Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stěhování svatyně
#1
Na základě závěru elfího sněmu bychom chtěli požádat GM o přestěhování stávající svatyně "utopené" ve Vilhelmovických lesích do prostoru elfího srubu.
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
Odpovědět
#2
Potřebný materiál na přestěhování sochy Corelona a zasazení květin v okolí sochy:
200 jasanových polínek
10 druhů semínek rostlin na okrasu (po desti kusech od každé)
20 hnojiv
20 zhoub
20 motyk
100 kamenů
3 tažné koně na stěhování sochy
Budete muset opět sehnat skřítka aby rostlinky vyrostli - bližší informace později
Byla tu žádost, aby u sochy byl předmět co by oživoval - to umožním za pět zlatých + něco k tomu, to upřesním později.

(Prosím o schválení od Whiteyho)
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#3
Souhlasím.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#4
Takže požadavky jsou splněny a materiál nahromaděn.
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
Odpovědět
#5
"Vážení efové,

přípravy na stěhování obrovské sochy Corellona a stavba okrasné části u vašeho srubu je již naplánována. Všechny potřebné materiály jste dodali, vyjma koní. Proto bychom mohli přistoupit k samotnému stěhování sochy. Jako vhodné datum byl vybrán letní den 14.Toru 285. roku přesně o půlnoci (14.2.2010 18:00). Tato doba bya vybrána, abychom neomezily práce v okolí Isharu, které probíhají ve dne. Koně přiveďte s sebou. Setkáme se u sochy Corellona. Vemte s sebou co možná nejvíce pomocníků, neboť socha je velmi těžká a i po rozdělení na menší části na převoz, bude velmi náročné ji převést.
Dodatečně prosím o několik luceren a dobrovolníky co nám budou svítit na cestu, aby nedošla socha újmě.

S pozdravem
architekt z města Isharu Martin Kamenný"


(Jako vedejší podmínka je, že na přesun sochy musí být minimálně 8 elfů, pokud chcete přizvat na pomoc lidi nebo jiné rasy nevadí - ale nepočítají se do počtu potřebných elfů)
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#6
(Rád bych, aby byl znovu promyšlen ten minimální počet elfů - jsme na Manawydanu proboha - například teď by měla být večerní špička a já vidím přesně dva hráče online. Minimální počet hybné síly je nejspíš logický, na druhou stranu omezovat to na elfy mi příjde bezpředmětné.)
Odpovědět
#7
(Dommi věř mi že jsem dobře počítala kolik elfů máme, nakolik jsou kteří aktivní a myslím že výsledné číslo není velké, je to pouze o tom se domluvit a lognout...
PS: něco za něco... no )
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#8
OOC: Co by jste řekli na menší obřad před sochou Corellona při nemž by byla opětovně "vysvěcena" aby se dala považovat za posvátné místo?
1, hledá se kněz corellonův co by se toho ujal
2, hledá se farmář co by něco uvařil... Smile
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#9
Teda s váma je radost spolupracovat... Biggrin
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#10
No a to vis az po tom skoro roce? Biggrin
Odpovědět
#11
Bohužel už po dvou Smile letí to...
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#12
Co jsem pozoroval tak mám pocit, že aktivní Corellonův kněz v současnosti asi neexistuje, takže asi takAngry
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#13
Možná to bude tím, že vedle svatyně není ani kniha řádu
Odpovědět
#14
kdyz se o ni elfove nezajimaji tak co by tam delala?Biggrin pro zlodeje hezka trofejBiggrin
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět



Skok na fórum: