Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Městské vývěsky
#41
Znovu vyzývam všetkých mágov, členov Arcana i poutulných mágov aby sa dostavili k nášmu sídlu dňa 22 toru o 2 hodine. (Nedeľa 22.2.2009 o 20:00 večer).

Mir
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#42
*pristoupil k vyvesce a pripichl papir* na nemz stalo:

OBROVSKY MEDVED, jez se pohyboval posledni dobou v nasem kraji, byl CLOVEK!

Prisel ze severu, kde ho proklel nejaky mag, co ma pry i armadu a namireno primo k nam.

Je to jen dalsi znameni, abychom byly pripraveni na vsechno! Svet se zblaznil, my ale nesmime!

*Podepsano* Osel
Odpovědět
#43
Tereza Černovírová vykoupí až 30ks starých hadrů (jednoduchý trička mizerný kvality). Můžete je nosit prodavači Fennovi, jenž má svůj stánek před cechem Arcanum.
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#44
Dáva sa na vedomie že dnes večer (o 18:00) sa zíde mestská rada. Dnešné zasadanie bude skúšobne verejné po požiadavkách občanov.

Všetkých hostí by som chcel požiadať aby počas zasadania rady nerušili, inak budú vykázané strážami.

Momentálne známe body programu sú:
1. Status, právomoci a povinnosti stráží Isharionu
2. Jednanie ohladne nájmov - nutná prítomnosť radného Glumíka Jedličku.
3. Zaujatie stanoviska k udalostiam v Isharskom prístave z pred niekolkých dní.

Mir, člen rady Isharionu.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#45
Vážení a milý, slyšte, co se chystá v dnech dalších!
Královská akademie hudební bude uvádět krátkou divadelní hru z pera Adriána Bejnióna nazvanou - "Bandilor". Krátká hra bude vyprávět o smrti Goren-Zarského krále Bandilora Stříbrovouse, bude následována poezií na téma Goren-Zar a krátkou přednáškou o králi Bandilorovi a jeho životě.

Všichni jsou zváni, aby se potěšili z hudby a hry!


Podepsán, Adrián Bejnión

(13.3. 20:00 Královská hudební akademi)
Odpovědět
#46
Tímto se na vědomost dává,
že kancelář starosty Isharu jest otevřena každý Tor od pul třetí do třetí hodiny.
Případně jest možno dojednati si jiný termín jednání.

Glumík Jedlička
zástupce starosty Isharu
nejvyšší služebník bohyně Jondaly

(každý den od 20:30 do 21:00 hodin)
Odpovědět
#47
Otevřený dopis pro cech Farmářů, Řád Stříbrného kladiva a řád Helmitů.
Tímto vyzívám jmenovaná společenstva, aby ze svých řad vybrali zástupce do rady Isharionu.
Jediná podmínka je, že zástupce musí být občanem Isharionu.

Glumík Jedlička
zástupce starosty Isharu
nejvyšší služebník bohyně Jondaly
Odpovědět
#48
slyste slyste slyste,
Nastava cas krize, utoci na nas obludy vypadajici jako prerostli mravenci,
skupina magu jiz zacala zkoumat jejich slabiny, zatim my ostatni se musime pripravit na obranu.
Na obrany val je nutno posbirat a natezit 600kamenu a 100dreva (polena i klady). To vse oste do dolu u moradinovy svatyne, cala bere polena a kamen, klady do truhli.

Glumik Jedlicka
Odpovědět
#49
Suroviny vybrany a predany...
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#50
Timto svolavam radu Isharionu na pulnoc 29. Luny (18:00 29.brezna)
doufam ze prijdou zastupci cechu a helmitu.

Glumik Jedlicka
Odpovědět
#51
*Na vývěsce se objevil nový vzkaz*

Po městě volně běhal nosný kůň bez majitele. Chytil jsem ho do lasa a odvedl do ohrady u severní brány. Na uzdě měl vyryté jméno Arath. Majitel si ho tedy může vyzvednout tam.

Falthan
Falthan, hraničář
Odpovědět
#52
*Pod vzkazem se objevila odpověď "
Velmi děkuji obyvatelům města Falthan a Eržika za nalezení zatoulaného koně! Dlužím vám oběma laskavost, v případě potřeby neváhejte se na mě obrátit.

S pozdravem
Valerie
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#53
Žiadam všetkých obrancov a radných mesta Ishar aby sa zhromaždili 4. toru pred radnicou za účelom obrany valu.

(4.4. o 15:30)
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#54
Dne 5. Toru roku 275 zemrel pulcik Glumik Jedlicka, zastupce starosty Isharu, radni Isharionu a nejvyssi sluzebnik bohyne Jondaly. Podlehl zranenim, jenz utrzil pri obrane Vilhemovic proti cernym mravencum.
Odpovědět
#55
Dnes Řád Sříbrnýho Kladiva začal prodávat sve výrobky - nabídka bude nadále rozšiřována - Prodejce je umistěn v budově Řádu (Bývalý cech černých řemesel vedle stok)
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#56
Dnes 7. toru sa bude konať mimoriadna mestská rada. Prosím o účasť všetkých súčastných členov a cechmajstrov.

Body:
1. Stanovenie dalších volieb
2. Dojednanie záležitostí z predchádzajúcich porád

Mir

(o 20:00 aby to stihli aj pracujúci ludia Smile )
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#57
Na vyvesce visi pergamen se vzkazem:
Dnes jsem pred vchodem do mestskych stok nalezla splaseneho kone. Byl osedlany a na sedle bylo klikatym pismem vyvedeno jmeno Ranwenmo. Podarilo se mi jej chytit do lasa a odvest do ohrady u mestskych staji pri Severni brane. Majitel necht si jej vyzvedne.
Valerie
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#58
Cech Arcanum shání šikovného tesaře na opravu střechy svého sídla. Bude potřeba vyměnit a doplnit několik desítek došků a možná i jeden nebo dva krovy. Zájemce o tuto práci nechť se hlásí u Terezy Černovírové.
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#59
Byl dorucen dopis k rukam velitele strazi a na radnici.
"Dnes jsem byl v budove Radu Stribrneho Kladiva napaden neznamym muzem, dotycny se vyptaval na Valerii a kdyz jsem mu danou informaci odmitl zdelit tak me napadl a zmlatil do bezvedomi... Strazny pred domem zaslechl zvuky boje a kdyz pachatel vybehl z domu a neuposlechl prikazu k zastaveni tak po nem straz vystrelila. Hned jakmile jsem se probral jsem se snazil vydat po jeho stopach. Dostal jsem se az k severni brane kde si me zacala kontrolovat strazna, vse sem ji rekl a ona mi na oplatku rekla ze na hradbach byl zabit jeden strazny kteremu zmizela zbran i vystroj. pote jsem potkal strazneho podobneho vzezreni jako utocnik, ale pres helmu mu nebylo vitet poradne do obliceje... sel do pristavni ctvrti a pak se vratil k pristavu a zmizel ve skladu..."

Michael
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#60
*Plakát je vyveden ozdobným písmem*

Každému obyteli Isharu se dává na vědomí, že dnes, 12.Toru ve 20:30, se v hostinci U Severní brány uskuteční představení známého barda Fonera. Jeho medový hlas bude recitovat staré klasické kousky, jako i jeho nové dílo "Láska za časů Pohromy". Mistr Foner se sám doprovází na loutnu a jeho koncerty jsou vždy krásným zážitkem. Občerstvení zajišťuje Keefe. Otevřeno je od 20:00.

Vstupné je pouhých 500 stříbrných.
P.S. Keefe slibuje jablkové koláčky pro každého.
Odpovědět



Skok na fórum: