, vína, dřevěná truhla (její obsah opět vyskládán "do komínku", nicméně sudy s tekutým obsahem prostě zmizely celé. V domku jsem sám a toto mizení určitě není náhodné, ale souvisí s nějakou systémovou chybkou.
Je třeba možné aby mizely věci vyrobené od lidí, kteří zrušili již svůj account? Prosím jukněte na to - není přece možné aby takto mizely kontejnery !
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
Odpovědět
#2
Možná něco s tím editorem regionů ...
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#3
To je dost divné, zvláště pokud tam věci zůstanou - normálně když se smaže kontejner, tak se smaže i jeho obsah.
Je tu ale teorie: Nepohybovalo se na tom poli/domě nějaké zvíře/NPC? Pokud není předmět uzamknutý a NPC je dost silné, tak ho při chůzi skrz předmět rozdrtí - a tam se mám zato ty věci vyndavají.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#4
jedná se o předměty typu sud, velká bedna a kovová truhla, které leží na zemi mimo "oblast pohybu" po ze obydlí.
Nicméně to co píšeš se objevuje často standardně na poli (pokud si nechám na poli sud s vodu odkud beru do džbánů na zalévábní a proběhne jím kůň tak sud zmizí, ale tento případ to nebude.
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
Odpovědět
#5
- jakým způsobem jsou kontejnery připevněny k zemi ?
- pamatuješ si odkud je máš ?


Odpovědět
#6
Editorem regionů to nebude, při chybě v regionu by tam nešlo ani farmařit.
Hádám to na to co jsem popsal (destrukce by NPC), protože sud i bedny jsou itemy blokující pohyb - pokud nejsou uzamčeny, tak je NPC (které má dost síly) ničí.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#7
Ne to musi udelat NPC, ne kun, ktery je tvuj. A je to ovlivneno silou NPC. Mne v podtemnu takhle znicilo jedno NPC sud s olejem v mlýně.
Stopař a krotitel
Odpovědět
#8
to Quaz: To si nepamatuji protože ty sudy tam jsou cca 2-3 měsíce. je tu v regionu domu takže extra připevněny nejsou stejně jako jiné věci

to Whitey:
zkusím nějaký kontejner přejít v domku např. koněm a dám ti vědět
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
Odpovědět
#9
Neprebiehal v tej zóne nejaký kvest? nejaké napadnutie príšerami alebo tak?
prípadne či sa tam niekomu neutrhol summon.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět



Skok na fórum: