Noob Dotazy
Da se prosim pozadat o reset skillu? S tim, ze perky ostanou? A za kym s tim jit?
Odpovědět
Ano, od levelu 15 tuším se dá. Na jednu postavu jeden reset, pokud se nejedná o rušení nefunkčních skillů/perků nebo udělenou výjimku z objektivních důvodů.
Napiš page. Jde resetovat zvlášť skilly, perky, staty, hudební nástroje.
Odpovědět
Az od 15? Z akeho duvodu je to omezeni?
Odpovědět
Mě spíš přijde jako blbost vůbec mít v resetu omezení, vždyť celý MW je beta Smile mohlo by to být za nějaký obnos peněz a kdykoliv, to je jako: celý život macham mečem, ale zjistil jsem, že sekery v boji nadelaji více paseky, řekl válečník a odhodil meč....
Po čase už s ním neuměl zacházet, zato se sekerama sekal skřety i se stromy okolo.. Biggrin
Odpovědět
No, je v řešení systém, kde reset půjde opakovaně "nakoupit" (ne tedy primárně za peníze) a dokonce k tomu ani nebudete potřebovat GM. Doufám, že jsem neprozradil moc a že se na tom chystaném konceptu nic nezměnilo.. Smile
Já jsem úplně pro, když se jde učit, ať se jde i odnaučit a učit znovu něco jiného.
Odpovědět
Nezměnilo se nic, jen jsem se na to od minulého týdne nedostal Angry
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Ako nakoniec dopadli tie spawny hospodárskych zvierat? Strčili ste ich do dungov nakoniec?
Odpovědět
Existuje samička Lamy? A samec lesného raptora? A sú vystopovateľný? Nachádzam len samcov lamy a samičky lesných raptorov.
Odpovědět
Doporučuji skřížit, bude z toho Lamptor!

Nahlédnutí do dat:
Lama je pouze "Samec", bude se muset upravit v Bestiáři.
Podle seznamů regionů všude kde lze najít samici Lesního raptora, tam lze najít i samce a mládě. Samec lesního raptora má (o dost) vyšší obtížnost stopování než samice.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
"Opravil" jsem lamu, už má oboje pohlaví.
Samec raptora je mnohem náročnější ve všech směrech než samice.
Odpovědět
A ako je to s tými sliepkami, ovcami, kravami? Sú stopovateľné alebo majú len niekde spawn?
Odpovědět
2RT: Co zkusit udělat farmu, na ní dát spawnerThumb Up a přiřadit vendora? Vendorovi nastavit farmu do "truhel" a v [props "Sysvendor" na true, aby nebral plat a poplatky městu.
Pokud bude vše fungovat jak si myslím, tak spawner bude čas od času obnovovat obsah farmy a vendor to bude prodávat.
Teoretické problémy: Zvíře ze spawneru se nezapíše do farmy (nemělo by nastat) + připsání zvířete na farmu odepíše zvíře ze spawneru (= přeplnění farmy neustále spawnujícím spawnerem, na 99% by nemělo nastat).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Zvířata mají spawn ve světě, stopovat je lze, ale nejsou v žádnem regionu nastaveny pokud vím, to s farmou můžu zkusit.
Odpovědět
A sú tie spawny v časti sveta kde nie je bolesť?Biggrin
Odpovědět
Samozřejmě
Odpovědět
Pracujeme na zprovoznění NPC farmy Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Zprovozněna farma u Cyprony, je tam 7 druhů zvířat, spawnují se však jen 4 tzn. zvířata jsou náhodná. Respawn je zatím 3 dny.
Odpovědět
*klania sa mu* Ave Thanis!
Odpovědět
Pojede ještě někdy IRC?
Odpovědět
Kúpila som si kohúta a ten nemá vo svojom kontextovom menu príkazy. Len Popis a Príkaz stuj. A teraz mi chudák stojí na 1634 1645 a nemôžem s ním nijak pohnúť. Nereaguje na písané rozkazy.
Odpovědět



Skok na fórum: