Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Povýšíme adepta Braka na GM Braka?
#21
Presne tak, musi se rozlisovat jednotliva slovicka. Vsechno ma sve meze. Doufejme, ze i kdyz je Brak mlady, tak ze uz nejakej rozum ma a nebude jak vetsina pubertaku.
Odpovědět
#22
Spis mas komplex ty, ze pomohl nejakemu NB v nesnazich. Proc si mu nesel pomoci ty hrdino? Ja na tom nic tak zleho nevidim. Kdyby mu dal nejake zbrane nebo jine veci, pak ano. Moc to prozivas, misto aby ses bavil. Je to prece jen hra, ne?
Odpovědět
#23
Alvine, hlavně si uvědom, že tady dost nevybíravym způsobem obhajuješ porušování pravidel. Nemusej se ti líbit, nicméně jsou tady z nějakýho důvodu. Ať pro hráče, tak pro GM.
Odpovědět
#24
Zvlastni je, kdyz jsem chtel aby se pravidla dodrzovala, tak i GM se postavili za jejich poruseni a rikali tomu vyjimka. (topic o odpadlem orkovi) Takze nevim co se tu vlastne chce. Porusovani, nebo dodrzovani? Pokazde je to tak, jak se komu hodi. Ja jen rikam, ze pokud pomohl NBkovi tak jak psal, nevidim v tom zavazny problem. Jen se to tu zbytecne nafukuje.
Odpovědět
#25
gm by nemelo nijak zasahovat do deje, at uz z pomoci hracum, ci davani " rare itemu " v nenamichatelnych, zaricich barvach.

pokud pomohl nekomu ve stokach, kdyz tam umrel, tak je to spatne. At uz z jakehokoliv uhlu pohledu proste zasahl do hry v prostech jedince/skupiny, ci neprostech zbytku serveru. Kdyz nekdo umre v dungu tak ma nekolik moznosti, jak pozadat o pomoc hrace ( global chat, ci forum, pripadne jinci komunikacni program ).

how Happy
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
Odpovědět
#26
Na co to tady rozebírat. Brak udělal chybu, poučil se (doufejme) a všechno pujde dál ke spokojenosti všech.

Kdy dojte k slavnostnímu povýšení? Smile
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#27
Asi tak Smile
Odpovědět
#28
Kdyz GM pomuze hraci ve hre, neni to podle me problem.
Kdyz GM pomuze kamaradovi ve hre, je to podle me problem.

Vsem stejnym metrem, pak nevidim problem. GM = herni Buh, co vy vite co buh muze a co ne. Pokud to zahral pres nejake RP, v pohode, pokud pozabijel [kill NPC, tak to moc v pohode neni.

Do situace nevidim, nesoudim.

Kazdopadne takovychto akci by se GM melo vyvarovat, aby nedochazelo k tomu, ze si pak nejaky hrac bude stezovat, pripadne se to zacne rozebirat, jako zde.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#29
no vidím že jste na mě našli fůru much, pokusim se sehnat dobrou plácačku Smile
Odpovědět
#30
Já jsem PRO jeho povýšení.Když člověk potřebuje poradit může se spolehnout že mu poradí.Už sem se setkal na jinem shardu s lidma kteří byli taky adepti ale chovali se jako by už byli GM..A vůbec ,si mysleli jací sou borci ale Brak je podle mě skromný a na GM se hodí.Sem pro.

Odpovědět
#31
Děkuji všem za názory.
Tímto vítám Adepta Braka jako GM Braka na pozici Questaře.
Doufám že si vezme k srdci vše, co zde bylo řečeno.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#32
moc děkuju, dané chyby už více dělat nebudu a pokusim se vám to tu udělat interaktivnějším a zábanějším Smile
Odpovědět
#33
Nezbyva nez Brakovi poprat hodne pevnych nervu a at se mu dari. Smile
Odpovědět



Skok na fórum: