Noob Dotazy
#41
diky moc
Odpovědět
#42
Zdravím, měl bych dotaz kdyz jsem se naučil určitej perk dá se pak někde vyvolat seznam perku který mám naučený,nikde jsem to nemohl najit
Odpovědět
#43
[Obrázky: perkiq0.jpg]

Dvojklik
Odpovědět
#44
Díky
Odpovědět
#45
1) Životní energie - k čemu to je dobré, co se stane když dojde, proč mám pocit, že mi ubývá čím dál rychleji ?
2) Pro kuchaře - Je možné nějakým způsobem mít prostě jen oheň v kamnech ? Rád bych si přisvojil funkci topiče Smile
Odpovědět
#46
Zivotni energie je k zivotu. Bez ni nemuzes hrat a pri nejakych 10 te odpoji ze hry a musis cekat. Doplnuje se spankem. Smrti a omracenim ubyva stejne tak jako tim, ze hrajes (ale to ubyva pomaleji). Je taky dobra na esence zivota (reg). Ziskava se esenciovacem. A cim dal rychleji neubyva, jen umiras nebo si omraceny (portovani ve forme ducha pres help take zere energii a ne malo).

Ohen v kamnech...hmm. Urcite tu budou kamna a urcite se v nich bude dat topit, jen nevim jestli to je ted a jestli to pripadne bude v blizke dobe, ale nekdy urcite Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#47
jen pro doplneni Zakladni princip: zivotni energie http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=222
dobry je si poradne prolist forum.... ja vim je toho hodne, ale aspon juknou do kazdy sekce a precist si zakladni principy (teda aspon toho co se te tyka podle profese)
Odpovědět
#48
Děkuji Marino
Odpovědět
#49
jde nějak zablokovat knihu? aby do ni nešlo už nic napsat a nic z ní smazat?
Drena Čoudílková - užvaňená gnómí učednice alchymie
stepok - člen klubu spokojených hráčů
Odpovědět
#50
Hmmm...nicht...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#51
jde to ... jen pres gm ... hracsky ne ... (jen urpesneni)


Odpovědět
#52
Umožňují pravidla o něco takového požádat ?
Odpovědět
#53
Určitě, pokud je to smysluplná kniha, tak ti ji stoprocentně nějaký GM zamče když poprosíš Wink
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#54
Zdravíčko, mám jeden dotaz.
Bude to skoro mesíc co sem tady začal hrát a líbí se mi tu. Ovšem abych pravdu řekl moc sem si nepročítal forko před tím než sem začal hrát, většinou sem vycházel od rad hráčů. Než sem se dostal k postu o perkách už bylo pozdě Smile, vycvičil sem se v perkách co mi jsou uplně naprd a chovají se uplně jinak než sem myslel. Tak sem se chtěl zeptat jestli je nějaká možnost se těchto perků zbavit(a navrátit část perkovních bodů), nebo už sem na cely život poznamenaný mou chybou neznalostí a budu si muset vytvořit postavu znova??? díky moc za odpovědi, za kladné odpovědi Tongue[/align]
Worr Karg- Ta co koulí okem!
Odpovědět
#55
Perky mazat nejdou, a co vim tak jit ani do budoucna mazat nemaji.
Odpovědět
#56
Potvrzuji.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#57
Koukal jsem na to skriptově, zatím nevím jak na to aby se to vrátilo a vrátilo to i výukové body.
Názory RT se pevně kloní k "nemazat, je to nelogické", uvidíme ale po tom co se projdou skripta a vśechny perky opraví/zprovozní/vyladí, pak MOŽNÁ bude nějaký ten důvod k resetu perků.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#58
Nebyl by prosim nejaky seznam zbrani? napriklad jake sou secne, tycove atd. ne ze bych treba nejake nepoznal , ale nekdy to klame. nebo kdyby nekdo mohl sepsat kraty seznam. dik Smile
Isharska valecnice, Drowi Mag... Gruumshuv Bojovnik!!
Odpovědět
#59
http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=343
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#60
(02.11.2008 v 16:05)furgass napsal(a): prosim muzete me poradit, jak se mam lognout?? Ninja

prosím muzete me poradit, kam mam napsat login ??Ninja
Darvien Dragons Hunter...
Drow ,,Válečník´´
Odpovědět



Skok na fórum: