Noob Dotazy
Možnost přidávat svitky i do řemeslnických knih by se určitě hodila :-).

S řemeslnickými knihami je to opravdu, jak říkáte. V základu mají Malá 15 stran, střední 30 a velká 60, počet pak roste úměrně s počtem vložených svitků (maximum je tedy 120).

Mám ještě otázku ohledně přepisu celé knihy najednou. Mám totiž 4 knihy, celkem o 120 stranách a rad bych je přepsal do jedné. Je možné to provést pomocí přepisu celé knihy (tak aby každá zabrala jen potřebné stránky a bylo možné dopisovat další recepty/knihy), případně je na to potřeba nějaký (vyšší než 20) skill písemnictví? Mně se to totiž nedaří a nejde mi ani přepsat recept z knihy do knihy jednotlivě po stránkách, počítá se asi s přepisem do/ze svitků (pokud by to nešlo musel bych svitky vytrhat a pak přepsat do nové knihy).

Ještě mám poslední dotaz, koupil jsem si psací stůl a vůbec se mi nepodařilo přijít na to, jak funguje, je to pouze výrobní prostředek, nebo se dá využít i při přepisování/psaní knih/svitků?
Odpovědět
Kopírování knih probíhá v tom stole - pokud se nepletu tak vložit zdrojovou knihu samotnou a znova poklepat na stůl. Z řemeslnické knihy se kopírují recepty vč. volných stránek mezi nimi, zbytek stran zůstane volný. Nejsem si jistý zda se dají knihy sloučit, tj. nakopírovat dvě malé do jedné velké - spíš ne. Zapracovat by to ale šlo.
Návody do knihy lze teď vkládat pouze přetažením svitků na knihu. Přepis z knihy je tuším umožněn tlačítkem na stránce.
Více upřesním až dorazím z práce.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Díky, stůl funguje, jak jsi říkal. 
Přepis jednotlivých receptů z knihy do knihy mi stále nejde - při použití tlačítka na stránce, na kterou to chci vepsat, nebo na stránce, ze které opisuji, to chce opsat pouze z/do svitku.
Odpovědět
Ano, z knihy do knihy to nelze. Pouze opsat na svitek, a ten vložit do knihy.
Vložení svitku do knihy budu muset podrobit průzkumu, jestli je svitek spotřebován - když už tam jsou, tak by se spotřebovávat neměl.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Svitek se do knihy přepíše, původní svitek zůstane.
Díky za ujasnění :-)
Odpovědět
Něco se dělo s průraznosti zbraní? Má sekera(velká válečná) ktará dřív měla průraznost tuším max 40 ? (teď si nejsem jistý), má najendou 72,6. Tuhle změnu s obřím průrazem jsem pozoroval u více zbraní, nejen seker.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Chtěl bych dodat, že tahle přeboostla průraznost je u některych mečů, který ji dle myho nazoru vůbec mít ani neměly.
V realu to tak vypada, že třeba s dvouručákem + očarko dám bleskovku za 100 dmg, což mi přijde šílený a to na tu zbran nemam ani mistrovksý skill
Odpovědět
Další dotaz, může se mi prosim někdo z RT podívat komu patří postava Leah?
Dnes jsem koukal do statusu v cechu (Svobodní) a máme ji mezi členama. Osobně nemám ponětí, že bych takovou postavu přijmal a udělal s ní příjmací ceremoniál (rád bych z logu i věděl kdo přesně ji přidal, protože já jsem to rozhodně nebyl, takovou postavu ani neznám).
Odpovědět
Leah je vendor
Odpovědět
aha LOL :-D Takže do cechu se počitaji i NPC (to jsem nevěděl)
Odpovědět
Eeeeh
Dneska jsem ze srandy testoval zloděje a při plnění questu na krysy (a zabití krysy) po mě bez duvodu skočil Helmův Paladin, dal mi pokutu 10zl za vraždu te krysy a nejspíš jsem dostal i autoBL u helmitu, pač mě neustale killej na potkani. Co sem udělal špatně? :-D
Odpovědět
Nebyla ochočená?
Odpovědět
Koukal jsem na to a nenasel jsem ani ze zabil krysu.
Bych musel mrknout asi do logu.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
nebyla, prostě tam běhaly ty dvě u helmů, tak jsem jednu klepl a rázem po skočili :-D
Odpovědět
Ano, bude se muset prověřit v logu. Na to je nejlepší znát jméno postavy a datum - bylo to předpokládám toho 4.9.?
Odpovědět
postava: Veronika Tichošlápková, datum 4.9 :-)
Odpovědět
Há! Tak teď jsem docela rozesmátej :-D
To jako strážní z Isharu můžou dávat pokutu mimo svoji zonu? U nás v Nulldenu? To je nějakej vtip ne? :-D To je jako kdyby jste přišli na orčí území dát orkovi pokutu protože za hranicí dělal bordel. To je trochu moc i na mě, aby strážní měli moc jurisdicke mimo svůj rajon, to chce fofrem upravit :-D
Neřešim za co ta pokuta byla, byla to sranda, ale spíš mě na tom překvapil fakt, že hráči co dělaj pro armádu tuhle možnost maji :-D
To je jako kdyby vás německej policista pokutoval v čr, za to že jste podle německych zakonu někde jeli rychle :-D
Co vim, tak už jen z RP způsobů, by vás strážní měli pokutovat pouze na jejich území a ne mimo :-D
Prosim o nějakou úpravu tohohle vtipu :-D
Odpovědět
Haaa ja jsem taky rozesmatej. Protoze pises hejtovej post a neuvadis ani zakladni udaje pro to, abychom s tim neco udelali.
A kdybys je udal, tak by se s tim ani nic nedelalo, protoze jsi prestupek udelal na uzemi Isharu a snazil jsi se zdrhnout do Nulldenu.
Haaa takze se tomu spolecne hezky zasmejeme. Ty zaplatis smesnejch 100st pokutu a zapamatujes si, ze porusovani zakonu (i pres RP) je trestatelny.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Hejtovej post to neni, můžeš se znovu uklidnit nad kakaem Wink
Zakladni udaje jsou jako ktery? Nehrotim tu pokutu, spíš hrotim to, že lidi maj pravomoce na území kde žadný mít nemají *usrkl tvoje kakao*
Ták ted se nezasmějeme a ty si to znova přečti nezaujatě. Nikoho jsem tam nenapsal právě z toho duvodu, protože nemam duvod si o někom stěžovat, ale poukazat na tuhle drobnou nedomyšlenost *opět usrkl tvoje kakao*
Ty se uklidníš a začneš třeba přemýšlet proč jsem to napsal. Adié (a třeba se zamyslíš proč je v RP už blbost z principu, někoho trestat na území kde nemám pravomoce, tebe v ČR taky nikdo netresta za to, že si před dvouma rokama v USA koupil a neproclel fén na vlasy)
Odpovědět
Nevidim problem v tom, kdyz uteces ze statu, aby ti nekdo dal pokutu i kdyz jsi na madagaskaru.

Pokud chces aby se neco resilo, tak si nenapsal KDO, KDY, KOMU, OD KOHO, ZA CO, PROC.

Btw: Kakao nepiju, takze si to tvoje imaginarni nech chutnat Smile.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět



Skok na fórum: