Příběh vrahů I.
#1
Hleděl na muže v hnědé kutně proti sobě, když k zemi se sunulo bezvládné tělo, domírající žena s prořízlým hrdlem, jež před pár okamžiky stála před ním, prosíce o život, se sunula k zemi. Muž v černém a černí pomazanou tváři, stále hleděl na muže v hnědé kutně, který stál nedaleko proti němu, přičemž muž v černém pomalu z nárůčí spouštěl tělo ženy k zemi. Jakmile bezvládné tělo dopadlo na zem, jeho zrak z muže v kutně přeletěl na tělo ženy, pak se opět podíval na něj a řekl. " Kdyby jsi to nespackal, dotáhl to do konce, nemusela tahle zemřít." Rozzuřeně na něj vykřikl: " Zopakuj mi pravidla vrahů!"
Muž v hnědý kutně svěsil hlavu a v hanbě koukal do země když je přeříkával: " Pravidlo číslo jedna, vrah se neptá mistra otázkou proč, mistr sdělí vždy jen potřebné informace k provedení úkolu." Pravidlo číslo dvě pověřený či pověření splní svůj úkol bez zbytečného ruchu. Pravidlo číslo tři úkol je proveden bez krve prolité navíc" Pravidlo číslo...v tom mu muž v černém plášti skočil do řeči: " AHA pravidlo číslo tři úkol je proveden bez krve prolité navíc! Slyšíš! To si dobře zapamatuj" Ukázal nožem na tělo mladé ženy, kolem které se rozlila její krev, přičemž z nože muže odkapávala krev do mrtvého výrazu ženy. " Kdybys to nepodělal mohla žít! Každá oběť navíc je větší pozornost! A tu si při našem řemesle nemůžeme dovolit, každý svědek je obětí navíc! Co se tam kurva stalo! rozkřikl se na muže v hnědé kápi a a ukázal na tělo mrtvého muže o pár metrů dál. Muž v hnědé kutně stále hleděl do země a pomalu se dal do řeči: " Zpackal jsem to, podcenil jsem obět. Přišel jsem k němu oknem zezadu avšak zareagoval, moje rána nebyla smrtelná ale jen zranění vypotácel se na ulici, ale předtím mě prudkou ránou srazil k zemi, takže jsem mu nestihl zabránit v opuštění jeho domu a pak." "A potom jsem tu stála tahle ženská, ke které jsem zestínu přistoupil a udělal jen to co bylo nutné" Doplnil jej muž v černém plášti. Jdu pro povoz, těla naložíme a odvezeme do lesa, kde se o ně postarají vlci, ty vem petrolej polej ty krvavé skvrny a zapal." Na to muž v černém se otočil a zmizel ve stínu.
Hodinu poté dojeli do lesa a těla vyložili. "Doufám že z tohohle města a okolí brzo vypadneme, že nás šéfíci opět povolaj do Isharu."
Netrvalo dlouho a již bylo slyšet blížící se vití vlků. Oba muži nasedli na povoz tažený oslem a osla pobídli k pohybu otěžemi, avšak ten se ne a ne pohnout." To si ze mě bohové dělají snad blce! Hni se ty blbej osle! Zachvíli tu jsou vlci!" rozkřikl se muž v černém, rychle vyskočil z povozu a začal osla třískat větví kterou popadl cestou do ruky. Muž v kápi taky seskočil a začal ze zadu tlačit povoz, což až osla přimělo k pohybu. Touto metodou se dostali až zpět do města. Celkem unavení, Muž v černém se podíval na muže v kutně a výhružně pravil: "Jestli to příště spackáš, na té kárce v zádu se povezeš i ty, je ti to jasný?"
Odpovědět



Skok na fórum: