Noob Dotazy
#61
no obrnim se trpelivosti.... *skripe zuby*
predpokladam ze se chcesh lognout do hry
stahni si manawydan balik - http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=25
a po patchovani a spusteni klienta se ti ukaze nasledujici obrazovka
http://www.manawydan.cz/images/1236176188.jpg
(stary client ma podobny okno)
do jmena uctu napisesh login
a kam heslo je snad jasny.....

bojim se jakych dotazu se tu jeste dockame.....
kurna fuix huz ctete forum!
Odpovědět
#62
Myslim že si delal prdel :-P
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#63
tony - glumik 1:0 Laugh
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
Odpovědět
#64
Zajímalo by mě, jak si stojí kasíno po nějakém čase provozu. Odčerpává peníze, nebo spíš vydává ?
Odpovědět
#65
Kasíno se drží zatím šulnul.. (co sem se naposled díval) ale dojde k úpravám (něěěěkdy..), zdražím vklad u kostek.
Odpovědět
#66
Biggrin
Kozlík - dobrodruh

Aristoteles řekl: Přítel všech - přítel nikoho.
Odpovědět
#67
Mam dotaz nevim jestli dostanu odpoved ale pomoci skillu zalesactvi je nekde nejaky seznam jakych zvirat tim jdou najit a bude se rozsirovat a kolik vtom je jizdnich zvirat a pujde pomoci neho najit zvirata ktera normalne nebudou videt nebo budou ale jen v minimalnim mnozstvi. Diky za pripadnou odpoved
Odpovědět
#68
Seznam není, posledně bylo zvířat stopovatelných na povrchu 21 nebo 22, jizdních z toho je 6, jsou tom i zvířata, co nemají ve světě (zatím) spawny, ovšem většinu koní už chovají a prodávají farmáři. Podotýkám, že stopování je porod a zhruba do lvl 17 nenajdeš nic pořádného (pokud se budeš soustředit jen na stopování, jinak si počkáš o dost víc), pokud nejsi úplný šílenec. Seznam se určitě bude rozšiřovat.
Odpovědět
#69
Dommi jeste jedna otazecka kdyz najdes kone myslim i toho morgana nebo raptory zapisou se ti do seznamu jako kralici a dalsi zver nebo proste to bude kdyz ho najdes tak se nezapise a pokud ho budes chtit najit znova tak to bude zase o stesti jestli ho najdes. DIk za odpoved
Odpovědět
#70
Nalezená zvěř se zapíše do seznamu, jde pak stopovat cíleně a pokud její stopy poznáš.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#71
Raptora dole uz hledam cca 4 mesic a bezuspesne (kdyz pominu okamziky kdy jsem po desitkach hodin stopvoani zjistil ze nejsou vubec nastaveni, a pak zas ze potrebuju vyssi skill Biggrin).

Ted mam 76% /40% /2. ostrazitosti a najdu jednu neznamou stopu za priblizne 5 hodin az sest cistyho casu stravenyho stopovanim...mam na ni od 40-70% sanci, ale pokazdy v pulce stopovani fizzne a i kdyz mam sanci na znovuobjeveni cca 50-60%, system ma pravidelne hody o 1-2% vyssi nez byva moje sance k nalezeni (prakticky pravidelne).

Zbyva jen doufat, ze nenajdu samici nebo samce, kteri chteji taming skill 80+ ale mlade...tolik k "zabavnosti" stopovani. Aneb obetoval jsem nekolik mesicu, spoustu levelu, skill pointu a dalsiho jen za naprosto nudnou cinnost ktera je dosud bez vysledku a duvod proc jeste stpuju je spis zoufalstvi, takze jestli na to nemas nervy tak to ani nezacinej.
Krome toho mimo jezditka je ten skill momentalne k nicemu, alespon dole nejsou pouzitelny zadny zvirata ze seznamu nevim jak nahore, a kdybych si mel vybrat mezi stopovanim zvirete na kuzi (pro pripad ze by z nich casem neco bylo ) a obetovat 10minut cesty a boje pro kuzi z zaby z tunelu, zvolim radeji druhou moznost...zatim me nenapada nic uzitecnyho co by tam mohlo v budoucnu byt, aby to pokrylo tu nudnou cinnost.
Odpovědět
#72
Nevěděl jsem kam, tak to píši sem. Chtěl bych se zeptat na kroužek na klíče. Je tam taková možnost, nebo šla by udělat abych si mohl pojmenovat klíče. Když kliknu na kroužek vyskočí okno kde jsou klíče, ale nepřišel jsem na to jak je pojmenovat, nebo přejmenovat, docela by to bodlo. Díky
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
Odpovědět
#73
Klice jdou pojmenovat, sundej je z krouzku a pak zkus kontextove menu nebo dvakrat klik na nej. Jako kovari mi to vzdycky slo, nevim jestli je to mozno pro vsechny.
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#74
Jo, pojmenovat klíč může kdokoli.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#75
muze kdokoli, ale stejne tam jsou mam pocit nejaky nesrovnalosti, ktery jako nejsou nijak zvlast vazny, ale az tak za pet let se na to bude muset nekdo podivat.
Votary - vidlak prvni tridy!!
Rad spamuju!
Rad provokuju!
Clen klubu nespokojenych hracu
Odpovědět
#76
Jediny problem s klicem co mam je ten, ze pokud na nej zapomenu, da se zpracovat pri vyrobe zamku.
Odpovědět
#77
Nevi nekdo, kdy se zmeni velitel guildy pote, co dojde u clenu ke zmene loajality na guild stone?
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#78
Chtěl bych se zeptat na věci kolem rozlišení v novém klientu, nemám to nastavené na celou obrazovku, to mi nějak blbne, kurzor miši se mi zobrazuje posunutý a ani to nechci tak dávat. Docela by se mi líbilo rozlišení 1680x1050 ale bohužel je to větší a nevidím dole co se píše, je to prostě celé větší o kousek, přitom mám normálně nastavený takto monitor, je to asi tím že to nemám nastavené na celou obrazovku, šlo by ještě přidat tyto širokoúhlé rozlišení, ale aby byly o kousek zmenšené, aby to bylo vidět celé?
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
Odpovědět
#79
Musíš si asi nastavit aby se skrývala windows lišta... nebo si ju dej někam na bok.
Ale v tomhle směru mě rozlišení také trápilo.
V Razoru je velikost toho okna úplně volitelná. Nešlo by něco podobného udělat i na mw clientovi?
Odpovědět
#80
Řekněme i tak velké okno pak překrývá batoh a další věci které člověk potřebuje tak bych řekl že je lepší zvolit menší rozlišení hlavního herního okna než fullscreen.
Má duše patří bohu,
Můj život dostane Král,
Srdce své daruji ženě,
Čest svou si ponechám sám.
Odpovědět



Skok na fórum: