Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konec
#1
Název tématu to, tak nějak vystihuje. Ano opravdu končím a už vás nebudu šikanovat a prudit. Důvodu je více, ale rozhodla kudla, která jsi našla včera místo v mezi mejma lopatkama. (majiteli ji vracet nebudu a nechám jsi ji na památku, abych si pamatoval jaký jsem vůl…)
Taky se chci moc omluvit WDému, který musel projíždět log jen kvůli majiteli té kudli. OMLOUVAM SE WD, tvé práce si vážím víc než MW a snad ti můj odchod pomůže se zbavit, alespoň téhle starosti.
!Můj odchod je dobrovolný a členové RT se o něm dozvídají stejně jako vy, až zde!
Pro někoho jistě moc dobrá a potěšující zpráva a doufám, že je to i někdo kdo mě nemá jen za hajzla co jsi zde kompenzuje své ego a malé přirození.
Pro členy SF a ty které by to snad zajímalo:
Jako hráč zatím nekončím jen přecházím k pasivnímu hráni. Jelikož přestat z UO a zvlášť s MW není jen tak…
_______

Děkuji všem členům RT za jejich práci a i hráčům, které jsem zde poznal.
A jmenovitě
Geovy za šanci v RT
WDému za obrovskou oddanost a tvrdou práci, kterou neděla pro sebe, ale pro MW a hlavně NÁS.
#2
Clenove SF to tu ani nemusi komentovat, vase komentare jiz zname. Mohu vas ubezpecit hodne veci je jednostranne podano, a predano.

clenum RT doporucuji si precist log - konkretne zapis party z dnesniho podvecera, dozvite se vysvetlujici informace a postup ktery bude nasledovat. To abyste nebyli prekvapeni.

Mrzi me to ze se ta spirala ktera se rozjela se vymkla kontrole, skoda ze se energie neinvestovala lepe, snad i tak se tu bude dat rozjet zajimavy zavod RP /bez osocovani a urazek, at uz opodstatnenych nebo casteji neopodstatnenych/


#3
(29.03.2010 v 22:34)Quazim napsal(a): Clenove SF to tu ani nemusi komentovat, vase komentare jiz zname. Mohu vas ubezpecit hodne veci je jednostranne podano, a predano.
Ano, ovsem tak tomu byva na obou stranach, ze. Ja myslim, ze je na kazdem, cemu bude verit. Urcite ti nikdo nebude branit nastinit druhy pohled, ale o to tu ve skutecnosti ani tolik nejde, ze.

Quazim : ale ano ... prave ze o to jde ... to je to ... vzdy jde o pravdu.
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
#4
Hodně štěstí.
Toto řešení bylo nevyhnutelné.
A jak všichni vědí, tak tohle k manawydanu patří.
Boje o moc se nemají rozvíjet mimo hru ale v rámci hráčských možností přímo ve hře a rp...
Protože o tomhle manawydan je... a at si většina z vás myslí o rt co si myslí ... myslete si to dál... ale hodnotte objektivně... Protože nejen slovy tenhle shard žije... to víme všichni...
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
#5
(29.03.2010 v 22:38)Valerie napsal(a): Quazim : ale ano ... prave ze o to jde ... to je to ... vzdy jde o pravdu.
Tak tu si kdykoliv rad poslechnu, kdyz jde prave o ni. Bud verejne zde na foru, nebo na kontaktech, ktere jsou na me snadno k dohledani.
Jinak nechapu, proc ted pises neco o pravde, hovorili sme o jednostranosti pohledu na obou stranach. Cili prozatim bych hovoril prinejlepsim o nazorech.

Hodne stesti, Eriku. I kdyby sme chteli, nezapomenem. Bylo nam s tebou fajn.
Drobny edit (Valerie).
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
#6
Eriku přeju ti hodně štěstí ve hře a jsem rád že jsi to vzal sportovně. Protože to co jsem slyšel by mě tu hru zněchutilo natolik že bych se chtěl mstít¨. Hlavně těm kteří to zavinili. Jinak ti přeju hodně štěstí ve hře...... a doufám že přejdeš brzy k aktivnímu hraní.
Sotchi Tokugawa - věrný sluha Východu

Lepší být poblíž s 10 muží , než daleko s 10000.
#7
a hraci vedi zase houbelec Angry teda aspon ja. To bude jeste sranda v Boji o Cyprnou aneb Me je 20 jich je 20.
(30.03.2010 v 13:33)Votary napsal(a): a hraci vedi zase houbelec Angry teda aspon ja. To bude jeste sranda v Boji o Cyprnou aneb Me je 20 jich je 20.

Eriku muzes se pridat aspon do naseho klubu :p
Votary - vidlak prvni tridy!!
Rad spamuju!
Rad provokuju!
Clen klubu nespokojenych hracu
#8
Huh vsak hrat budes ne..?Cool2
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
#9
furgu, nebuď línej a přečti si celej příspěvek nahoře od Erika, dostaneš jasnou odpověď Wink
#10
Zdar a var. Něco jednou skončí a něco jinýho zase začíná Smile u mě skončila UO a začlo WoW proti kterýmu jsem byl vždy tak proti..našlo si mě to a ted už se mě to nezbaví...Kéž by bylo komu předat náčelnictví Biggrin

ps: nechce někdo vyexpit orka tak na 25lvl dat me 2x v arene ? Biggrin
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye



Skok na fórum: