Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Regina
#1
Pro ty jenž neví kde najít mé sídlo.
Na jedné ze severních hor je vidět v celé své kráse.

Kdo jsem?
Jsem Trpaslice Regina,která hledá artefakty a bájné poklady.
Nebojte se přijít a poskytnout mi své nálezi či neurčité informace o vzácných předmětech.

(Tento topik slouzi k pokračování tohoto dlouhodobějšímu questu.K vašim poznatkům a tak dále.... Můžete sem psát také své reporty z toho co se událo)
Odpovědět
#2
Kristián by rád poskytl pár svých zápisků, a proto OOC napsal(a):Reginina Linie: Padlý rytíř

http://forum.manawydan.cz/showthread.php...4#pid30914


Reginina Linie: Zlatý golem

http://forum.manawydan.cz/showthread.php...7#pid30947
Odpovědět
#3
*Na tabulce se oběvil svitek připíchnutý hřebíkem*

Paní Regina schání staré spisy ohledně neznámých artefaktů či předmětů.
Ať jde o cokoliv zvláštního ... co jste vyčetly prosím vyhledejte ji.
Odmění se vám.

(Prosím o knihy herní a ne pět slov,děkuji)
Odpovědět
#4
(no-RP "Omlouvám se za pozdržení lovení oka ale teď tu nějakou dobu nebudu ... děkuji za pochopení")
Odpovědět
#5
Dobrodruzi, kopáči, lovci perel a pokladů,
mám pro vás zprávu. Pro všechny bude zpráva zřejmě nelibozvučná, ani mě se to nelíbí.
Regina, milá trpaslice z dřevěné pevnosti ve skalách, mě nedávno požádala o jakýsi předmět. Tvrdila, že má pro ní obrovskou cenu a je ochotna za něj nabídnout cokoliv. Cesta k němu neměla být snadná... pravdou je, že opravdu nebyla. Bližší informace o předmětu si nechávám pro sebe, jelikož mi nepřísluší o něm mluvit.
Po tom, co jsem Regině předmět donesl, dala mi pouhý jeden měšec zlatých, nechala mě - ne zrovna shovívavě - vyvést svými kumpány. Pozoroval jsem ještě nějakou dobu pevnost zpovzdálí. Nevím, co se dělo uvnitř, ale za chvíli začal z pevnosti stoupat dým. Regina se svými hromotluky, prohýbajícími se pod tíhou pytlů a beden na svých hřbetech, vydala se průsmykem vedle pevnosti kamsi na sever. Neodvážil jsem se jít za nimi a sledovat je. Jen málo mi přísluší hádat, co má v plánu.

Hostrish Zlatokůpek
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#6
Spousta myšlenek, nápadů a hlavně těch dobrých věcí vzniká na jednom jediném místě.
A to v hospodě!
Tož jsme se tam dne 20. Luny roku 317. sešli. A kohopak jsem tam nepotkal: Reginu, trpaslici, jenž sbírá neobvyklé věci. Po rozhovoru, z něhož vyplynulo, že hledá skupinku dobrodruhů, avšak takovou, která je dostatečně schopna čelit nástrahám severu. Naštěstí to my trpaslíci dokážeme (ne jako ti elfové, které jsem v hospodě potkal také).
A tak jsme se odebrali do Moradinovy svatyně, kde jsme se dozvěděli, že hledá zuby Velkého ledního medvěda, který je ale tak silný, že ho poslouchají i ostatní medvědi. Teďka by měl následovat papír pospaný přípravami na cestu, ale to tu ode mě nečekejte. Takže jsme se (já, Durin, Lisirra a Gundrik) vydali na cestu na sever.

[Obrázky: 20121020velkmedvd1.jpg]

Byla tam příšerná zima, viděl jsem i ledové přízraky, nebo mě snad šálil zrak? Ale po rozdělání ohně nám cesta začala lépe utíkat. Utíkat? Spíš už jsme nebyli tak ztuhlý mrazem.

[Obrázky: 20121020velkmedvd2.jpg]

Medvědi na sebe nenechali dlouho čekat, takže po pár minutách mohl každý trpaslík mít na sebe tři nové kožešinové obleky. Ale my potřebovali zuby, a tak jsme ony kůže zapálily.

[Obrázky: 20121020velkmedvd3.jpg]

Smrad to byl příšerný, ale svůj účel splnil, Velký medvěd přišel.

[Obrázky: 20121020velkmedvd5.jpg]

Byli jsme varováni, že je opravdu velmi silný a on opravdu byl.

[Obrázky: 20121020velkmedvd6.jpg]

[Obrázky: 20121020velkmedvd7.jpg]

Ale každý jednou padne, tak jako padl Velký lední medvěd, toho času král ledních medvědů.

[Obrázky: 20121020velkmedvd8.jpg]
Odpovědět



Skok na fórum: