Noob Dotazy
#1
Mam par dotazu:
Jak na se dostanu na chat?
Je nejaký seznam ingame příkazů (pro vendory, kvestovní postavy, zjištění hladu atp)?
Trenovatelne dovednosti (dřevorubectví, hornictví, rybařina) mají omezený max. růst na level? Dřevorubectví se mi po dosažení hodnoty 4 přestalo zvyšovat...
Odpovědět
#2
Kdyby jsi si pročetl témata k tomu, tak na všechno nalezneš odpověď, dokonce je i něco na webu.

Ale odpovím ti ..

Na chat se dostaneš [c "tvůj text", [ = pravej alt+f
Příkazy co vim jsou [who - zjistíš kdo s přátel je online, [jídlo/[hungry - zjistíš jak jsi hladovej
Ano jsou omezené, za každý lvl máš +4% do skillu, tzn že na 3lvl můžeš mít skill 12% na 5 20%
Odpovědět
#3
ještě dodám k příkazům: http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=105
Dobrý start je pročíst fórum, protože hodně věcí už tady je.
Odpovědět
#4
Dik,
taky koukam ze se stacilo prihlasit do fora...
Odpovědět
#5
Nemoh by nekdo sepsat par zakladnich typu do zacatku? s kamosem sme zacali a akorat litame sem tam a umirame =)
Odpovědět
#6
Časem budou manuály. Zatím by to tady na fóru mohl zlaiknout nějaký tester, hm? Wink
Odpovědět
#7
ftp.212.24.146.144/start.jpg Wink
Odpovědět
#8
(29.09.2008 v 21:08)Rajba napsal(a): ftp.212.24.146.144/start.jpg Wink

S podobnými návody nesouhlasím a dle mého názoru by se něměli zveřejňovat.
Tím že se všem řeknete přesný popis questovních NPC, co shání a co se jim má donést se něčím prospěje?
Co udělá hráč? logne, otevře si plánek oběhne všechny Q postavy a za půl hodiny oběhne. To chcete?
Podobné plánky zvěřejnují akorát tak podprůměrné shardy, aby nalákali hráče, ale zábavu žádnou neprodukují.
Bartoloměj - lidský hraničář
-toho času správce Isharionu, nyní na odpočinku.
Odpovědět
#9
Jo tak TAKHLE jsem to nemyslela! Proboha, kde je pak ta zábava? Stěžujete si, že se nudíte, ale vše takhle vyzradit? Měla jsem namysli obecnější věci. Tohle...
*spokojenější*
Odpovědět
#10
tohle sem udělal někdy v betě 1 s orkskym uzemím ... i celkově se spawnama atd. Biggrin ale boužel jsem to nějak nedopracoval
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#11
kde se pls naucim perky...? kuprikladu noseni zbroje?
btw nemelo by se nejak upravit to hladoveni? pride mi ze postava vyhladovy desne rychle a pak sni pomerne nerealne mnozstvi jidla....kuprikladu pet bochniku chleba ci 13jablek a stale nema dost...
Odpovědět
#12
perky u ucitele, az se mu uraci se v isharu zastavit
Odpovědět
#13
Da sa nejak vyuzit Malá Kožešina ? (čo padá z vlkov )
resp. či sa dá predať u vendora, alebo či má vôbec význam ju zbierať.
Geod - mág, samotár.

No bong - No life
Odpovědět
#14
Probral jsem návody, ale nenašel jsem jediný v kterém by figurovala malá kožešina.
Zatím je zbytečné ji sbírat, pokud dojde k nějaké změně budeme vás informovat.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#15
dik za odpoved. este by som mal otazku jak to s regenciami pre maga.
na carovanie ich netreba iba teraz v bete alebo to tak bude furt a ak ich pouzijem bude kuzlo silnejsie?

sory ze sa pytam keby to tu uz niekde bolo ale odraduju ma Triky od Kruhov, tak sa pytam.
Geod - mág, samotár.

No bong - No life
Odpovědět
#16
Pokud vím, tak když nepoužiješ reagence, kouzlo nebude slabší, ale podstatně dražší. Takže to je nutnost, pokud chceš vykouzlit víc jak 3 kouzla za sebou.
Odpovědět
#17
Stačí naznačit co ještě zkusit..: kde seženu surovou kůži, kterou žádá v zakázce krejčová? Ze stáhnuté zvěře mi padá zpracovaná kůže - používám stahovací nůž.
Odpovědět
#18
no je to trošku rozbitý....měl bys stáhnout surovou kůži nebo syrovou Biggrin já ted nevim a tu pak dál zpracovat
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#19
Špatně nastavený bestiář, upravíme. Výrobní recept na vydělání kůže už na světě je.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#20
ahojte vsem, tak jsme zacali s jednim znamym taky hrat - a ty zacatky jsou neco nadherneho. myslim pocitove Smile to clovek v jinych mmorpg hrach proste nema.

jen nam prijde zacatek dost chaoticky. cekal jsem ze se zde bude hrat cestou ukolu od npc - zatim jsem vsak narazil jen na 1 a to hned ten prvni s rybarinou (zacinam jako elf) - bude jich pozdeji vic?
Dale chtel jsem tedy jit a bojovat, "bavit se" a taky ziskavat zkusenosti / uroven, ale prave temer nikde nic, obcas nejaky holub, ale z jejich zabijeni mi nic nepopolezlo - co delam spatne? Nebo jak to vlastne cele funguje? Jsem hranicar, koupil jsem si kyj + luk a sipy, bohuzel sipy jsou pomerne drahe a sam si je asi neudelam (nebo mohu?) takze budu muset sbirat drevo a peri a snad mi to nejaky vyrobce udela - to je fajn. Ale vsichni mi vsude rikaji, ze nic na tak nizkem levelu nezabiju..tak jak se vlastne odlepit od toho "dna"? Pripominam tedy ze bych jako hranicar rad lovil skodnou a ucil se ochocovat nemou zver - at jiz na pomoc do boje, ci na svezeni. (proste nechci delat veci kolem jako je tezba nebo rybareni.. max to drevo na sipy).

dekuji za pomoc Smile
aha neni zde moznost editace - nekde ctu, ze je expa i za pobyt ve hre. ja mel porad otevrenej ten obraz s informacema o exp tak jsem si nevsiml ze to roste samo Smile
je to zajimavy, problem je ale kde teda sehnat vice questu, a jsou vsechny opakovatelne abych je moh delat stale dokola?
Odpovědět



Skok na fórum: