Noob Dotazy
(20.05.2016 v 17:48)Halli napsal(a):
(20.05.2016 v 17:36)Whitey napsal(a): Nepiš, hraj...

Proč?

A mě to nejede :-((( .. a z windowsu jsem málem skončil v psychiatrické léčebně (né že bych tam nepatřil spolu s Azisem už teď :-D )
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Mě o tom povídej... nedávno jsem zažil první střet s Windows 10, sousedka si koupila notebook. Přes hodinu jsem se snažil rozumně nastavit poštovního klienta co to má v sobě. Pak jsem se nasral, stáhl Thunderbirda a během pěti minut bylo hotovo. Jestli v tom všechnu funguje jak ta pošta, tak to potěš...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
A proto .. kdybys někdy chytil motivaci a neměl do čeho "píchnout" = science fiction.. come on xD .. tak by určitě neuškodilo portnutí na mono
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
To musíš dloubat do Gea... já tomu zas tak moc nerozumím.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Myslím, že nemám šanci :-)
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Problem neni v prechodu z .NETu na Mono, ale v DirectX. Zkousel jsem to uz portovat na OpenGL nebo i nejaky novejsi DirectX 11/12, ale ani jedno z toho se mi ani zdaleka nepovedlo.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Mám se pokoušet o opengl, nebo tam byly problémy většího rázu? Co k tomu potřebuji, jen sdk opengl pro c?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Hele zkusit to muzes, ale problem je najit ekvivalent ke kazdymu volani z toho novyho grafickyho enginu. Treba kdyz jsem zkousel prechod z DX9 na DX11/12, tak se tam proste pouzivali nejaky cally, ktery v novejch verzich neexistovali a ja absolutne netusil jak to nahradit.
Kdyz jsem se pokousel predelat nacitani ze souboru za behu ve hre do nahrani do pameti, tak ani to se mi nepodarilo predelat. Je to tam tak divny a slozity s unsave kodem, ze jsem nemel absolutne poneti.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Zběžně jsem na to koukal na netu, měly by být nugety pro visual c 2015.
Uvidíme Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Aby tě hráči neukamenoval, že se věnuješ něčemu jínému než novému CS .. a co hůř, věnuješ se Gheedvemu problému :-D
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Pár hráčů by to možná přineslo.... ale zatím z toho mám špatný pocit Smile Není to zas tak jednoduché jak jsem myslel, zasekl jsem se už na první věci - sehnat správné nástroje.
Na internetu je spousta nesmyslů, většina i outdated... a abych to udělal správně tak se nejprve budu muset povrtat v klientu a zjistit co se tam kde děje. A proč. A jak. A jak se to jmenuje v OpenGL...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Uprimnou soustrast, obzvlast kdyz clovek vubec DX ani OpenGL nezna. Bojim se, ze tohle je mission imposible
Odpovědět
Myslím že RadstaR mojí situaci popisuje přesně Smile Občas na to mrknu, ale výsledek je zatím nejistý.

Nějaké wrappery directx -> openGL jsi Gheede zkoušel?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
uff .. directx do 9 uměl emulovat vpohodě wine .. novější jsem nezkoušel, resp. zkoušel jsem pak ten windows, ale z toho jsem si akorát málem... *short story*, pauza doteď

mohu se v tom zase povrtat pro lepší info :-)
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
potvrzuji u directu do 9 není problém, děsný problém mám s "novějším .netem"
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Teoreticky bych mohl zbuildit klienta pro starsi verzi .NETu, jestli to pomuze
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Teoreticky pomůže, ikdyž to zas rozchodí jen lidi, co se aspoň trochu vyznají. Resp. ať nad tim nakonec nestrávíš xx času pro nic/mě :-)
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Nebo nemas nejakyho staryho klienta kterej ti jde? Ze bych jenom povolil vyjimku na serveru, aby ti to povolilo se pripojit.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Bohůžel. :-(
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Ten spawn Grizzlyho uprostřed cesty na Sever je čistě náhodnej nebo to má nějakej odstrašující smysl?
Odpovědět



Skok na fórum: