Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WishTo: Budoucí verze klienta 2
#1
trosku nechapu, proc je ta diskuze, kde Geo pise, ze uvita navrhy pro budouci verzi zamcena....
kazdopadne jendo pranicko bych mel tak to napisu sem :-)
moc by se mi libilo, kdyby v horni liste klienta byli tucnym pismem vypsany hodnoty co jsou v statusu..hp, mp, stamina, regy atd... pripadne nejlepsi by byla moznost v menu si nastavit, co tam chci mit tucne vyobrazeny :-)

Edit by Geo: MWKlient v současné době umožňuje zobrazení healthbaru u postavičky (hp, mana, stamina) a má panel "Sledování zásob", ve kterém si můžete sledovat jakékoliv předměty chcete. Kouzelník reagenty, řemeslník suroviny... tato možnost myslím plně nahrazuje výše uvedený návrh. Pozici okna Sledování zásob lze měnit přetažením, stejně tak panel Okolních postav.
V plánu je zprovoznění Buf/Debuf lišty.
Odpovědět
#2
No moc nechápu proč, pokud chci vidět staty, kouknu se do statusu, nemluvě o tom, že vzhledem k tomu, že staty se nemění tak je ani nějak nepotřebuji vidět...jen ta mana se občas hodí, vědět číslem.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#3
proc? 1) lepsi prehlednost, je to hned na ocich nad postavou a nemusim silhat nekam do rohu obrazovky( dobry pri pvm i pvp ) 2)pokud chci hrat na vetsi rozliseni ne 800x600 tak uz se mi status nikam prakticky nevejde..
a staty se meni, je celkem dobry vedet jestli mi jeste funguje lektvar nebo bless od kneze..ale hlavne pri pvm, pvp potrebuju mit na ocich aktualni hodnotu hp, staminy, pripadne pokud budou hazeci kudly, sipy atd atd..

edit: pro upresneni jak to myslim prilozim screenshoty z toho jak to vypada v injectionu
http://gallery.moria.cz/gallery/viewer.p...&imgid=488
http://gallery.moria.cz/gallery/viewer.p...imgid=1095
..+ to, ze snizenej pocet statu meni barvu je taky good, hlavne kdyz vas neco ceho si nevsimnete kouse v dungeonu treba..status vas tezko trkne ale zluty hp nad hlavou bijou do oci a zachranujou zivoty :-) mylsim ze dost lidem by se tohle libilo, a kdyby bylo moznost to vypnout zapnout, editovat to co chci videt, tak budou vsichni spokojeny :-)

Edit by Geo: Zajímavé, to s tou změnou barvy statů... v tom healthbaru se přesně tohle děje a máš to na očích (uprostřed obrazovky) Biggrin
Odpovědět
#4
JEstl iti funguje bless a podobne, od toho tu bude lista s buffama/debuffama Smile. Casem...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#5
+ bylo by dobry, kdyby se dalo v journalu pohybovat klikacima sipeckama..ted je tam jen soupatko a s nim se docela blbe hleda text

Edit by Geo: Funguje kolečko myši (nahoru/dolů), tlačítka dodám v nejbližší verzi, to slibuji Biggrin
Odpovědět
#6
A co exportování journalu do txt Smile

Edit by Geo: Už je naplánováno do 1.5.0. Lidi a ostatní rasy, zas tak velký provoz na tomhle fóru není, abyste si těch pár témat nemohli přečíst... Wink
Odpovědět
#7
Na to jsou externi programy, ale proc ne...navic asi stejne nefunguji s novym klientem Biggrin. Rovnou by se k tomu mohl pridat nejaky screenovac (jestli uz neni).

Tak me napada zabudovana kalkulacka pro crafty Biggrin.
Jo a jeste hodit zapnuti a vypnuti mrizky v batohu do zakladniho nastaveni (treba do Ostatní).

Edit by Geo: Your wish is granted! Biggrin ... v nejbližší verzi to tam najdeš.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#8
No, pěkné by byli například rozdílné hráčské rychlosti (místo klasického trojrychlostního systému), či možnost konverze velikosti animace (rozdílné velikosti ras). Ale to jsou věci, co se dají zavést, až když se kompletně přejde na mw klient.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#9
Ocenil bych možnost nastavení barvy journalu
Odpovědět
#10
Ilicius: to by bylo velice pěkné Smile
Odpovědět
#11
Citace:No, pěkné by byli například rozdílné hráčské rychlosti (místo klasického trojrychlostního systému), či možnost konverze velikosti animace (rozdílné velikosti ras). Ale to jsou věci, co se dají zavést, až když se kompletně přejde na mw klient.
TODO pro verzi 10.5
Odpovědět
#12
v makrech mit moznost pouzivani jinejch predmetu nez obvazu .. (resit to treba moznosti targetnuti predmetu v batohu by bylo fajn)
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#13
Možnost nastavení skinu starého klienta :/
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#14
Opravit v klientu aby se nedalo teleportovat na dveře, proto myslím bylo kouzlo zrušeno, mě osobně se kouzlo moc líbylo a proto jsem se učil astrologii. Nemusel jsem hledat mosty, prostě jsem se přesunul na druhý břeh... Myslím že vyvolávat sumony jde stále na dveře, tím pádem si pak může summon vybrat na jakou starnu vyrazí i když jsou dveře zamčené. Moc se přimlouvám za opravu a znovu povolení kouzla teleportace.
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
Odpovědět
#15
(12.06.2010 v 17:48)Magnus napsal(a): Opravit v klientu aby se nedalo teleportovat na dveře, proto myslím bylo kouzlo zrušeno, mě osobně se kouzlo moc líbylo a proto jsem se učil astrologii. Nemusel jsem hledat mosty, prostě jsem se přesunul na druhý břeh... Myslím že vyvolávat sumony jde stále na dveře, tím pádem si pak může summon vybrat na jakou starnu vyrazí i když jsou dveře zamčené. Moc se přimlouvám za opravu a znovu povolení kouzla teleportace.
To neni chyba klienta a nema to snim vubec nic spolecneho.
Odpovědět
#16
Teleportační kouzlo mělo víc problémů než jen kouzlení na dveře.
Summony by na dveře neměli jít hodit už dost dlouho, pokud ani, je to nehlášený bug.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#17
(12.06.2010 v 22:45)Whitey napsal(a): Summony by na dveře neměli jít hodit už dost dlouho, pokud ani, je to nehlášený bug.
summoni casto nejdou hodit ani jinde .. staci aby byla itemova podlaha nebo bylo neco na zemi .. casto je to dost neprijemny
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#18
Ještě by se mi líbila možnost přiřadit makru nějaký obrázek a vytáhnout si ho na plochu herního okna. Podobně jako skilly v normální UO.
Odpovědět
#19
dale by se mi libilo, kdyby se mi dejme tomu v levem dolnim rohu obrazovky vypisovali jakekoliv ziskane zkusenosti a informace o prestupu na dalsi level...pro lidi, kterym by se tohle arkadovy prostredi nelibilo by stacilo udelat funkci on/off

Edit by Geo: Tohle není požadavek na klienta.
Odpovědět
#20
Jenze nekdy to je ucel, aby hrac nevedel, ze nahle dostal expy. Takhle bude presne ihned vedet akci, za kterou to dostal, at uz mu je da GM jako reward nebo je dostane za vymlaceni spawnu.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět



Skok na fórum: