Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RT] Whitey
#81
Radši ne, tam by byl problém s parkováním...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#82
Jak rika kamos... nebrat vsechny auta zacinajici pismenem F, tedy ford, fiat a vsecny francouzke :-D

Jinak nevim co mas proti skodovkam. Jen vzhled nebo nejake negativni zkusenosti?
Pokud by jsi chtel male auto a treba i tridverove kukl bych se po starsim peugeotovy. Vse je jen o tom k cemu ma auto slouzit...
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#83
Zatím jde jen o malé auto na cestu do a z práce, a občasné (řádově v měsících) návštěvy prahy. Třídvéřák je nepraktický, ale rodinu zatím nemám a ani neplánuji, tak uvidíme.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#84
Skodovka fakt drahej servis nema. Kdyz se k ni chovas normalne a trosku se o ni staras, tak se jen tak nevysere a kdyz jo, tak vetsinu veci si opravis sam a uz se musi stat neco, aby si nedojel domu. Sam bych si klidne znovu nejakou 130 nebo Rapida poridil, ale ve slusnem stavu stojej vic nez jsem ochotnej dat a to jen diky ty posrany ekodani. Mel jsem svoji starou docela dlouho a i kdyz se na ni sralo kde co (ale za to mohl predchozi majitel, bracha co s ni jezdil jak prase), tak na ni nedam dopustit.
Odpovědět
#85
osobně bych mohl doporučit opla Corsu, už sem s tim cosi najezdil a nemuzu si stezovat, myslim ze zadnou zavodku nepotrebujes a diesel 1.7 se spotřebou 4.5 litru na 100km, co vic si prat? 5ti dveřák maly a do mesta pohoda.... i když v rpate si neumim predstavit zadnou jizdu v jakemkoliv aute na pohodu Biggrin
a cenově taky dostupné
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#86
Dík za oba typy, prověřím co mám vůbec dostupného Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#87
Kara: V praze rad jezdim octavii v automatu Biggrin Clovek v kolonach slape jen na brzdu Biggrin
Odpovědět
#88
Ale taky to jednou prijde, ale otloukat rovnou neco s automatem, to se mi nechce Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#89
No pro tve "rekreacni" jezdeni je diesel hlouposet... s tim musis jezdit pravidelne...
Jinak v 10 mam prvni jizdu s nakladakem, tak pokud se nekdo budete pohybovat po Zlinskem kraji, tak si davejte pozor :-D
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#90
Tak konečně jsem to překousl, přestávám se bát a poslední dvě jízdy jsem si prostě užil. Dneska se mi konečně povedl i rozjezd na blbý křižovatce do kopečka (takže stresík a rozjezd z ručky). Teoreticky už vím kdy a kde řadit nebo podřadit (stihnout to už je zas jiná otázka Smile ), a požadavky typu "víc ke kraji/dál od kraje" spadli u poslední jízdy na polovinu (oproti předposlední!).
U auta jsem na 90% rozhodnutej jít do benzínovýho peugeotu 206, otázka samozřejmě je co seženu.

Dost mi náladu zvedla jedna hláška instruktora - na otázku "to jsem tak hroznej já, nebo všichni?" odpověděl že správně by mé měl vyvézt za město a až tam mě pustit za volant, ale jak vidím, tak od třetí jízdy mě i skrz to město nechává jet... (teda, město, ono v 6:00 to je tálinskej rybník, nikde skoro ani noha...)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#91
Zrovna včera jsem si na tebe vzpomněl, zrovna když jsem odbočoval doleva, házel blinkr, podřazoval a brzdil naráz Smile
Ale rozjezdy na ručku jsou fuj, to jsme cvičili jednu hodinu. Další hodinu jsem rozjezd v křižovatce do kopce vyřešil spojkou a když nic nenamítal na ručku už jsem do konce autoškoly nesáh.
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#92
Teda... žádné externí linky jsem na naše fórum v životě nedal, ale tohle stojí za to.
Jak to dopadne pokud se člen vývojového týmu Mozilly rozhodne navrhnout telefon:
http://mozillalabs.com/conceptseries/201...3/seabird/
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#93
Whitey napsal(a):Omráčený nebo bezbraný cíl se nebrání:
- šance zásahu 50-95% (místo 5-95%)
- vždy minimálně 5 dmg

Ignoruje zbroj?
Odpovědět
#94
Po resistenci za zbroj nastaví poškození na 5, pokud je protivník omráčený nebo jinak znehybněný.
Tato úprava má zabránit tomu že vás něco půl hodiny žvejká, než vám dojde životní energie.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#95
Jen mě tak napadlo k trofejím... nebylo by lepší přidat nějaký item (hlavu), který by se dal s určitým skillem vycarvit ze zabitého NPC (z těch pár, na které jsou trofeje), hlavu by někdo musel vypreparovat (alchymista pomocí činidla nebo něčeho?) a následně svobodné řemeslo vyrobit trofej? Určitě je to složitější na provedení, ale zase by to byl krůček ke spolupráci lovců, alchymistů a řemeslníků. Co se hráčské hlavy týká, tam by to časem rozlišovalo rasu a povolání a na trofeji by bylo jméno dotyčného hráče. Jestli je to moc složité nebo zbytečné, vykašlete se na to Smile
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#96
Jen jsem zprovoznil skript TaxidermKit který jsem našel v RunUO, zatím jsem to nijak nerozpitvával.
Akorát jsem tam přidal funkci na PvP trofeje, která mi přišla zajímavá... V omezené formě upravíme grafiku (viz. výzva na fóru, které se chopil Brak) aby všechny rasy neměly stejný xicht (v novém klientu to teoreticky bude ještě lepší) Co se týká jména, prozatím se nastaví jméno zabitého tak jak ho jeho vrah zná (takže klidné i "mladý elf" místo jména), minimálně dokud nepřesvědčím Gea aby k trofeji dodělal podobné feature jako je u hráčů, tedy že se každému zobrazuje jiné jméno.

Zpracování trofeje z hlavy možná později, plánuji systém trofejí z NPC, jako parohy z jelena nebo medvědinu na ty dvě pokrývky hlavy, pro lovecké cechy apod.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#97
Jo, co se masek (jelení, medvědí, vlčí?) týká, ty by to chtělo. Možná by nebylo časem k zahození výroba takových těch kůží na podlahu (medvědí jsou asi jenom).
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#98
Plánoval jsem jednoduchý nástroj na dělání koberců a na tyhle kůže, ale nějak to zapadlo v čase.
Čepice si pamatuju akorát medvědí a jelení, budu muset udělat průzkum grafiky.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#99
Ano je jen medvědí a jelení, na vlčí se dá stáhnout gump ale ve hře to bude stále vypadat jak medvědí. Pak už jsou jen dvě masky...
Odpovědět
Tak mám pocit že mě instruktor v autoškole ojebává: Jezdíme zhruba hodinu (6:00-7:00), ale do průkazu odškrtává hodiny dvě s odůvodněním že na hodinu jízd je limit 25-30km a my najezdíme zhruba 50. Hledal jsem na internetu i v zákoníku, ale o žádném limitu v kilometrech není nikde ani slovo... pouze že hodina jízd je 45 minut.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: