Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Cech] Normek
#1
Zapsáno 15. Toru roku 284
Myslel jsem si, že svatyně postačí jako sdružení trpaslíků a gnómů v Isharu po vpádu Bolesti, ale jak se později ukázalo, mýlil jsem se. Bylo asi 10. Toru 284. roku a já si uvědomil, že se ve svatyni opět objevil ruch života. Několikrát se tak už stalo, ale vždy pak odešli neznámo kam, někteří se sice vrátili, ale pak i oni zmizeli navždy. Doufám, že je Moradin uvítal ve své říši s otevřenou náručí.
Ale to se už nesmělo opakovat a tak jsem se rozhodl, že založím cech, který povedu a který bude sdružovat všechny trpaslíky a gnómy, abych je uchránil před zkázou Bolesti a přivedl je zpátky domů do Goren-Zaru. Nyní už potřebuju jen jejich pomoc a ochotu. A jak se zdá, zatím se mi daří, ale to je už jiný příběh…
O pár dní později se mi podařilo dát dohromady skupinku, zajistilo se sídlo a „potřebná“ výbava. Též jsme se dohodli na názvu „Normek“, který v trpasličině znamená mithrilová základna. Doufám, že se nám povede dobře a jednoho dne se splní všechny naše přání a sny a to v návratu do rodného města.
Odpovědět
#2
(Tímto bych chtěl požádat o vydání guild stone pro cech NormekRolleyes) (souřadnice cechu: 1136 1976 23)
Odpovědět
#3
Zapsáno 13. Toru, 286. roku
Za 4 dny... jen 4 dny a možná budem blíž k domovu...
Odpovědět
#4
Zapsáno 28. Toru, 286.roku
Dnes se mi konečně podařilo mluvit s vůdcem Cyprony. Bohužel nebyl jsem jeho slovy nadšen, ale ani jsem nabyl zklamán. Podařilo se mi si s ním domluvit další schůzku na další čtyřden, teď jen doufat, že se tam neobjeví nějací "náhodný kolemjdoucí". Od něho jsem zjistil, že vězní nějakého stavitle lodí, tak doufám, že by nám mohl pomoci, ale to neznamená, že se upnu jen na jedno řešení našeho problému.
Teď jen doufat, že všechno pude podle mého plánu.

Zapsal Gerg
Odpovědět
#5
Vzkaz v budově Normeku pro členy: Prosím všechny členy, aby se dostavili 18.Toru v 0:00 hodin do sídla cechu. Podepsán: Gerg

(18. v 18:00)
Odpovědět
#6
Aktuální seznam členů Normeku:
Gerg - ''Zakladatel-cechmistr Normeku - kněží Normeku''
Farlong - ''Spoluzakladatel Normeku - náhradník cechmistra - bojovník Normeku''
Saya - ''Mágyně Normeku''
Woodeer - ''Mág Normeku''
Michael - ''Kovář a dráteník Normeku''
Faust Murrinson - ''Kněží Normeku''
Gritiks Zlotasson - ''Bojovník Normeku''
Kaos - "Bojovník Normeku"
Arawana - "Alchymista Normeku"
Torlof - "Bojovník Normeku"
Odpovědět
#7
přidal se: Oswald Bělovous - Mastičkář
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#8
Jen bych chtěl oznámit že:
Cech Normek se přestěhoval do zanedbaný části Isharu, na dřevěný molo!!

(poznámka: všichni členi, pište na vývěsku, abych vám dal přístup do domu!) Farlong.
Odpovědět
#9
Aktuální seznam členů Normeku:
Gerg - ''Zakladatel-cechmistr Normeku - kněží Normeku''
Farlong - ''Bývalý člen, spoluzakladatel Normeku, nyní již není mezi námi..''
Saya - ''Mágyně Normeku''
Woodeer - ''Mág Normeku''
Michael - ''Kovář a dráteník Normeku''
Faust Murrinson - ''Kněží Normeku''
Gritiks Zlotasson - ''Bojovník Normeku''
Kaos - "Bojovník Normeku"
Arawana - "Alchymista Normeku"
Torlof - "Bojovník Normeku"
Unkulunk - ''Nezkušený bojovník Normeku''
Holba Kovačik - ''Zručný slévač, dráteník a kovář''
Glim Loopnotin - ''Drzoun drzá, alchymista''
Quarf Meslyft - ''Prudič cechu Normek - jinak zručný mág''
Altrass - ''Bojovník Normeku''
Tarlog - ''Zatím nezkušený bojovník''
Mechorost - ''Kovář, ke kterému neni radno přibližovat, páchne mu z tlamy jako psovi!''


Z toho aktivní:
Gerg*
Torlof
Holba Kováčik
Quarf Meslyft
ALtrass
Delgmar
Baladriel
Tarolg
Mechorost
Odpovědět
#10
2.Luny, 295.roku
Prosím všechny členy, aby se dostavili dne 4. Toru tohoto roku v 1 hodinu do sídla cechu za účelem schůze a aby se následně každých 28 dní dostavovali ve stejný čas.

(OOC: Tímto zařizuji pravidelná setkání členů Normeku každou sobotu od 19:00, prosím, snažte se dostavovat.)
Odpovědět
#11
[Obrázky: 10291029dopis%20normeku.jpg]
Odpovědět
#12
Cechu Normeku:

Vážený Gergu, my ctěné Bratrstvo litujeme toho, do jaké situace nás dostala politika Cyprony, kdy jsme museli se postavit proti sobě. Tímto se omlouváme za ztráty ve vašich řadách, náš útok nebyl směřován proti Normeku, který máme v úctě ale proti Cypronským, jež s námi dlouhodobě jednají nepřátelsky. Snad tento malý incident nenaruší jinak naše přátelské vztahy.

S pokornou omluvou.

Drathart, člen klanu Dharram, vůdce Bratrstva.
Odpovědět
#13
Zapsáno 22. Toru, 296. roku
V tento den jsme si s několik členi Normeku (Holbou, Gritiksem a Torlofem, též i Ragnar přišel) vyrazili do hospody U Zpívajícího Korbele. Když v tom se tam vpotácel jeden trpaslík a začal mluvit o nějakých obrech, co napadli jeho průzkumnou skupinu, která se šla podívat ke Goren-Zaru. Též řekl, že tam je jeden tak velkej, že rozšlápl jednoho gnóma na placku. Ach ten chudák.
Neváhali jsme ani chviličku, vždyť každý trpaslík vždy pomůže svému bratru v nouzi.

U vodopádu za Cypronou jsme narazili na zával, který jsme museli odstranit co nejrychleji, protože za ním bojoval o život jeden náš bratr s obrem. Zával jsme odkopali včas a obra zabili. Ten trpaslík nám pověděl, že patřil do průzkumné skupiny a podařilo se mu obrům utéci. Následně nám pomáhal v krutých bojích s obry.

Bohužel, přemohli jsme sice mnoho obrů, až na toho největšího a pár dalších, ale zastihla nás nepřipravené Bolest. Bylo to něco nečekaného, protože každý přece ví, že se Bolest nepohybuje, to už však odedneška není pravda. Nejdřív to začalo postupným hučením v uších a skončilo to zešílením některých z nás.

Po porážce Bolestí, jsem se vracel s Holbou společnou cestou, když nás na mostě zastavilo Bratrstvo a chtělo po nás zaplatit mýtné. To jsme nezaplatili, protože nás zastihla "pohyblivá" Bolest a všichni začali utíkat. Též tím končí naše dobré vztahy s nimi.


Zapsal: Gerg, cechmistr cechu Normek
Odpovědět
#14
Já, Woodeer poděs svého povolání, tímto oznamuji všem svým spolubojovníkům , že odcházím z Normeku pro otřesnou situaci mezi našim národem. Předci by se styděli. Nechť vás Moradin provází a ochraňuje.

*podepsán Woodeer a cosi rozmazaného*
Woodeer - kouzelník gnóm
Odpovědět



Skok na fórum: