Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RT] Whitey
Dobrá práce s těmi jmény.

Nešlo by takhle obarvit ještě NPC, která mají zakázky? To by mohlo jít i nějak automaticky na základě tagu/interakce/attributu, ne?

Díky!
Evelin - Bylinkářka, co lehce k bohatství přišla
Desmond - Bard na volné noze s bohatou sbírkou zářezů na loutně
Odpovědět
(27.04.2017 v 05:41)Whitey napsal(a): Otázka taky je co nám na to řekne zbytek RT, posledně když se navrhovalo označení Npc s kvesty tak se moc nejásalo. Chápu že se to nemusí zdát RP když mají Npc vysačku na hrudníku, ale doba už je taková - kdo má obcházet a odklikávám X desítek Npc jestli pro něj něco nemají...
Mně se to líbí. Chtěli jsme ty ikony řešit už dlouho, tohle je dobrý rychlý hotfix. Dobrá práce!
Samozřejmě bych přeskočil NPC, kde je třeba interakce podmíněna splněním nějaké podmínky ("splň napřed quest u NPC X, které tě za mnou pošle"), případně questy "utajené" ("mluvím jen se členama zlodějského cechu").
Prostě barvit jen to, co opravdu reaguje na dvojklik prakticky libovolné postavy, včetně nováčků. Ať to nejsou úplně spoilery. Za těch podmínek to asi nemůže nikomu vadit. Je nesmysl chtít po hráči aby naslepo proklikával 5 NPC v každém domku jen aby se dozvěděl, zda to je NPC se zakázkou, questem, nebo obchodující..
Odpovědět
Snad všechny NPC co dávají zakázky obarvena na žluto.
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
Měli bychom projít tutoriál a krom změn, o kterých se již mluvilo a aktualizací textů tam zapracovat i informace o odlišných barvách jmen. Jak v textu nějaké interakce, tak prakticky (přebarvit jména NPC v tutoriálu).
Odpovědět
NPC se zakázkami, jak obarvit vše:
[global set NameHue barva where BaseCreature CraftQuestActive is true
Musí se použit "BaseCreature" místo "Mobile", protože CQA je vlastnost až od BC, Mobile ji nemá. CQA true znamená že NPC má zapnuté řemeslnické kvesty.

Poznamenej Thanisi prosím někam barvy které používáš, ať jsou pak vždy stejné.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Nebylo by prosím možné takovouhle barvou označit i nějak učitelský NPC? Ja vim že toho asi už chceme moc, ale třeba u barda mam kolikrat najít spravny NPC :-)
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
Obecně učitele by asi nebyl problem označit, ale podle Povolání asi ne, to bych už nevěděl jaký barvy použit Biggrin
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
(28.04.2017 v 17:19)Thanis napsal(a): Obecně učitele by asi nebyl problem označit, ale podle Povolání asi ne, to bych už nevěděl jaký barvy použit Biggrin

Stačí obecně, jde mi o to, že mezi tim šilenym bordelem NPC je i tak problem je najit.
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
Ani nevíte, jak mě těší, že můj nápad s barvičkama prošel. =) =)
Odpovědět
Přesně tak, hlavní kredit za nápad s barvením jmen má Muzzug. Já jen zjistil že to opravdu jde.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Heh... pro lidi co si stěžují na nestackovatelné věci, které se přetahávají po jednom kuse... Zkuste přetáhnout jednu a držet při tom CTRL...
Asi už je to tam děsně dlouho, ale já to objevil teď Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Občas mi chodí od hráčů soukromé zprávy (PM), na které nelze odpovědět - píše mi že nelze odeslat zprávu, protože příjemce má tuto možnost vypnutou.

Obsahově jsou zprávy stejné - "Bude MW ještě fungovat?".
Rádi bychom aby fungoval, všechno teď záleží jen na Bioskovi.
Když najde čas tak pracuje na zprovoznění pod Linuxem, servery s Windows se stali po změně licencování cenově neúnosné.
Server je pořád zaplacený (poklona Geovi že to stále platí), členové RT se tu občas mihnout (i ne-členové, Radstar v minulém týdnu aktualizoval fórum Smile ).
Biosek před nějakou dobou nadhodil že díky Tramzillerovi přišli s pár dobrými nápady na řešení problémů s Linuxem (server je provozuschopný, řeší se automatické restarty, aktualizace ze SVN apod.).
Od té doby možná nemá dost času, možná motivace. Věnujte mu občas pár pozitivních slov...
Takže za mě: Biosku, do toho! To dáš! Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Jó, s Marillou jsme poslední měsíc vzpomínali na Manawydan.. Celou dobu sledujeme stav serveru a fórum už od vypnutí. Určitě i další lidi z Olomóca by chtělo vidět MW zase online. Biosku, potřebujeme tě. Doufáme, že se brzy uvidíme s ostatními online Smile
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
Nechci slibovat nejaky deadline, ale ted se mi uvolnilo docela dost casu. Uz mi do dotazeni chybi fakt malinko, chci to dotahnout co nejdriv.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Já s pár lidmi se už taky těšíme. Chtěl jsem po delší době hrát a mam 3 lidi sebou tak věřím že se to podaří. Že mw funguje po takové době klobouk dolu všem. Dobrá práce GM týmu i hráčum že hrají
Odpovědět
Já jsem chtěl zase po nějaké době začít hrát, ale před pár měsíci jsem zjistil, že server nejede, takže sem jednou za čas zavítám a podívám se, zda se něco nezměnilo. Držím palce s přesunem na .NET Core - dokážu si představit ty problémy, které to představuje. Snad to brzy rozběhnete a sejde se tu pár lidí, se kterými bude radost hrát Smile. Hodně štěstí.
Evelin - Bylinkářka, co lehce k bohatství přišla
Desmond - Bard na volné noze s bohatou sbírkou zářezů na loutně
Odpovědět
Tiež stále sledujem váš progres a držím silno mocne palce ^^ Častokrát chytám hroznú chuť si zahrať Manawydan. Hrozne mi tu sadol systém craftovania a obchodovania. Až to raz pobeží, určite začnem hneď hrať. (Skúšala som zahnať chuť inými servermi...ani jeden ma nebavil xD). Takže go, go, go! *aktívne povbudzuje s pon ponami v rukách*
Odpovědět
Ahoj. Muzu se zeptat, jak to vypada se serverem? Smile
Evelin - Bylinkářka, co lehce k bohatství přišla
Desmond - Bard na volné noze s bohatou sbírkou zářezů na loutně
Odpovědět
(17.10.2018 v 18:10)Desmond napsal(a): Ahoj. Muzu se zeptat, jak to vypada se serverem? Smile

Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
Jsem teď úplně mimo, skolila mě nějaká chřipka.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: