Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Žádosti hráčů o součinnost GM ve hře
#61
Výrobní postup bude zatím problém. Při případném exportu z staré webové databáze opatrně, myslím že jsem některé data ve starých souborech editoval ručně.
Bude se muset konečně dotáhnout editace a načítání výrobních návodů z ID.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#62
Neměl jsem ani nutkání použít starou webovou databázi Smile
Do odvolání přidávám postupy ručně, stejně je to záležitost na pár minut...
Odpovědět
#63
[Obrázky: stat.jpg]


Já už nevím čím větším vám dát najevo, že ty lidi hrají a spolupráci GM jak systémově tak GM chceme...
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
#64
Jediný aktivní GM je v současnosti asi Thanis.
Stig má last login na fóru před více jak dvěma týdny a na zprávy nereaguje, můžeme jen doufat.
Lynx, který se při opětovném spuštění serveru taky přihlásil má last login před týdnem.
Já osobně zrovna odjíždím na dva týdny pryč, ale potom bych se aspoň na nějaký chvilky zkusil utrhnout. Hru se mi totiž podařilo spustit, což byl hlavní problém proč jsem se na to vykašlal.
Odpovědět
#65
Samosebou za Thanise jsme více než šťastní, ale pořád jen to jeden člověk a potřebuje taky žít :-D
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
#66
We are loving thanis <3
Odpovědět
#67
Na interním fóru registrujeme jednu novou GM žádost na který jsme se všichni v RT pozitivně shodli - nicméně to stojí na Stigovi, kterej má tu kompetenci založit účet a nastavit GM práva.
Odpovědět



Skok na fórum: