Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Žádosti hráčů o součinnost GM ve hře
#21
(19.02.2010 v 09:18)Erin napsal(a):
(14.02.2010 v 12:38)Valerie napsal(a): 1.
Ráda bych požádala nějakého schopného kameníka z města, jestli by mohl postavit v našem domě kamennou pec.
2.
Ráda bych požádala nějaké opravdové siláky o odnesení dvou dřevěných beden

1. Pec je postavena. Poplatek jsem si vzala z truhly u vchodu. Ještě tam voněla masová polávka, tak jsem si posloužila...
2.Dvě dřevěné bedny budou v nejbližší době odneseny. Jsou opravdu těžké, chvilku to potrvá. (po příštím patchy budou pryč...)
Díky moc za dobrou praci, Lady Erin. Pri pristi navsteve nevahejte vyuzit i baru ve druhem patre. Wink
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#22
Mame takovy problem s polickem a proto bych rad pozadal o pomoc. Jde o to, ze neni uplne rovinate (rozsah souradnice "Z" s hodnotami cca 0 az 3). Nekde se proto stane, ze rostlina se jakoby zasadi pod pestebni povrch "dirt" a blokuje pak pestovani na teto souradnici, protoze z pozice hrace neni pod povrchem viditelna. Kdyby slo nejak pole vyrovnat, aby melo souradnici "Z" vsude rovnu nule a nasledne odmazat dirt a pokryt to novym dirtem v dane vysce, byli bysme moc vdecni. Vim, ze to asi vyzaduje zasah do mapy, na druhou stranu tohle rozhodne neni nejaka priorita, ani to "nehori", takze kdyz budete mit v planu nejake drobnosti v mape a vzpomenete si na nas, budeme radi. Nebo pokud existuje jeste nejake jine reseni, tak by to bylo fajn.
Souradnice vstupu na pole jsou 1296,1712 (Emielovo pole).

S diky za precteni teto zpravy
Emiel a Valerie
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#23
Měla jsem čas tak jsem to rovnou opravila, políčko bylo opravdu "zajímavě" postavené. Po patchy jej budete mít ok, teda snad Smile pokud by to i nadále blblo napište...
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#24
Diky moc, parada. Smile
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#25
Zdravim

Baltazar cech GORA

poridil jsem si novy dum(1532 1966 2) a chtel bych nekde pobliz(treba i na strese) postavit ohradku. A jeste k tomu bych rad nechal upravit interier domu a to tak ze ty sloupy ktere vypadaji dost divne(1531 1966 2) bud spojit s udelat takouvou chodbu uprostred coz by bylo dobre nebo je uplne smazat + odtsraneni kolovratku a spacaku.
Odpovědět
#26
Kolovrátek a spacák si můžeš odstranit sám
Odpovědět
#27
spacak sel ale kolovratek nejak nejde
Odpovědět
#28
Zkus v domovní zóně napsat tyhle přikazy (uvolnit objekt) a (upevnit objekt)
Odpovědět
#29
kolovratek proste nejde Angry
Odpovědět
#30
Uz to tu bylo psano nekolikrat, takze radeji pripomenu. Kolovratek, stav, kovadlina, mlyn, remeslnicke stoly, vyhen... vse musi k zemi zamknout GM, jinak nefunguji. Stejne tak i postel. Pokud to zamkne hrac, ma smulu. Muze vyse zminene pouzivat pouze odemcene. A u stavu je myslim jeste nejaky problem navic.
Odpovědět
#31
U postele je to jeste jinak. Funkcni postel je uplne jiny item nez muze udelat remeslnik. Uz se to nekde vsechno resilo a idealni by to bylo asi jako jinde formou deedu.
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#32
(10.05.2010 v 21:29)Tris napsal(a): Zdravim

Baltazar cech GORA

poridil jsem si novy dum(1532 1966 2) a chtel bych nekde pobliz(treba i na strese) postavit ohradku. A jeste k tomu bych rad nechal upravit interier domu a to tak ze ty sloupy ktere vypadaji dost divne(1531 1966 2) bud spojit s udelat takouvou chodbu uprostred coz by bylo dobre nebo je uplne smazat + odtsraneni kolovratku a spacaku.

Opraveno a postaveno. Jasanová polénka na ohradu jsem si vzala v domě.
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#33
Chtela bych pozadat o napraveni (dalsiho) problemu s mym polem - 1303 1709 2, Emielovo pole. Kdyz zasadim rostliny, nektere z nich rostou normalne, ale nektere, kdyz zmeni stav ze seminka na mladou a zrajici rostlinu, nejsou videt - jsou jakoby pod vrstvou hliny. Chtela jsem sem napsat souradnice konkretnich policek, ale zda se, ze se to deje ruzne (dnes jsem dvakrat osazela totez misto - jednou vse bez problemu, podruhe se rostlinka "ztratila").
Diky.
Odpovědět
#34
Rád bych jménem dobyvatelů Cyprony požádal o odstranění statikových kamenů ze základního tábora 1782 1679 0.
Odpovědět
#35
Po patchy mapy vyřešeno.....
Odpovědět
#36
Jmeno postavicky:Flafinka
chtela bych pozadat na mistecku (2767,1706,0) o umozneni postaveni domku v nemz bych bydlela ja se Sulem, chteli bychom si ho cely postavit sami od zakladu. Oba dva nas to tahne do lesu a blize k Eldamaru, jak by taky ne...

icq:202170000
Odpovědět
#37
Nedávno se uvolnila (skoro) celá mapa, je na ní dost staveb které lze pronajmout nebo obsadit (dokud nepřijdou "vlastníci" území na kterém je...).
Stavba vlastního domu je vyhrazena jako velká odměna za činnost pro MW.
Momentálně jediná možnost stavby vlastního domu je zůčastnit se boje o Cypronu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#38
Zdravím,
rád bych požádal o koš ke svému nájmu Poslední výspa, nejlépe na souřadnice 1291,1724,0. Nejbližší koš je daleko a v takhle velkém nájmu, kde bydlí dva řemeslníci, se věci na vyhození snadno nahromadí, jak si asi dovedete představit. Případné náklady na přidělení koše samozřejmě uhradím.

S pozdravem
Valerie

Viz dole: Diky mockrat Whitey!
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#39
Umístil jsem na požadované místo stavební truhlici.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#40
Rád bych požádal RT o laskavost. Plánuju do Cyprony interakci, skrz kterou se hráči dostanou k historii Cyprony přimo ve hře - v RP. Využiji tam konečně své zápisky a cokoli, co se mi podaří schrastit. V čem tedy spočívá žádost: Stále se mluví o tom, že má RT zakopány v archivech kdejaké nevyužité texty. Pokud byste tam něco k tomuto účelu vhodného našli a rozhodli se mi poskytnout, ocenil bych to. Děkuji.
Odpovědět



Skok na fórum: