Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Měsíční štít jednorožce
#1
Měsíční štít jednorožce

.jpg   Bez názvu.JPG (Velikost: 8,09 KB / Stažení: 69)
Opilý bard začal vyprávět smutný příběh, snad proto že mnoho vína prošlo jeho rukama vyprávěl právě tento, již nikdy jsem ho neslyšel, nepátral jsem po tom, ale domnívám se, že pocházel z ***** a slyšel jej od svého otce. Nebudu uvádět jméno té vesnice, abych nadále nejitřil už zpola zapomenuté osudy.

Stěny temného podzemí byly porostlé mechem, kapičky vody na stropě se leskly ve světle pochodní, byl blízko, příliš blízko. Stárnoucí rytíř krále si s povzdechem upravil řemení, které mu ulehčovalo pohyb v těžké zbroji. Bez svého štítu už by jej neunesl, moc dobře si uvědomoval jeho skrytou magickou moc, spoléhal na něj až příliš často, zadíval se na něj, po obrysu se blyštili brilianty ze slzy jednorožce, tělo štítu tvořené z měsíčního kovu, rukojeť byla vytvořena z kosti démona, ani po těch letech používání neklouzala. Znovu přejel očima po obrysu, který vyleptala krev zimního raptora odebraná za úplňku. Hlava jednorožce, jako živá, vždy měl pocit, že jejich moudrost se ho dotýká kdykoli se štítu dotkne, jeho krev vždy zpěnila, měl pocit že, je rychlejší, silnější, moudřejší, a věděl, že tentokrát ho pocit nepřemožitelnosti zahnal na cestu, z které se hrdinové vrací na štítu. Z temnoty před ním se ozvalo zasyčení, děsivé, mnohohlasné. Vesničané zahodili pochodně i sekery a s jekotem začali utíkat. Rytíř se rozkročil a připravil meč, čadící pochodně nevydávali mnoho světla, dusila je vlhká plsť, přesto byly vidět oči, přibližovali se, pět párů rubínových, smrtících, zlověstných...
Trvalo to tři dny něž se nejstatečnější vesničané odhodlali vrátit na místo kde rytíře opustili. Nalezli jej opřeného o stěnu sluje, jeho překrásný štít byl rozlomen vedví, vedle něj ležela nestvůra, která sužovala široké okolí celé léto, čtyři nestvůrné hadí hlavy byly useknuté a poslední přibodena zbytkem rytířského meče k podlaze, opatrně vynesli mrtvého rytíře ven a pohřbily na stráni nad údolím, jeho tajuplný štít mu položili na hruď. Hrob neoznačili, a potichu se rozešli do svých domovů. Styděli se, oni ho tam nechali samotného, v boji, který ani nebyl jeho, v boji který bojoval za ně…


Zapsal vrchní písař krále Gabriela I.

Poznámka 1: tyto štíty skutečně existovali
Poznámka 2: prý nějaký mistr je stále umí vyrobit, ale je obtížné sehnat suroviny
Poznámka 3: troll, nebo trollí ruce – součást? Ingredience ?
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
Jakékoli chyby v questu hlaste! - ač by tam snad už neměli být.
Vždy u sebe mějte při odevzdávání to co po vás chtějí - nebo se potom nedivte že s vámi nechcou kecat!
Pořiďte si finanční zálohu, není to až tak levná sranda...
První, který získá tento štít, ať mi dá hned vědět sem nebo do pm - dostane ke štítu i plášť do barvy!
Nevykonávejte ve vlastním zájmu žádnou činnost při odevzdávání předmětů!
Neraďte si navzájem, užijte si hledání pracného získání každý sám za sebe...Při současné velikosti mapy by to neměl být až takový problém...
Důležité: Do opravy nefunguje pití potionů ve společnosti bonusů štítu!
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#2
Chci se zeptat jestli se pro ten štít musí něco zabít ? (hlídají ho třeba nějaci npc nebo něco?) nebo ho může zíksat obyčejný farmář..
Bojuješ abys žil !

Grifel Poutek - Isharský bojovník
Jumpa - šaman
Odpovědět
#3
Je potřeba aj zabíjet ... ne extra skill, ale zabíjet...
Zapoměla jsem dodat důležitou informaci - kovář jenž umí vyrobit štít se jmenuje Marcus...
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#4
Neznámí hrdina již získal první štít a tudíž i odměnu v podobě pláště ...

Ostaní nemusejí truchlit, quest je statický a bude tu navždy, takže si všichni můžete jeden štít získat i pro sebe... Smile
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#5
Erin, jeste jsem to zcela nedokoncil, ale musim priznat, ze je to jeden z nej questu. Smile Gratuluji jak ke questu tak vyherci. W.
Stopař a krotitel
Odpovědět
#6
PS : a to musim prasknout ze odmena je vlastni vyroba by Erin ... : )
PS2 : mam vzkazat je ze to pro vas prvni (predcasny) vanocni darek ... : )
PS3 : tento vikend dostanete dalsi, a mohu vam garantovat ze toto jste jeste nikdy nikde v UO nezazili ... : )


Odpovědět
#7
no abyste nás moc nerozmazlili Biggrin
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#8
(15.12.2009 v 21:24)Tulgyr napsal(a): no abyste nás moc nerozmazlili Biggrin

Neboj, pro tebe mame permaban, bo jsi velkej zlej ork
Odpovědět
#9
Tak odměna stala za to trápení. Díky za skvělý quest.
Stopař a krotitel
Odpovědět
#10
Včera jsem na ten úkol narazi a bylo mi to divné, protože tyto ingredience nikde nejsou (nebyly). Tak to ho přijmu a už se na něj těšim. Díky
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
Odpovědět
#11
Je to dobrá zábava abych řekl pravdu vůbec se nenudim Smile
Bojuješ abys žil !

Grifel Poutek - Isharský bojovník
Jumpa - šaman
Odpovědět
#12
jak tak koukam tak ted budou vsichni behat s rohatym konem na stituBiggrin
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#13
jn Biggrin chce to nejaky limit jestli tady ten quest bude furt tak to tak bude Smile
Bojuješ abys žil !

Grifel Poutek - Isharský bojovník
Jumpa - šaman
Odpovědět
#14
štít je neopravitelný a stejnou postavou znovu nezískatelný Smile takže myslím, že je počet eliminovaný pouze na bojovníky - řemelsníci nezabijí daná npc - neměli by... tudíž počet je ok Smile
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#15
Erin, no ono staci NPC zranit, a to se da, pruvodce to pak domlati. Smile
Stopař a krotitel
Odpovědět
#16
je to naschvál nebo ten štít ve hře nejde vidět?
Bojuješ abys žil !

Grifel Poutek - Isharský bojovník
Jumpa - šaman
Odpovědět
#17
nefunguje grafika do nového klienta, starém je ok...
Aha, já měla za to že zranění to nepočítá...
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#18
Funguje to stejným principem, jako lovecké vývěsky. Není rozhodující poslední rána.
Stopař a krotitel
Odpovědět
#19
U vývěsek rozhoduje damage, pidiškrábnutí by nemělo stačit. U kvestů netuším, uvidíme co s tím.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#20
Jiz dlouho hledam npc ktery mi da flakonek s krvi zimniho raptora, ptam se jen jestli neni v zakazany zone pro orky
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět



Skok na fórum: