Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co vam vadi na MW klientu ?
#61
Navrhoval bych pro otáčení postavy ve směru, nebo pro směru hodinových ručiček kolečko myši.
Ragiowan, člověk - Mág, knihovník, badatel
Čím je člověk rozumnější a lepší, tím více dobra v lidech pozoruje.
Jabber & ICQ přes SZ (WinXP/32, CPU Intel Pentium 3 - 1GHz (Coppermine)-(jednojádro), 80GB HDD, GeForce 5200-128MB/400MHz, RAM SDRAM 512MB)
Odpovědět
#62
No spíš než velikost fontu, tak barvu..ten zelenej chat je občas strašnej.
Odpovědět
#63
Nešlo by do MW Klientu zahrnout změnu typu/fontu písma?
Odpovědět
#64
screenshoty by mohli jit ukladat i v jpg ..
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#65
Sarjo, dobrý nápad... Zařadím to do seznamu požadavků...
Odpovědět
#66
Vec ktorá bola v prapôvodných ne-emulovaných ultimách... Základná definícia NPC bola v klientovi. (v zmysle najobyčajnejších príšer).

Neviem či je to pozitívum, alebo negatívna vec (zbytočne vela dát na klientovi)...
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#67
Huh, co je myšleno tím "základní definice NPC"?
- to jako, že pokaždé, když třeba jen mírně upravíme definici kteréhokoliv NPC (což se může dít i několikrát denně, teď stačí stisknout tlačítko Apply v Bestiáři), bychom museli vydat patch?
To asi ne, co?
- jestli myslíš popis NPC, kde se dá vystopovat, jak se chová (prostě klasická offline wiki), tak to by teoreticky šlo, nebo ještě lépe (což do budoucna chci), aby klient tyto informace dokázal cachovat u sebe...

P.S. zkusme tento topic ještě nějakou chvíli udržet v linii "co vám vadí na MW klientu oproti starému klientovi"...
Odpovědět
#68
(05.01.2011 v 11:06)Geo napsal(a): Huh, co je myšleno tím "základní definice NPC"?
- to jako, že pokaždé, když třeba jen mírně upravíme definici kteréhokoliv NPC (což se může dít i několikrát denně, teď stačí stisknout tlačítko Apply v Bestiáři), bychom museli vydat patch?
To asi ne, co?
- jestli myslíš popis NPC, kde se dá vystopovat, jak se chová (prostě klasická offline wiki), tak to by teoreticky šlo, nebo ještě lépe (což do budoucna chci), aby klient tyto informace dokázal cachovat u sebe...

P.S. zkusme tento topic ještě nějakou chvíli udržet v linii "co vám vadí na MW klientu oproti starému klientovi"...

Išlo o to že ak na servri nebolo pod ID NPC žiadne dalšie definovanie, tak definíciu si server vycucal z *.mul súborov. Všetky staty a tak...
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#69
To je pekna blbost. Pokud klient nedostane informace ze serveru, tak by takove NPC nemelo vubec fungovat a klient ho brat jako neexistujici. Jinak vidim 100+1 moznosti, jak toho zneuzit.
Odpovědět
#70
(07.01.2011 v 01:27)RadstaR napsal(a): To je pekna blbost. Pokud klient nedostane informace ze serveru, tak by takove NPC nemelo vubec fungovat a klient ho brat jako neexistujici. Jinak vidim 100+1 moznosti, jak toho zneuzit.

Mno server si informáciu zohnal z *.mul súboru a tú poslal klientovi len v zmysle "pozri sa do *.mul súboru". Šetrila sa tým trochu komunikácia - rádovo len pár bajtov. A áno, bolo/je to zneužívané na niektorých servroch.

Najkriklavejšie som to videl na DP kde si niektoré privelké NPC hráči "opatchovali" aby vyzerali ako divá sviňa - aby bolo vidieť čo je za jeho telom. Alebo znižovanie stien - hlavne tých magických.

A áno - je to poriadna blbosť. s tým súhlasím. Tá idea ma napadla len v súvislosti že na starých servroch a starom klientovi to takto bohužial občas fungovalo, ale myslím že nemá zmysel to zavádzať tu. Dúfal som že niekoho okrem nevýhod napadne aj nejaká výhoda, ale asi nič...
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#71
chybí mi označení světových stran na mapě
Josef Mrkvička - bylinkář, očarovávač a alchymista, vyhotovitel vysvědčení RT týmu které lze přečíct ZDE.
Odpovědět
#72
je nějaký způsob jak zrušit status postavy aby mě neotravoval na obrazovce když jsem s dotyčnou postavou v partě? nějak jsem zatím nezjistil jak to dát pryč a pravé tlačítko myši nejak nestačí
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#73
musis zmacknout shift a pravy tlacitko...

jinak .. uz to tu psal Gerg .. nedalo by se zaridit aby bylo mozny si nastavit klavesnici tak jak to bylo driv? soucasny prepinani mezi makrama a psanim mi moc nevyhovuje ..
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#74
No, mě vadí:

Za 1. že při stisku ctrl + shift se nezobrazují jména živých NPCček , ani hráčů, jen jejich proužek života, takže často nevím, jestli útočím zrovna na toho, na kterého chci, třeba když jsem v nějaké nešikovné pozici, kde je houf pavouků tak vždycky zmáčknu ctrl + shift/alt a tipuju, jestli tohle je má správná oběť. ... Víte co mám na mysli? Smile

Za 2. když mi něco ubere HP, tak se mi číslo zobrazí červeně, nikoli jinou barvou, takže vlastně nevím, jestli dotyčný ubral HP právě mě...

to je asi všechno, co jsem chtěl Tongue
Johan Ostrozrak [Člověk] - [Hraničář]
Mordrag [Člověk] - [Bojovník]
Odpovědět
#75
(11.01.2011 v 15:51)monty napsal(a): je nějaký způsob jak zrušit status...
Tady by se mi naopak líbilo, kdyby se takto dalo zamknout každé okno. Například třeba shift+levy klik zamknout a shift+pravy klik odemnkout. Hodilo by se to především do gamescreen módu. Když má člověk vytažených třeba zprůhledněný batoh a status, tak aby si to při divokém kličkování nepozavíral. Smile
Jinak podobné řešení by se mi líbilo i pro to zprůhledňování (čehokoliv)... zase pro větší komfort v gamescreenu.

(11.01.2011 v 16:27)sarja napsal(a): nastavit klavesnici tak jak to bylo driv? soucasny prepinani mezi makrama a psanim mi moc nevyhovuje ..

Však to využívat nemusíš. Jen nejsou nastavit klávesy na klávesy, pomocí kterých píšeš bez toho aniž bys k nim přiřadil ctrl či alt... což je logické. Funkční klávesy a všechno funguje tak, jak dřív.
Odpovědět
#76
(11.01.2011 v 17:58)Colwyn napsal(a): Však to využívat nemusíš. Jen nejsou nastavit klávesy na klávesy, pomocí kterých píšeš bez toho aniž bys k nim přiřadil ctrl či alt... což je logické. Funkční klávesy a všechno funguje tak, jak dřív.
no ja mam makra na Fkach a cislech nad pismenama... na notebooku nemam kam lip to cpat takze me to takhle omezuje
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#77
Funkční klávesy normálně fungují i bez toho makro módu.
K alfanumerické klávesnici si přiřaď třeba ctrl a půjde to taky. Smile
Odpovědět
#78
Světové strany na mapě? Není problém...

Makra a klávesnice: Sarjo, napiš mi, na jaké klávese jsi měl makro a teď ji nemůžeš používat...
Odpovědět
#79
Pouzivam hlavne Fka a radu cisel pod nima (viz obrazek)
   
na to abych ted mohl pouzivat ty makra na klavesach +ěščřžý/1234567
musim zapinat makro mod na kterej pak casto zapomenu a pak pisu emot/text do prazdna ... po tom co si to uvedomim uz sem linej to psat znova kdyz to neni nic dulezityho Biggrin.
Druha situace je ze busim do 4 jak pominutej a stit nikde Smile

dalsi pismena uz mam vetsinou s altem takze bez problemu.

Me osobne by vyhovovalo mit bude nejakej mod kterej fungoval tak jako pred zmenou s tim ze by se dalo prepinat text/makro/hybrid.
Nebo by mohli v makromodu fungovat neprirazeny klavesy normalne, a text mod by fungoval tak jako ted..
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#80
To poslední je vynikající nápad, kterému nic nebrání...
Odpovědět



Skok na fórum: