Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RT] Whitey
Koho máš za instruktora?
... to je skoro na inspekci...
Odpovědět
Mám tu autoškolu domluvenou přes šéfika, zná se s majitelem -> půjdu si stěžovat k majiteli.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
jj ojebava te. A pokud neni schopnej ti naplanovat cestu tak, aby se vesel do nejakych km, tak to je jeho problem. Beztak je to urcite kec jen aby usetril na benale, pripadne za tim je jinej duvod.
Odpovědět
Jak jsem psal, nikde není žádná kilometráž napsaná. Takže si ho zítra ráno podám, a buď to vysvětlí, nebo to vezmu vejš.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Takhle do nich! Hajzlove! Biggrin
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
Ja jezdim presne hodinu a pul(dve vyucovaci hodiny) jak mam, bez ohledu na km... Takze urcite se ozvi.
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
Tak tak, brácha najezdil třeba 80 km a nikdo ani necek. Od toho jsou jízdy po hodinách a ne po nějakých blbých kilometrech. 25 km za 45 minut to je při pozdějších jízdách k smíchu, to by ses houby a ne naučil jezdit Biggrin
Odpovědět
Tak instruktor mi pořád tvrdí že platí i ty kilometry. Zejtra budu mluvit s majitelem a uvidí se - buď je vychcaná celá autoškola a jdu k jiné, nebo instruktor krade benzín. (počítal jsem to a při 3l/km x 50km x 14 neuskutečněných hodin = 42l benzínu, cca 1260,-)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Ja tez jezdil na cas, a ne na kilometry... Instruktor si roztahl noviny, zapalil cigo a jelo se Tongue.

Takze podle me pekna blbost a hnal bych to nahooru Smile...
Odpovědět
Na kilometry? To sem jeste neslysel. Ja jezdil vzdy taky na cas a jeste aj obcas pretahoval.. pohodicka.
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
Mohlo by to bejt nějaký interní nařízení tý autoškoly, aby udrželi náklady na uzdě. V tom případě by tě ale instruktor měl vodit tak, aby vám ty kilometry vystačily na celou lekci.
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
Měřená veličina: vyučovací hodiny
Měrná jednotka: km

e?

Bojuj, Whitey, bojuj!
A piš, kdy máš jízdy, nezapomeň, že chodím domů pěšky Angry
Wink
Odpovědět
No já jsem hlavně zvědavej kolik zapíše hodin až mě bude učit parkovat...
Jinak zejtra budu mluvit přímo s majitelem, tak uvidím.

Jízdy mám v 6:00 ráno, to snad domů nechodíš... to by ti Lalali dala Biggrin
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Ajajaj, tak to si raději přispím, koukám... A budu varovat Jukiona!
Biggrin
Odpovědět
Jojo, spánek neškodí, ale brzké vstávání může někdy i zabíjet Biggrin
Odpovědět
Tak mám další jízdy za sebou... začátek po městě super, motání se uličkama super, jenže pak instruktor začal hysterčit když jsem se v Kamýku přiblížil na 20cm k autobusu. Následně mě v lese vytlačil náklaďák málem do škarpy, a pak jsem byl tak zmatenej že jsem na křižovatce ignoroval stopku.
Aspoň že s majitelem se pak odpoledne dalo mluvit.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Můžete mi gratulovat... bylo to o fous, ale budu mít řidičák Smile Písemné 43 bodů z 50, žádná chyba v křižovatce nebo značkách, ale stejně to zamrzelo, čekal jsem víc bodů, dal jsem tomu dost času. Technické bez problémů. U jízd jsem se pokusil rozjet s ručkou Smile a přepočítal se v odbočkách na kruhovém objezdu (jel jsem třetí, měl jsem druhou), naštěstí měl komisař rozum (nebo dobrou náladu).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Tak gratulace, hned se nikde nevysekej
Odpovědět
Gratuluju a koukam, ze se bodovani uuuuuplne zmenilo od dob, kdy jsem to delal ja Biggrin
Odpovědět
Taky gratuluju... třeba já jízdy opakoval už 8x a řidičák doteď nemám. Biggrin
Odpovědět



Skok na fórum: