Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RT] Whitey
#41
V pátek snad v práci skončí nápor po mé dovolené (moc toho neudělali, takže to musím dohnat zas já), a já budu mít čas něco skriptovat.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#42
Narazil jsem na zajímavou chybku v CS3:
- v obraně se nejprve pomocí nově zavedené "Mobility zbroje" otestuje úspěch obrany, na kterém závisí jak moc jste byli zasaženi
- pak se vezme typ zbraně (sečná/tupá/bodná/střelná) a podle toho se sníží poškození úderu o příslušnou hodnotu zbroje
- pak se vezme resistence zbroje a poškození se znova sníží...
Proto bylo testovací NPC v plátech tak ultimátní... protože pokud jste ho trefili za 20 životů, tak to zbroj nejprve snížila na cca 10 (podle typu zbraně) a pak na cca 5 za fyzickou odolnost zbraně.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#43
Provádím úděsné věci, slučuji třídy "BaseItem" + "Item" a "Container" + "BaseContainer".
Je to děsběs, při slučování prvního páru vyskočily stovky errorů a zhruba stovka varování, musím upravit deserializaci... (load)
Ani nechci vědět co mě čeká v druhém kontejnerovém páru Smile

Ve hře toho moc nepoznáte, snad kromě toho že to bude malinko svižnější, na skriptování blbovzdornější, a když bude chtít někde něco změnit, tak to nebudu muset dělat třikrát na třech různých místech.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#44
Malinko teď polevím ve skriptování, rozhodnul jsem se na stará kolena udělat řidičák, tak se učím jak velké lidi ještě smím přivázat na dětskou sedačku, nebo jestli člověk vedoucí psa po silnici je řidič nebo ne - prostě samé důležité věci.
Totální průser je že jsem se nikdy nebyl schopen naučit nic z knížek, jediná účinná metoda u mě je metoda pokusů a omylů...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#45
http://etesty.mdcr.cz/

tyden klikat a mas 50/50
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#46
Jop, taky sem mel 50/50 8-)
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#47
Test už jsem si nanečisto dělal o výkendu, napoprvé a bez přípravy jen o dva body míň než je hranice. Křižovatky bez problémů, značky bez problémů, hlavní problém je neustále se měnící legislativa a slovíčkaření typu "zastavit" a "stát" Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#48
(01.09.2010 v 21:28)Whitey napsal(a): Test už jsem si nanečisto dělal o výkendu, napoprvé a bez přípravy jen o dva body míň než je hranice. Křižovatky bez problémů, značky bez problémů, hlavní problém je neustále se měnící legislativa a slovíčkaření typu "zastavit" a "stát" Smile

No budu ti drzet palce, ale jestli ti to pujde jako scriptovani, tak nemam strach...

btw. ja se prave zacinam taky ucit, ale na "C"
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#49
Spíš bude problém s jízdama, tam mi asi metoda pokusu a omylu nebude povolena Biggrin
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#50
Dneska jsem měl první jízdy... Byl jsem sice ohodnocen slovy "napoprvý docela dobrý", ale řekněte mi jak mám naráz myslet na spojku, řazení, plyn/brzdu, blikny, udržet se na svý straně a ještě sledovat okolní provoz?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#51
říká se že muži na to mají geny... jsi asi z půlky baba Wink
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny, The Great Emperor. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Odpovědět
#52
Uplne jednoduse Biggrin bud rad, ze si nedelal autoskolu v praze skoro v centru. Prvni hodina na starem mechanickem simulatoru skody 120, kterej byl uplne pikacu a druha hodina sup do favorita, 2 kolecka na parkovisti a hrrrrrrr pekne na hlavni silnici smer vaclavak Biggrin Nepral bych nikomu Smile
Odpovědět
#53
Biggrin No u mě se simulátor vynechal (asi nemaj), a šup za volant Smile Základ před startem, jak řadit a šup na silnici... Rozjezd mi jde bez problémů, řazení taky... malinko problém v přešlapávání na pedálech (brzda/plyn), ale za to mohly taky boty... (outdoory) ale jak mám stíhat čučet okolo a včas blikat, to fakt nevím Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#54
Biggrin Pockej az budes muset podrazovat pred zatackou nebo nedej boze se zaradit do pruhu, kde te nikdo nechce pustit Biggrin
Odpovědět
#55
"Popros!"
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#56
Spis ... "naser se mu tam!" Biggrin
Odpovědět
#57
Není náhodou finta v tom jet tak pomalu, abys všechno stíhal, a jak ti to vchází do krve, valíš čimdál rychlejc (v rámci omezení daných vyhláškou a místním značením pochopitelně Smile )
A nevim na co blinkr. Ostatním je prd po tom, kam jedeš Tongue
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#58
: ) drzim palce at brzo zacnes zvladat sledovat i prostor okolo sebe : )))

a do te doby bych uvital pokud se nekde bude objevovat upozorneni vzdy kdyz se budes chystat na silnice, budu se snazit drzet si aspon pul republiky odstup : )))


Odpovědět
#59
Quazime, ja bych to s tim odstupem radeji nepodcenovala (jen pul republiky?)....znas Rada Biggrin.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#60
Marina: Pockej, tady ale neni rec o me Biggrin A vubec ... ja sem nahodou klidny ridic, co ani nezdrzuje, ale ani nejezdi jako prase Smile
Odpovědět



Skok na fórum: