Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RT] Whitey
Díky Whitey, za tvoji dlouholetou práci a čas, který jsi Manawydanu věnoval. Těžko by se našel někdo, kdo Manawydanu obětoval tolik, co ty.
Tímto bych Tě rád požádal, aby jsi i dál zůstal v týmu, například na oné pozici Hlavního skriptera.
Odpovědět
Chtěl bych taky poděkovat za tu práci, kterou si pro Manawydan udělal Whitey. Jsem rád, že já jako nováček, jsem tě mohl alespoň v některých časech motivovat k práci a chápal jsem jak to cítíš. Sám jsem to několikrát pocítil, avšak nemyslím tím zde.

Bohužel jak psal Stig, to ultimátum bylo pro mě moc, protože jsem věděl, že se k tomu prostě nedostanu. Kdybych nebyl už pár let u ultimy a nezažil to, co už jsem zažil, tak bych tu sice psal každý den, co jsem udělal, tak bych to dělal na úděl školy a to nechci. Možná si špatně organizuji čas, nevím...

Cenil a cením si tvé práce a byl bych rád kdyby si zůstal.
Odpovědět
Díky za tvou práci, i když jsme se na některých věcech neshodli, stále si cením tvé práce a toho času co jsi pro MW obětoval! Budeš pro mne stále skriptér číslo 1.
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
Mam to proctene cele neboj... Dneska jsem vam ziskal dva nove hrace a zatim je to bavi... Mozna jich bude vic uvidime casem ale chce to Whiteyho dostat zpet na pozici scriptera protoze ten clovek je dost dulezitej pro MW ano chce to MW doladit mam dost veci co je spatnych a omezuji me ... Malo atraktivnich spawnu napriklad... Chceme si udelat ocarko ale nejsou suroviny a berit je neprodava... Nevim co je za novej kombat ale dost me zklamal, rapidne snizeny dmg aspon u me u hranicare a treba takovej Mage mi prijde total preboostlej dalsi vec co me stve strasne low exp za prisery "fresh je chvilkovej" a tech veci je dost... ja vas budu vzdycky podporovat v tom co delate ale chce to enkdy vyjit i hracum dneska jsem ty dva novacky ubytoval a zaridil jim vsechno a budu je to ucit , udelal jsem vam i reklamu na FB a vypada to ze nekteri maji skutecne zajem Smile Mel jsem grizzlaka ktery byl pojisteny a rozhodl jsem se vse zrusit a jit full dmg u hranicare takze bez peta a bylo to super dmg krasny a ted tu mate novej combat a prijde mi to k nicemu... Jsem zpatky u peta protoze mi prijde ten dmg slusny mam sanci si zas vyprosit toho grizlaka co byl pojisteny poutem ? Noveho nesezenu nikdo nema tamera se mi zda... a dalsi tyden cekat na pojisteni no hruza :-D Chci poexpit ty novacky ale ten lednak neustale umira
Odpovědět
(21.03.2017 v 01:59)Vít napsal(a): Mam to proctene cele neboj... Dneska jsem vam ziskal dva nove hrace a zatim je to bavi... Mozna jich bude vic uvidime casem ale chce to Whiteyho dostat zpet na pozici scriptera protoze ten clovek je dost dulezitej pro MW ano chce to MW doladit mam dost veci co je spatnych a omezuji me ... Malo atraktivnich spawnu napriklad... Chceme si udelat ocarko ale nejsou suroviny a berit je neprodava... Nevim co je za novej kombat ale dost me zklamal, rapidne snizeny dmg aspon u me u hranicare a treba takovej Mage mi prijde total preboostlej dalsi vec co me stve strasne low exp za prisery "fresh je chvilkovej" a tech veci je dost... ja vas budu vzdycky podporovat v tom co delate ale chce to enkdy vyjit i hracum dneska jsem ty dva novacky ubytoval a zaridil jim vsechno a budu je to ucit , udelal jsem vam i reklamu na FB a vypada to ze nekteri maji skutecne zajem Smile Mel jsem grizzlaka ktery byl pojisteny a rozhodl jsem se vse zrusit a jit full dmg u hranicare takze bez peta a bylo to super dmg krasny a ted tu mate novej combat a prijde mi to k nicemu... Jsem zpatky u peta protoze mi prijde ten dmg slusny mam sanci si zas vyprosit toho grizlaka co byl pojisteny poutem ? Noveho nesezenu nikdo nema tamera se mi zda... a dalsi tyden cekat na pojisteni no hruza :-D Chci poexpit ty novacky ale ten lednak neustale umira

Asi začnu hrát mága, pak vám předvedu takový PVP že nerf bude do týdne Biggrin

Ještě se tě chci zeptat Víte zkoušel jsi si vůbec pohrát s taktikou? (to mi přijde hodně dobré)
Odpovědět
(11.12.2016 v 17:10)Thanis napsal(a): Díky za tvou práci, i když jsme se na některých věcech neshodli, stále si cením tvé práce a toho času co jsi pro MW obětoval! Budeš pro mne stále skriptér číslo 1.

Kdy bude revize bestiáře a jeho přechod na C4? Přeci by se mělo teď roztočit to naše oblíbené kolečko, kteří hráči tak milují. Očividně na C4 nadávají otázkou(což si myslím, že vůbec nic neznamená, nadávalo se jak na C2 tak na C3 přičemž fungovali dobře) ale zůstává jak se to chová v PVP a jak PVE když není upravenej bestiář, nebo je?

JESTLI POTŘEBUJETE TESTY VYHRADÍM SI NA VÁS KLIDNĚ CELÉ ODPOLEDNE. Je nějaká testovací zóna na C4(nastavování skillů perků a pod.)
Odpovědět
Z jiného tématu:
(25.04.2017 v 17:27)Muzzug napsal(a):
(24.04.2017 v 20:55)Whitey napsal(a): Ale nejdřív chci zmlátit Bioska, aby dodělal do klienta ikony nad hlavu NPC, kdo má ty kvesty hledat Smile

Nešlo by je třeba jenom odlišit barvou jména?
Dík za návrh, to mě nenapadlo.
Bohužel, prověřil jsem možnosti a zjistil že na barvení HP baru se musí zavádět extra grafika pro každou barvu.
Ty ikony z Bioska stejně časem vymáčknu, protože je chci používat i pro jedy (lebka nad hlavou), plížení (oko/škrtlé oko nad hlavami) a jiné věci. Hodně věcí by to vyřešilo a zpříjemnilo.
Tak uvidíme až se dostaneme ze současné fáze stabilizace a optimizace skript.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Whitey v současnosti bych v signalizaci plížení neviděl problém, X nevidí O vidí je dostačující.
Odpovědět
(26.04.2017 v 19:04)Whitey napsal(a): Bohužel, prověřil jsem možnosti a zjistil že na barvení HP baru se musí zavádět extra grafika pro každou barvu.

HP baru? Já myslel jméno postavy co je nad ní. Pokud teda nemyslíš to samé a já si nepletu pojmy. Ale díky za info.
Odpovědět
Myslíme každý něco jiného, ale to nevadí. Obarvit jméno u postavy vyžaduje zásah do klienta, stejně jako ty ikony (-> Biosek).
Já šel přes ty záložky s životy co se dají z NPC vytáhnout, protože ty už barevné jsou - bohužel ne tím že by se jim daly měnit barvy, ale tím že mají každá extra obrázek (každá nová barva tak vyžaduje přidání nové grafiky).
I když... neviděl jsem někde ve vlastnostech položku NameHue?

Jedině udělat takový hotfix, že by hráč napsal povel [questy a NPC v okolí by mu odpověděly mám/nemám.
Nebo - a to by bylo hned - přidat to do popisu NPC. Je příkaz [look, který ukazuje info o věcech a NPC. U NPC píše "Bez popisu", protože drtivá většina popis nemá (ale může mít, pokud máte někdo zájem je napsat). Součástí výpisu by mohlo být "Má/Nemá quest".

Edit: Ha! Obarvit jméno opravdu jde, a je to extra snadné... a nevyžaduje to zásah do skript.
NPC mají položku NameHue, pomocí které lze obarvit jméno co se nad nimi ukazuje (dík, Muzzugu).
Stačí poprosit GM aby u NPC které mají kvesty a u kterých chceme aby to bylo vidět obarvila ([set NameHue x, -1 = vypnuto).
Můžou se tak odlišit kvesty (sv. červená), obchodníci (sv. zelená), NPC se zakázkami (sv. modrá) apod.
Časem můžeme připravit povel který to nastaví u NPC s kvesty s triggery dvojklik apod.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Výborně! Rádo se stalo. =)
Ještě mě napadá - dalo by se i nějak barevně rozlišit NPC, od kterého jsem si quest nevzal, u kterého už ho plním (z důvodu lepšího hledání) a které už pro mě nemá? Nebo tak něco? =)
Odpovědět
No vidite, ani me ukamenovat nemusite. Biggrin
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Jojo jmeno jde obarvit odjakziva. Uplne si vzpominam na zacatky, kdy Geo tohle vyuzil na neco a v tymu se to nikomu nelibilo Smile
Odpovědět
Bohužel to obarvení je globální, pro individuální stavy questů použít nepůjde.
Otázka taky je co nám na to řekne zbytek RT, posledně když se navrhovalo označení Npc s kvesty tak se moc nejásalo. Chápu že se to nemusí zdát RP když mají Npc vysačku na hrudníku, ale doba už je taková - kdo má obcházet a odklikávám X desítek Npc jestli pro něj něco nemají...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
(27.04.2017 v 05:41)Whitey napsal(a): Bohužel to obarvení je globální, pro individuální stavy questů použít nepůjde.

A nějaká jiná možnost, jak najít NPC se zadaným questem? Párkrát se mi stalo, že jsem zapomněl kdo mi ho zadal a ke komu se mám vrátit a pobíhat hodinu po mapě nebylo úplně to, co bych chtěl dělat. =D Napadá mě přidat možnost do Úkolů po splnění questu tlačítko na nastavení sledování cíle, nebo tak něco?

(27.04.2017 v 05:41)Whitey napsal(a): Chápu že se to nemusí zdát RP když mají Npc vysačku na hrudníku, ale doba už je taková - kdo má obcházet a odklikávám X desítek Npc jestli pro něj něco nemají...

Tak teoreticky by stačilo, kdyby NPC komunikovalo a ne jenom stálo tiše na místě.

Nicméně díky za prověření možností. Smile
Odpovědět
Přebarvil jsem NPC co zadávají nebo jsou součástí questů jména na růžovo, dost jsem jich asi vynechal, všechny si nepamatuju, orčí NPC jsem vynechal záměrně, jelikož v těch aby se prase vyznalo a taky jsou jen pro orky, jiná rasa je dělat stejně nemůže.
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
(27.04.2017 v 09:45)Thanis napsal(a): Přebarvil jsem NPC co zadávají nebo jsou součástí questů jména na růžovo...

náhodou jsem si toho všiml, jak jsem probíhal okolo elfí osady a hned jsem tam letěl... super věc  Thumb Up ...
Odpovědět
Super řešení a velmi rychlý výsledek. Dobrá práce.
Odpovědět
@Muzzug: Nezobrazuje se pozice zadavatele v logu kvestů?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
(27.04.2017 v 16:00)Whitey napsal(a): @Muzzug: Nezobrazuje se pozice zadavatele v logu kvestů?

Ne. Resp. je tam občas jméno, ale u některých questů nebylo.
Odpovědět



Skok na fórum: