Noob Dotazy
Není recept = skill min. 75.
Ohledně návodů nad 75 (včetně) je potřeba vyjádření hlavního kvestaře Stiga - buď řekne že ne (protože je někde v pokladech apod.) nebo řekne ano a pak ti ho z RT někdo "prodá".
PS: Možná se ti zvedne odbyt likéru a oleje... všechny tekutiny lze někam vylít (v malé nádobě i hodit), ale tyhle dvě jsou navíc hořlavéSmile (nemluvě o tom že olej sám o sobě klouže...)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Dneska na to mrknu a neco vymyslime.. Jinak navody by mely byt pravidelne v pokladech, mame tam ale aktualne malou blokaci - bug933.
EDIT: Metodou pokus omyl to taky neni tak tezke.. vinari by ti sice za takovy postup usekli ruce, ale jinak je to docela snadny. Smile
Odpovědět
Otázka směřovaná na hráče: Pánové, jak to u vás je z hlediska posledního eventu co se plynulosti klienta týče? Musim říct, že už jsem z toho mírně nešťastnej. Na svym stroji rozjedu prakticky cokoli. Co se UO týče, nemam problém na Andárce v masové bitvě 30 hráčů na obrazovce + dalších 60 NPC -> pohoda. Tady se sejde 15 lidí a skáču. Vlítneme na ty pavouky a konec, sekanina, děs a hrůza. Z mýho pohledu nehratelný. Už ani nevim, co je resync a co sekání.
Odpovědět
Někdo na chatu psal to samý co ty a jiní zas píšou, že se jim klient neseká.. Každopádně většina s tím asi měla problémy. Nepočítám ten moment, kdy to zalagovalo kvůli příliš velkému množství potvor na malé ploše, tam stačilo sniížit jejich množství a viditelně se to dalo dohromady (ale to už si nebyl ani online).
Odpovědět
A dnes by měla vyjít nová verze klienta, která řeší poslední problémy s resynchronizací (viz. jiné téma na fóru).
... pak už to bude hlavně o výkonu serveru (prokleté VPS)...
Odpovědět
Doufejme, že sou to ty resyncy, lidi doslova psali, že "nepoznaj co je sekání a co resync".. Biggrin
EDIT: Každopádně mně hra jela bez problémů, to by hovořilo pro resync (neúčastnil sem se bojů).
Odpovědět
Tak já jsem také neměl s resynchronizací problémy, a to jsem se bojů účastnil. Smile Taky je ale fakt, že mám Geovu verzi klienta.
Odpovědět
Počkám si na trumf od Gea a když tak asi reinstalace.
Odpovědět
Nova verze klienta je venku.
Odpovědět
Jen takovy postreh...obcas se mi hra sekala i mimo boj mimo GM mod...v GM modu mi najednou hra jako zazrakem zrychlila, ac by to melo byt spise naopak.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
Děkuji za postřeh.

Může být problém s trot(h)lingem... teoreticky jej můžeme vypnout a uvidíme, co to bude dělat.
Odpovědět
Nikde jsem nenasla slepicku, tak jsem si poridila dve kurata a k nim kohouta s tim ze kdyz dorostou tak se snad zmeni v slepicky - ted vyrostly a jen proste prisly o flag 'mlade', budou dospele kurata snaset vejce? Existuji vubec slepice?
Odpovědět
Jakým způsobem došlo k "opatření si" kuřat?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Tak jelikož je žádný hráč nemá, tak mi je ochočil hraničár u banditu v osadě za Cypronou
Odpovědět
To bude možná ten problém, spawnuté NPC zřejmě nepočítá s tím že by mohlo "dorůst".
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Tak nakonec je to trochu jinak - ted vyrostlo i tele - jmenuje se stale tele, ale jde podojit.. je uz krava jen si proste nechala puvodni jmeno..
A ty vyrostle kurata uz snesly prvni vejce - takze to bude stejny pripad, jsou to slepice, jen se porad jmenuji puvodne
Odpovědět
Ah, pravděpodobně kvůli dřívějšímu požadavku, kdy se přejmenovala pojmenovaná zvířata...
Odpovědět
bude to chtít přidat kontrolu názvu podle kontextu, případně také podle definice na spawneru.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Kontrola přidána - přejmenování proběhne pouze pokud název mláděte nesouhlasí s názvem v kontextu mláděte. Na spawner nebude brán ohled (pokud spawner změní jméno, tak zůstane i u dospělého).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Může mi někdo vytáhnout nějakou statistiku návštěvnosti našeho IRC kanálu od přesunu na freenode.org? Já tam od té doby nebyl (stupidní capcha) a podle fóra pozoruju silně sestupná čísla.
Odpovědět



Skok na fórum: