Noob Dotazy
BaseBook.cs, override metody OnDragDrop, od řádku 1166.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Vskutku. Do normalni knihy pridavat svitky jde. Ja mel na mysli craft book s navodama. Tam pridavat nejdou.
Navod jak to obejit jsem dal na mantis: bug1551
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Zdravim gm,

rad bych pozadal o reset skillu a perku postavy Locke. Investoval sem tam hodne do skillu ktere sou tezce vyuzitelne nebo perky ktere sou taky neni moc vyuzitelne nebo neni s nimi do cs4 ani pocitano. Napsal sem si k tomu page ve hre ale uz treti den nikto na ni nereagoval. Jestli by se na to dnes v prubehu dne nekto mohl podivat, byl bych velice vdecnej.
When you turn I will be gone
whispering my hidden song.
Odpovědět
Zdravicko,

dalo by se ziskat aspon nejake vyjadreni te pozadavky na reset skillu a perku? Bylo mi od hracu ve hre receno, ze postava ma narok na jeden reset.. ale ted nevim jestli se tim nikto nechce zaoberat nebo posledni 4 dny nebylo ve hre zadne herni gm co by resilo page. 

Dekuji. 

Btw. v isharu treba zaplatit mestske poplatky, nefunguje sklad ani banka.
When you turn I will be gone
whispering my hidden song.
Odpovědět
Dneska se zkusím dostat do hry a mrknout na poplatky + udělat ten reset.
Odpovědět
Říkám si jestli ty poplatky všude nedat na automat "vždy zaplaceno". Zpátky to vrátit jen tam kde bude starostou hráč (předpokládám že Ishar už Monty vzdal, když není zaplaceno).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Poplatky jsem platil já, popřípadě někdo k tomu oprávěný, u orků třeba Gheed, elfy kdysi platil Triad a Ishar Stig nebo Monty, bohužel kromě starosty a GM tu možnost asi jiná pozice nemá, klidně bych to automaticky nastavil na to aby byly zaplacené, pokud v pokladně jsou prachy
Odpovědět
Automatiické platby jsem navrhoval už kdysi, ale původně byl úmysl takový, aby hráčský starosta logoval a platil to ručně, aby se aspoň trochu staral. Nyní, když starosta není aktivní, musí to platit GM a to je častokrát hlava děravá, natož aby ještě hlídalo X oblastí.
Skoro bych to teda udělal tak, že tam kde není starosta, platí se z pokladny automaticky. Neaktivní starosty bychom měli asi vyházet a eventuálně udělat nové volby. To ale nezmiňuju fakt, že pro Ishar asi ani nenajdeme vhodného kandidáta, aspoň teda imho. Takže nám zbývá buď pozice neobsazená, nebo pozice obsazená neaktivním starostou.
Odpovědět
No vhodného kandidáta fakt nenajdem.
Odpovědět
héééém *zakládá humana* .. ne na tohle bych už neměl xD .. ale! mohu s Bumhugem dobýt ishar = bude patřit orkum a orkove si to už ošefujííí Biggrin
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Diky, reset je done.
When you turn I will be gone
whispering my hidden song.
Odpovědět
Pozor, nastavení na "vždy zaplaceno" nebude odebírat peníze z pokladny. Je to cílené na města která nemají starosty (NPC města).
Práva k nastavení Zákoníku může mít mimo starosty každý, kdo bude ve vytvořené skupině občanů s nastavenými patřičnými právy.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
V čem je lepší kostěná zbroj oproti tvrzené kožence? Matně si vzpomínám ve větší odolnosti proti magii? Takhle od oka jako hráč jen vidím, že mám v kostěné menší mobilitu o nějakých +- 10
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Kosti budou myslím odolnější proti drtivým zbraním (alespoň v CS3). Pochybuji že by hýbali s jakýmkoliv skillem nebo resistencí.
Nepíše se to v informacích?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
abych nezapomněl.. v informacích se nic nepíše, v taktickem panelu ukazuje stejnou odolnost proti všemu jako tvrzena koženka, víc jako hráč nemám šanci zjistit .. snad jen jak jsem již psal, že je horší v mobilitě jako komplet o nějakých 10 bodu

ps: kostlivci a kosti jsou v DnD běžně proti drtivým vulnerable, aneb ono i nějak tak logicky je na kosti nejlepší něco težkopádneho/drtivého
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Info = CS3, Taktika = CS4. Opakuji to pořád, nemíchat dohromady!
V infu o věci se nevypisují parametry zbroje?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
jen mobilita a jak blokue magii .. kostěna ma oboji menší
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Aha, měl jsem za to že píše i absorpce.
Kostěná je nejlepší lehká zbroj proti sečnému a střelnému zranění, kyselině a energii. Ostatní parametry má zase horší, než ostatní lehké zbroje.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
pokladnice = vlastník starosta, v mém případě Bumhug, nemužu ji nijak otevřít, jen vkládat, což je správně, klíč je "ztracený" schválně aby se nedala vytunelovat

každopádně, dneska jsem chtěl přispět do orčí pokladnice na chod orků s alchymistou, vhodil jsem 43 zl

lognu Bumhuga, starostu a řve mi to support, je to tak správně? Opravdu nemohu za jinou postavu přispívat na chod orku ?
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Nechápu, proč to řve support, na ty peníze si za druhou postavu (za starostu) ani nesáhl, ne? Pokud to chápu správně, tak jediná operace co děláš s těma penězma je placení skrz Zákoník, to ty peníze z pokladny mizí ale automaticky a nijak s nima nepřijdeš do styku..
Pokud chápu správně, tak imho bug.
Odpovědět



Skok na fórum: