Noob Dotazy
Až na to, že neběží :/
Odpovědět
(02.01.2019 v 13:13)Rimoy napsal(a): A nezkusíme to tedy rozjet znovu na Windowsech?
Pokud by se měl platit hosting win serveru v řádu nějakých stokorun, tak si myslím, že by se našlo dost lidí, kteří by klidně nastavili nějaký trvalý příkaz na pár korun na účet, ze kterýho by se platil hosting.

Jen takový nápad *pokrčil v beznaději rameny*

Geo se toho už chopil, uvidíme, jak na to najde čas. Já sám mám prosinec - leden největší nápor práce. Sad Nabídl jsem mu pomoc, pokud bude třeba něco upravit na straně webu/fóra, ale tu vyšší magii na straně hry moc nezvládám.
Odpovědět
Tak jak to vypadá? Podařilo se s tím nějakým způsobem trochu pohnout?
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět
Vypadá to hezky xD .... nijak ...

[Obrázky: tenor.gif?itemid=5954759]
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Cekuju to tady skoro kazdy den s ocekavanim co se bude dit a prijdu si jako nejaktivnejsi uzivatel Biggrin
A pak si uvedomim, co ze tu vlastne delam, ze uz je to skoro 10 let, kdy to tu fakt jeste zilo....
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
Vzhledem k tomu, že ráno to nestihnu, tak si sem hodím jeden aprílový žert...

Kouká nostalgickej hráč UO na MW a říká

"tady to žije"



[Obrázky: giphy.gif]
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
Ja zas slysel, ze se dnes spusti ta ostra verze co byla slibovana na vanoce 2008 Biggrin
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
Jestli jste to ještě neudělali, tak se připojte na Discord. Většina komunikace probíhala v posledních měsících spíše tam. https://discordapp.com/invite/YeZ4N6E
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
(02.04.2019 v 18:01)Nevrin napsal(a): Jestli jste to ještě neudělali, tak se připojte na Discord. Většina komunikace probíhala v posledních měsících spíše tam. https://discord.gg/YeZ4N6E

je zablokovaný
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
Zkus tenhle odkaz: https://discordapp.com/invite/YeZ4N6E
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
Nuže velevážení, jelikož to běží, kdyby chtěl někdo ve hře zalbnout, jsem k dispozici, případně PM tady na foru.. jsem ochoten hrát i "normální" postavy xD
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
(20.05.2019 v 19:42)Gheed napsal(a): Nuže velevážení, jelikož to běží, kdyby chtěl někdo ve hře zalbnout, jsem k dispozici, případně PM tady na foru.. jsem ochoten hrát i "normální" postavy xD

Zdar, od buducej stredy mam cas a urcite rad nieco podniknem.
Odpovědět
Zdar, taky to pustím. První pokus vzpomenout si na to, jak se to vlastně hraje  Blush učiním teď v pátek nějak před 19:00
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět
Mám dotaz ohledně perků u svobodných řemesel – konkrétně "zpracovatelských" perků tkadlec a koželuh podmiňujících "výrobní" kožešník a krejčí. Tzn abych si mohl dát onen výrobní perk úrovně X, tak musím nejprv mít zpracovatelský na úrovni X (do té doby je u učitele zašedlý). Pokud to chápu správně, tak jediná potřebná úroveň u koželuha je první, která umožňuje předělávat syrové kůže na vypracované, u tkalce je pak potřeba úroveň druhá na zpracování hedvábí. 
  1. Je nutné je mít nastavené jako podmiňující? Pokud ano, tak proč?
  2. Je nějaký důvod, proč tyhle perky mají vůbec úrovně? Nestačila by jedna?
Na něco si asi odpovím sám. Předpokládám, že vyšší úroveň zpracovatelských perků ovlivňuje výslednou kvalitu produktu. Ale pořád mi tu chybí možnost, kdy je řemeslník ochotnej obětovat zpracování materiálu, ať už jeho kvalitu nebo tu schopnost celkově (musel by dokupovat materiál od někoho jiného). Přijde mi to jako způsob, jak vyplýtvat drahocenné body řemeslníka, který nehraje za člověka (který si nějaké to rozhazování může dovolit), ale rád si vyslechnu, proč tomu tak je. U dalších typů řemeslníků očekávám něco obdobného, ale nemohu ze zkušenosti říct, jestli pro dané perky mají taky po jednom návodu/receptu.

Edit: Na wiki je napsáno, že tkadlec nemá návody, ale ve hře je minimálně návod na hedvábí. To samé je napsané u perku truhlář, tak nevím, co od toho očekávat. Nebudu překvapen, pokud se mi do rukou dostane návod s nějakou úrovní tohoto perku.
Odpovědět
Jeden blbej (ako keby umím aj iné Biggrin).
Je nejaký spôsob ako z včelieho úlu dostať med a vosk vyššej ako Průměrnej kvality? Úly sú Mistrovské no nikdy nedropuje väčšia kvalita. A je možné nejak získať lepšiu kvalitu vody než Průměrnou? (bolo by fajn keby ju napríklad Alch a Farm dokázal prevariť nebo nejaký shit aby bola pak lepšia xD). Tieto veci śú potom totiž kaziči výroby, pretože svojou vlastnou snahou tú kvalitu nedokážeme ovlyvniť.
Odpovědět
A ešte jeden. Je nejaká logika v hmotnosti itemov v hre? Konkrétne myslím mäso a ryby. Svaloviny, kýta, žebra vážia cca 4-8 kamenů za kus. Pak je tu ale jehnečí stehno, ktoré má váhu 30 kamenů za kus a nasledujú ho ryby o váhe 40-60 kamenů za kus.
Odpovědět
(04.09.2019 v 19:01)Aneroth napsal(a): A ešte jeden. Je nejaká logika v hmotnosti itemov v hre? Konkrétne myslím mäso a ryby. Svaloviny, kýta, žebra vážia cca 4-8 kamenů za kus. Pak je tu ale jehnečí stehno, ktoré má váhu 30 kamenů za kus a nasledujú ho ryby o váhe 40-60 kamenů za kus.

Kdyby po tom byla poptávka, tak bych se na ty hmotnosti mohl podívat a navrhnout sjednocení jedním principem. Jsou tu možná výrobky, kde výrobek je těžší, než součet hmotností surovin apod. To nejhorší jsme snad ale v průběhu let už vymítili. Na věci jako jsou ty ryby je tu vždy nejlepší přítel krafta, nákladní Brumby.
Odpovědět
No, hovorím o surovom stave tohto mäsa, nie o výrobkoch Smile
Odpovědět
Omlouvám se, že vám do toho skáču. Ale chtěl jsem se zeptat, jak je to s cechovními vendory? Jednoho (nejedná se o Lennora, ten nebyl najat do služeb cechu) jsem do cechu pronajal a jiný člen s ním nemohl nic dělat.
Odpovědět
AdvancedVendor musí být přijatý jako člen gildy.
Vůdce gildy pak má práva vlastníka, členové gildy jen spoluvlastníka.
Spoluvlastník má přednost v obchodování před obyčejným zákazníkem a vendor poslouchá jeho příkazy (come, stay atd.), nic jiného.

Jako placená služba pro gildu je tu ještě vendor s režimem skladníka (AdvancedVendor, GM nastaví StorageServices na true).
Členové gildy si od něj mohou brát věci zadarmo, nebo je u něj ukládat. Ostatní lidé od něj nakupují a prodávají normálně.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: