Noob Dotazy
MA to opodstatneni proti prudicum, aby nezakladali stale nove postavy.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
Postavy s levelem 1 se mažou do týdne, do levelu 5. se mažou po měsíci nelogování.
Hlavní důvod byl že hráči zneužívali dělání (a mazání) nových postav k zisku: udělám postavu, položím prachy co mám do začátku, seberu s jinou postavou. Smažu postavu, udělám novou, položím prachy... a tak dále.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Aha. Je mi to trapny... ale ja z toho furt nevim, jestli muzu nebo nemuzu zalozit novyho Hronmira. Nevim jestli jsem byl level 1, mozna jeste ani ne. A starej zatim smazat nejde.
Odpovědět
Jo mužeš, jména postav nemusej bejt unikátní. Je to prostě jiná postava se stejným jmenem. A jasně že pojedeš od začátku.
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
Potvrzuji. Jen doporucuji nechat tu postavu nelogovanou a obcas ji zkusit smazat. Kdyz nepujde, zkusit dalsi den. Po par tydnech by se mela smazat i sama.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
Hmm a ja mel za to, ze smazat lze postavu, ktera ma lvl 3 nebo vetsi. Njn hold evidentne nevim vsechno. Timto se omlouvam cloveku s kterym jsem to rekl a rekl mu nepravdivy udaj.
Odpovědět
Whitey: Postavy s levelem 1 se mažou do týdne, do levelu 5. se mažou po měsíci nelogování.

Sam muzes postavu smazat po nejakem X levelu. Jinak az po nejakych Y tydnech. Neznam presne cisla.

Muze to sem nekdo napsat konkretne? Dam to rovnou na MW Wiki.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
Mal by som jednu otázku. Keď sa chcem prihlásiť do hry tak mi to píše (Spojuji se).. Čakal som asi 10 minút a stále som sa nedostal do hry. Neviete čím to je? Ďakujem
Odpovědět
(28.06.2010 v 15:35)Belgaos napsal(a): Mal by som jednu otázku. Keď sa chcem prihlásiť do hry tak mi to píše (Spojuji se).. Čakal som asi 10 minút a stále som sa nedostal do hry. Neviete čím to je? Ďakujem

Pro jistotu nám napiš údaje z login.cfg; clienta, se kterým Ultimu spouštíš (client.exe; game.exe; manawydan.exe; MWClient.exe); dále jestli hraješ přes Razor, stav registrace a podobné údaje. Pak ti snad budeme moci nějak poradit.
Odpovědět
(28.06.2010 v 16:19)Poutnik napsal(a):
(28.06.2010 v 15:35)Belgaos napsal(a): Mal by som jednu otázku. Keď sa chcem prihlásiť do hry tak mi to píše (Spojuji se).. Čakal som asi 10 minút a stále som sa nedostal do hry. Neviete čím to je? Ďakujem

Pro jistotu nám napiš údaje z login.cfg; clienta, se kterým Ultimu spouštíš (client.exe; game.exe; manawydan.exe; MWClient.exe); dále jestli hraješ přes Razor, stav registrace a podobné údaje. Pak ti snad budeme moci nějak poradit.


LoginServer=game.manawydan.cz,2593
Do hry sa pripájam cez toho clienta, cez ktorého to mám spúšťať.
No cez razor som to ešte neskúšal, ale možem skúsiť.
Odpovědět
Nejspis mas zablokovanej pristup klienta nebo port 2593 na firewallu (jinde po ceste k serveru)
(pripadne debilni antivirak ala NOD, Avast, AVG, kterej ma ten svuj firewall uplne na pikacu .....)
Odpovědět
(28.06.2010 v 19:35)RadstaR napsal(a): Nejspis mas zablokovanej pristup klienta nebo port 2593 na firewallu (jinde po ceste k serveru)
(pripadne debilni antivirak ala NOD, Avast, AVG, kterej ma ten svuj firewall uplne na pikacu .....)

Ale mne to práve vyhodilo tabuľku, na ktorej som to dal odblokovať. Tak neviem prečo mi to nejde. Keď to spustím cez toho Manawydan klienta, tak mi to vyhodí len čiernu obrazovku.
Odpovědět
Bohuzel na 99% to je firewallem. Takze z firewallu si odstran pravidlo pro klienta, pripadne si zkontroluj jestli je dobre nastaveny. S timhle ti jinak nepomuzu. Tohle opravdu neni chyba strane klienta/serveru, ale u tebe Angry
Maximalne zkus v login.cfg zmeni game.manawydan.cz na 213.226.205.249
Odpovědět
Hoj, ja mam asi docela neresitelny problem. Jsem novej jak v UO tak v hrani RP, ale presto mam pocit, ze by me to mohlo celkem jit. Teda ten problem neni v techhle dvou vecech, ale v te treti: Mam syndrom akutni nespokojenosti s rasou Biggrin
Ne, vazne, meli jste to taky? Ja procet spoustu postu na foru, hlavne rasovych, koukal jsem na to jak lidi pisou, sledoval jsem kdo me zaujme, ale je to proste TAK STRASNE TEZKY vybrat si a byt spokojenej. Ja nevim. Tak treba bych rad hral docela stupidniho orka se zabavnym RP, problem mam s tim cemu tu rikate PvP, jako extra se do toho nehrnu, ale vychazi mi ze je to i dik poctu hracu proste celkem nutnost... navic i charakteristika rasy rika neco o tom, ze kazdej ork je valecnik. Ja bych zabijel potvory, ale PvP a moc velke tymovani se s PvP skupinkama mi moc nevoni, ale zase partu[rasu] trhat nechci. Elfa bych taky dal, pokud bych nemusel byt prilis pozitivni [ nenarazim na HIV ], clovek je proste neutral vyber, ale nevim, nevim, neviiiiim. Vazne, je to docela velky problem. Jak ho mam resit?
Odpovědět
Vyber gnoma, toho nikdo nehraje Smile
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
(29.06.2010 v 12:01)Beddy napsal(a): Vyber gnoma, toho nikdo nehraje Smile

no ja se prave komunite vyhybat nechci, jen FAKT nevim, CO mam hrat :]
Odpovědět
Clovek, trpaslik, gnom sou takove neutralni rasy...za ne muzes delat prakticky cokoli a nikdo te do niceho netaha ani se od tebe neocekava nejaky urcity smer a zamereni.

Ork je jak rikas...

Hobit a elf sou mirumilovni...i kdyz nekdy ne tak uplne.

Drow, ktery se snad nekdy brzo rozjede je o politikareni a PvP. S mirumilovnosti u nich moc nepochodis Smile.

P.S. To ze vyberes gnoma neznamena, ze se vyhybas komunite...zatim se tu rasy nijak zvlast neresi. Krome orku a elfu jsou vsichni v Isharu Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
aha, ja prave postrehl v Isharu vice elfu...
Odpovědět
Doporučuji člověka, vyhneš tak rozmáhajícímu se stereotypnímu myšlení ohledně ras, což může vyústit až nizkému RP hodnocení, které má zase vliv na tok onlineXP. Zvol člověka a tato omezenost tě nezasáhne.

Pozn.: Toto není podmět k diskuzi nad rasami a jejich chováním.
Odpovědět
nemusiš se úplně držet předepsaných pravidel pro rasu...
-i nebojový ork bude zajímavý i když asi nezapadne do komunity orků...
-chceš hrát tupou postavu? viz moje Linda AverováBiggrin...blbá jak pravítko a přitom ne ork ale rasa-člověk (žena?...prostě samica vod člověkaBiggrin)
-dále elfové: nemusíš být kytičkový elf (čti: "elf co brečí pokaždé když se pod jeho nohou zlomí stéblo trávy)...ty si je nepamatuješ ale byly tu i velké elfí výjimky (Karlos, Lonias, Rilwen, Raknai, Ireth...) všichni tito hráči hrají svou postavu ne předepsaného elfíka chcípáka
-trpaslíci: ti většinou bývají dost podobní protože je to taková dobrá rasa...ale i zde jsou výjimky (tady raděj nejmenuji z důvodu předejítí hádkám)
-lidé: všestranná rasa...můžou mít jakýkoliv charakter...ostatně jako všechny ostatní rasy ale u lidí se to nejvíce přehlíží a nemusí to vypadat...divněBiggrin
-hobiti a gnomové: těch je málo...ale u nich je zajímavé držet se popisu rasySmile...ale zas...i výjimky existujíSmile
-drowové nejedou takže no comment

z tohohle si vyberSmile
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět



Skok na fórum: