Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Ekonomické" bugy
#1
Ráda bych připoměla, že jakékoli nenahlášení bugů i ekonomických je bráno jako prohřešek... Nejen systémové bugy se musejí hlásit...

Jakákoli činnost velmi výdělečná - za krátkou dobu - nad standartní zisk za tu dobu, by měla být nahlášena (1 zlatý/1 hodina) - ať už nepřiměřený loot, nepřiměřený zisk za questy, jakýkoli chybný výkup u vendorů herních... atd...
Hlavně výkup jakýchkolí věcí nad jejich skutečnou herní hodnotu v případě že jde quest opakovat!

Pokud se mi ještě někdy někdo pokusí říct, že mu nepřišlo, že by to byl bug, když na questu vydělává extrémní peníze, tak dostane krásných 150 polínek v galejích, aby si to za tu dobu co je tam bude tahat uvědomil.

Co se týče jakýchkoli do této chvíle nenahlášených věcí, pokud je zpětně najdu a nikdo je sem nenahlásí, každý který jej zneužil dostane 200 polínek...

PS: nebojte se psát i to u čeho si nejste uplně jistí...
PS2: podle mě maximální zisk - vyjma prodej mezi hráči - by neměl převýšit zisk 1 zlatého za hodinu! - berte jako orientační a čistě můj pohled...
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#2
Takže.. Erine jak je Hostinec U Stříbrňáků tak ten chlápek chce pomoc např. Sežen maso Pepř nebo cokoli.. Máš třeba u sebe 150 on odebírá po 20 kusech za 150 střibrných. A ten úkol můžeš třeba 1000x za sebou dělat. Ale nevím jestli toto je ten bug nebo něco.
Odpovědět
#3
Přiznám se využívám dva zdroje přilepšení. Abych pravdu pověděl si nemyslím, že jde o bugy, ale uvedu je.
- Jeden je soudce. moc nedává, ale jde to opakovat stále bez časové prodlevy. Ale na druhou stranu až tak jednoduché to zase není, protože to co chce soudce není k dostání stále. Takže se to vlastně dá udělat tak dvakrát denně (realný den). Tak si přídu u něho asi na nějakých 300 zlatých za reálný den.
- Druhý je elf u fontány, ke kterému mohu dojít (domnívám se) jednou za Manawydanský den (což se mi někdy povede i dvakrát za reálný den) a donest mu co chce. Takže u něj mohu vydělat tak 2x250 st.
Ragiowan, člověk - Mág, knihovník, badatel
Čím je člověk rozumnější a lepší, tím více dobra v lidech pozoruje.
Jabber & ICQ přes SZ (WinXP/32, CPU Intel Pentium 3 - 1GHz (Coppermine)-(jednojádro), 80GB HDD, GeForce 5200-128MB/400MHz, RAM SDRAM 512MB)
Odpovědět
#4
Takže ohromné možství peněz se dá vydělat na zbojnících, za archera ten tábor na severu projdu s mečem za něco pod půl hodiny a mám z toho tak 1000 st-1500 st +trochu chleba a lekvary.

Jinak 1 zl za hodinu asi lehce přesahuje i sekání jasanu, prodej dřevěnných kroužků... I když je tam daná prodleva na odkup, ale tak jako tak, jednorázově se dá prodat 2000-3000 kroužků v Isharu a 3000-4500 v podtemnu. Problém je že za současného nastavení je to jeden z mála způsobů, jak si může svobodný řemeslník vydělat.
Jinak dost nad cenou je i výkup bylinek před srubem... I když ten má snad pulden časovou prodlevu, takže se za vážný zdroj zisku počítat nedá.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#5
1zl za hodinu...hmm...pokud bych si mela vydelat 1zl za hodinu, tak za tu hodinu boje se mi ponici stit (za 300-400st) + se mi nacne zbran (za 700st - nacne=100-200st)...to je 400-600st pripoctu jidlo a mam 450-650st, pripoctu zbroj (to je ale minimalni - +50-100) mam 500-750.

Doufam tedy ze ziskem neni mineno hruby zisk, ale cisty zisk po odecteni vsech nakladu.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#6
Na to len poznamenám že u mága sa ekvip až tak velmi nezničí... a je len otázka či mág regy nosí aby bol na niečo alebo nenosí.

Tiež treba hodnotiť ak sa jedná o loot ktorý sa respawne povedzme 3-4 krát za deň alebo o ohromné looty kvôli rýchlemu respawnu.

Inak 600 ženšenu za hodinu (ak je človek šikovný) je 600-1200 strieborných podla ceny ktorú za neho zaplatí hráč, avšak nedá sa to predať NPC ak ide o zber, pestovaný je predajný.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#7
No zbojníci se spawnují tak rychle, že často než je všechny pobiju, tak už se respnou nový.
Zase je ale taky pravdou, že zbojníci jsou jedno z mále npc na kterých se dá vydělat.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#8
Jedno z mala...? Tak mi napis ty dalsi, z kterych je loot kterej ti jakz takz pokryje naklady Biggrin
Odpovědět
#9
magovi co neplytva regama nahradi naklady i ogri nebo skreti v tabore...tohle ale neni zrovna nejlepsi reseni pro jina povolaniBiggrin
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#10
Jo mág je nejlevnější, sice není tak silný, ale když má lvl zvládá to i bez regů.
A jinak pokud chceš slyšet na šem se dá vydělat... No jistý nepatrný zisk je ze slizů, vydělat se dá i na skřetích lučištnících a mázích. A pak se, když je kupec a umíš stahovat vydělat na zvěři. War možná vydělá něco i na jiných npc, ale vzhledem k tomu, že jsem nahoře hrál akorát za archera, který nevidělá takřka na ničem, tak nevím (ono, vystřílet do žáby téměř sto šípů, není zrovna ekonomické).
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#11
Velkým problémem mága (jak to vypadá) je MOC rychlá regenerace many. Pokud zvládá držet štít proti čemukoliv a ještě to ušipkovat, je to špatně.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#12
Kdyby jen npc, když jsem viděl mága jak chvilku tankoval grizzliho v oblaku kyseliny, kterým jsem nezvládl za drowa s full hp ani proběhnout.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#13
Bol som omrknut zlodejov v tej malej pevnosti. Bezna situacia vyzerala tak ze z dialky som mu pomocou perku Daleke Kouzlo 3, Maximalizovane kouzlo 3 dak najprv melfov sip, maximalne tak este jednu sipku a potom som uz len cakal az lahne.

Bolo to take otukavanie na dialku ale ziskal som z toho 1.5 zlateho za menej nez hodinu, na druhej strane je pravda ze som mal pokoj a nikto ma u toho neotravoval (a nikto nesiel zbytocne dopredu ked ich mozem sepalovat z dialky).

Sila stitu nieje v regeneracii many. postnem jeden RP navrh do topicu ktory som na toto otvoril u maga.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět



Skok na fórum: