Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Měsíční štít jednorožce
#21
Staci napsat "ne je to v zone kde orci muzou tim padem je to Quest i pro orky tot vse " je mozno to takhle napsat ? Smile
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#22
Ne, tato část questu je bohužel v hranici, kam již orkové nemohou...
Při rozmísťování jsem bohužel zapoměla na hranice kam orkové mohou...
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#23
xD Mam uplne vse krom toho posledniho typona Smile .. bude se premystovat to npc ? Smile
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#24
ale jo Smile přemístím jej večer... měl to být quest pro všechny rasy...
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#25
Hmm mě osobně nevádí že ten štít není orkům přístupnej, přece jen je trochu divný když bude ork kterej zabíjí pro radost bude po světě běhat s štítem na kterym jsou hvězdičky a hlava jednorožce...
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#26
muze ho treba prodat Wink
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#27
Nikdo tě nenutí ten štít nosit. Doufám že ani ty nebudeš nikomu vnucovat svůj pohled na hru.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#28
Mno ale proc by se Urken pak Smegymu nezasmal ze..."ty vypadat jak usak!" Biggrin
Odpovědět
#29
V tom mu bránit nehodlám Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#30
Něco takového jsem měl namysli Biggrin
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#31
už druhý den hledám npc s krví raptora. může mě někdo nasměrovat? podle mě to npc někdo sežral nebo já už fakt nevím Biggrin
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny, The Great Emperor. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Odpovědět
#32
Mohl by mi někdo poradit, aspoň trochu nasměrovat mé kroky. Chyb mi na štít poslední věc, a to ingot. A nemůžu najít NPC, které ho má.
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#33
(15.08.2019 v 21:05)Straka napsal(a): Mohl by mi někdo poradit, aspoň trochu nasměrovat mé kroky. Chyb mi na štít poslední věc, a to ingot. A nemůžu najít NPC, které ho má.

běkdo za úkol, možná ten co chce kapuci robu a ženskou je u trhu jak je kovárna u studny
Odpovědět
#34
Mohu se prosím zeptat o atributy štítu ? :-)
Odpovědět



Skok na fórum: