Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Správce trpasličí svatyně v Isharu
#1
Na stole ve svatyni leží zbrusu nový pergamen.

Trpaslíci, trpaslice, gnomové a gnomice,
jak jistě víte, nyní už bývalý správce Gerg byl sesazen a svatyni prozatím spravuje kněz Torog. Nového správce můžete zvolit i vy! Stačí, abyste vy i vaši kandidáti byli trpasličí či gnomí krve a aby se vaši kandidáti hlásili víře v Moradina. Piště jméno vašeho kandidáta na tento svitek a pro jistotu ho stvrďte vaším vlastním podpisem, přičemž dejte pozor, aby bylo jasně poznat, kdo koho volí. Případně můžete svitky se jmény přikládat k tomuto pergamenu a něčím zatížit, aby neuletěl.

Na závěr jen dodám, že každý z vás má jen jeden hlas a ten je konečný. Změny nebudou uznávány.

Heimi Karloran
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#2
Na pergamenu se objevil první vzkaz.

Svůj hlas odevzdávám panu Fenkovi, který se mi jeví jako jediný rozumný kandidát. Ukázal, že je ochotný bojovat za správnou věc, ukázal, že si váží svých přátel a spojenců, že ví mnoho o trpaslících i gnomech, ale zároveň dobře zapadá do okolí Isharu. Přesně to jsou vlastnosti, které nás - trpaslíky a gnomy - mohou reprezentovat. Jako bonus je také to, že pan Fenek se ukázal být dobrým vůdcem již jako seržant Goren-zarské armády. Má mou plnou důvěru.

Heimi Karloran
Odpovědět
#3
Pod vzkazem se objevil tento text:

Správcem Moradinovy svatyně by se měl stát trpaslík či gnóm, který je znalý Moradina, jenž mu propůjčuje svoji moc za svoji víru a oddanost. Čili člen jeho řádu.

Gerg


(OOC: Právo volit by měl mít jen ten, jenž je jeho hlavní postava trpaslík či gnóm na nejvyšším lvl na svým accountu a je zapsaná v příslušném topicu: http://forum.manawydan.cz/showthread.php...3#pid30143)
Odpovědět
#4
Další zpráva se objevila na pergamenu:

Já Kromlecht z rodu Perlíků odevzdávám svůj hlas panu Fenkovi, jeví se jako správný a rozmuný velitel národa trpaslíků a gnómů...
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#5
*Na stole ve svatyni se objevil nový list, který byl evidentně vytržen z nějaké knihy*

Zima 29 Toru 292 roku
Tohle místo nebylo nikdy naším domovem. Zaslechl jsem že orkové chystají nebo dokonce už staví nové opevnění. Tato informace mě donutila k zamyšlení. Když orkové dokáží táhnout za jeden provaz trpaslíci by měli dvojnásob! *propálená díra* Jako správce svatyně u Isharu by se hodil Fenek. Je schopný a vypadá to že se mu u lidí líbí. Já však hodlám vybudovat předsunuté sídlo v horách Goren Gothory. Co možná nejblíž našemu domovu i kdybych ho měl vybudovat já sám! Kdo z vás je ochoten sdílet můj záměr?

*podepsán* Lovec Garain
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny, The Great Emperor. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Odpovědět
#6
Na stole ve svatyni se objevil další svitek.

Protože se hlasování nehejbe a je to moc unavený, dovoluju si ukončit hlasování k datu desátýho toru v jednu hodinu
(10. 10. 19:00). Chtělo by to, aby co nejvíc z vás do tý doby zahlasovalo, protože při tomhle počtu hlasů je to takový... takový...

Já sám se svýho hlasu vzdávám, protože sem tohle všechno vyvolal, ale v případě rovnosti hlasů některejch kandidátů si vyhrazuju právo vyhlásit dodatečnou volbu mezi těma několika z nás.

Garaine, nikdy sem netvrdil, že se mi u lidí líbí a nikdy to tvrdit nebudu. Tohle je podruhý, co sem nucenej žít mezi lidma proti svý vůli a pár věcí sem z toho pochytil. Hádky s Isharem by nám rozhodně nepomohly a v naší nynější situaci by nám spíš přitížily, nehledě na to, že nám Ishar vcelku vyšel vstříc tim, že nám poskytnul dočasný útočiště v dolech.
Proti tvýmu návrhu vybudovat předsunutou hlídku v Goren Gothory nic nemám, možná jenom to, že se tam myslim nedostaneš, protože tam pořád zuří bolest. Navíc přestěhovat svatyni by mohlo bejt mnohem těžší, než postavit základnu, ale to by se vidělo až pak.

Fenek Zuřivec


(EDIT 10.10. 19:33: Hlasování ukončeno, mám dneska napilno, tak něco sepíšu až zejtra.)
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#7
Na stole v trpasličí svatyni leží pomuchlaný svitek.

Protože v hlasování moc z nás nehlasovalo, je výsledek vcelku jasnej. Fenek Zuřivec, to sem já, dostal aspoň dva hlasy (ten Garainův je takovej nejistej), a protože nikdo jinej nemá ani jeden hlas, přechází funkce správce svatyně Fenkovi.

Jako novej správce svatyně v brzký době zjistim stav skladu a zjistim co a jak. Nejspíš podniknu pár razantních změn, o kterejch vás eště zpravim, až na to bude vhodná doba.

Fenek Zuřivec
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět



Skok na fórum: