Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hledání run
#1
Jednoho jarního odpoledne za hradbami isharského hradu.


„Je čas, brzy to začne. Potřebuji ty runy. Ne, já chci ty runy!“
„Ale pane?! *začal lapat po dechu* To není v našich silách.“
„Požádejte dobrodruhy. Jsem ochotný za každou z nich darovat zbraň z mé sbírky.“
„Dobrá, uděláme vše co bude v našich silách.“


Hlavní vývěska v Isharu

Dobrodruzi a obyvatelé Isharionu,
Hledám pár starých run, které vyrobil arcimág Královské magické akademie již před mnoha lety. Podle legendy můžou tyto runy pohromadě propůjčit jejich majiteli energii velkého rozsahu. Runy jdou nalézt bohužel až po několika letech od posledního využití jejich moci. Po pár zápisech v kronikách, výpočtech a pár spekulacích jsme si jistí. První runy by se měli objevit 7.Novu a poslední 14.Novu tohoto roku. Nejpravděpodobnější místa výskytu jsou jeskyně, doly, ale i na skaly a lesy. Podle starých pověsti se v blízkosti run zjevují poklady mnoho let staré, ale s nimi tvorové našim generacím již neznámý. Na pokladech mi nesejde, ale každému kdo mně přinese kamennou runu daruji zbraň se sbírky mého pána.
Abandon


(Od neděle 7.3.10 do neděle 14.3.10 budou k nalezení runy, za které budete moct získat zbraň k vašemu skillu a jakou nikde jinde nekoupíte. Zbraně budou k zpříjemnění vaší hry a ne ke skladování ve skladu nebo doma v truhle. Každý den bude k nalezení jedna. Přeji mnoho štěstí při hledání. Vyzvednutí bude po domluvě)
Odpovědět
#2
Abandóne,
připravte si nějakou kvalitní, vyváženou a co možná největší sekeru. První runu sem našel já! Doufám, že nebude vadit, když vám místo nálezu zatajim, co kdyby ty prašivky našly další?
Fenek

PS: Asi se dám na hledání pokladů, vypadá to, že na to mám štěstí.
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#3
Ve sbírce mého pána naštěstí nějaké sekery jsou. S jednou za váma pošlu strážného.
Abandon


(Můžete hledat další runu. Bohuzel pro sebrání musíte být loglnutí na novém clientu. Zkusim ještě dnes vyřešit)
Odpovědět
#4
Nalezla jsem vámi tolika žádanou runu.
Posel mě může zastihnout v knihovně.
Inara
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#5
(treti runa ve hre)
Odpovědět
#6
Dávám na vědomí že jsme schopen odkoupit tuto runu za vámi určenou cenu.
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#7
Rezavý trpaslík v oblečení celém od krve a na pár místech propáleném přišel ke strážnému u severní Isharské brány.
"Hej, strážnej! Vyřiď Abandónovi, že mám další runu, co hledá," pronesl směrem k němu, s bolestivou grimasou ve tváři si začal masírovat pravou nohu a otočil se k odchodu. "To bude chtít pivo... hodně piva!" zabručel pro sebe a odkulhal směrem do města.
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#8
(ctvrta runa ve svete)
Odpovědět
#9
Dobrodruzi, nesnažte se, další runu mám už zase v kapse já.
Fenek
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět



Skok na fórum: