Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj
#1
Zdravíčko.

Tak co manawydaňáci, jak vám to tu šlape?


Dnes jsem psal Whiteymu, ale nějak nereagoval, tak to píšu radši sem -> zrevidujte si alespoň ty kontakty na webu... občas mi píšou lidi co se tu pokouší hrát, otázky typu "Proč mám BAN?", "Ahoj, jak se zaregistruju" Ahoj, můžu udělat to a to když to a to?"...

Tak minimálně to upravte prosím Smile děkuji.

No pokud to někoho zajímá, jak se vede mě, tak celkem dobrý. Začal jsem být hráčem na Morii. (ne to není nic pro RP hráče...jen já si tam hraju RP Smile ). Pracuju furt, ikdyž už konečně méně Smile (podstatně méně! "hurááá").

Toť zatím vše, třeba se to tu nějak rozpovídá Smile
Odpovědět
#2
Zdravim

Šlape to jako vždy takže docela dobře .. jen na ty dnešní pády serveru...
Jo mělo by se to promazat sám vtom mám zmatek kdo je aktivní a kdo ne Smile
Bojuješ abys žil !

Grifel Poutek - Isharský bojovník
Jumpa - šaman
Odpovědět
#3
No takže ses vlastně na manawydan vysral a začal hrat na morii taky hezky Biggrin
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#4
Myslím že tam byly jiný důvody a určitě moria to nebyla Smile
Odpovědět
#5
No slovo vysral je docela vystižný. Ale nevysral jsem se na manawydan, ale na to co jsem říkal, když jsem svůj odchod zdůvodňoval.. Smile .

No, jak tak koukám, tak asi Fňufík ví o co jde Tongue.

Jo nebudu tu dělat reklamu Morii... řekl jsem to spíš v tom smyslu, že jsem tam potkal pár manawydaňáků, kteří mě poznali podle nicku (Myrsha). Navíc Moria by vás stejně nebavila.. Smile takže to ani nezkoušejte. Držete se tu hezky hraní na staveništi, jak sem někde četl.


Jo z fora jde dost poznat, že lidi jsou tu furt stejný no... a ani já se nezměnil, ale prej se dost lidem ulevilo, když jsem odešel... Smile tak dotyčným blahopřeju Smile
Díky za upravení kontaktů na webu. Tak já se zase loučím.

Ahooooj
Díky za upravení kontaktů na webu. Tak já se zase loučím.

Ahooooj
Odpovědět



Skok na fórum: