Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RT] Whitey
#61
(16.09.2010 v 12:33)RadstaR napsal(a): ... ja sem nahodou klidny ridic, co ani nezdrzuje, ale ani nejezdi jako prase Smile
http://www.youtube.com/watch?v=IMRUu7OA0...re=related
takovej ?
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#62
No ja dneska raplil kdyz predemnou jel nejaky idiot 35 a prednim další, ještěže sem jel zrovna na motorce na ktere se hezky predjizdi i ve meste i když jsem překročil rychlost asi o 40km/h :-D
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#63
Instruktor: "Víte že jsme jeli pořád 70?"
Já: "No... povolená je 90, sem tam byla značka 70, a v obci jste mi naštěstí vždy upozornil..."
I: "Alo to jo, ono to bylo podle pravidel, já jen že při druhý jízdě mi to většina odkroutí 40tkou na dvojce..."

Dneska mám za sebou skoro padesát kilometrů za ranního provozu! Naštěstí to bylo pořád po hlavní a rovně, jen sem tam neplánovaně musel střihnout jedno předjetí (tahač s kládama). Po výměně bot šly i pedály bez problémů, akorát mi dělá problém si zvyknout že na brždění stačí trochu sešlápnout a čekat až to zastaví... a ona ta fabka má ještě posilovač jak sviňa Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#64
Jezis ja sem blba! Vidis...myslim an tebe porad Biggrin. Tuhle diskuzi sem cetla uz davno a nejak mi nedoslo, ze to je vlastne k WD Biggrin.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#65
Marina: Jasneeeeeee Smile
Whitey: Tak to mas dobry. Ja sem ze zacatku taky jezdil jak posranej a nekdy 50 km/h ve meste pro me bylo docela velky vzruso ... Biggrin
Odpovědět
#66
Ono to přijde... tohle byla defakto rovinka po hlavní, ale až budu muset brzdit na křižovatce a pak někam jet, to bude něco Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#67
Si pamatuju, ze me instruktor vzal an druhe hodine do centra v celkem velkym provozu Biggrin. Aspon sem se naucila poradne se spojkou Biggrin, popojizdneni v zacpach je na to nejlepsi Biggrin.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#68
Marina: To je pravda. A jak vas ucili parkovat ? Ja sem byl nucenej zaparkovat do rady aut pouze jednou a to den pred zkouskama Biggrin Nastasti pri zkouskach to po me nikdo nechtel Biggrin
Takze parkovat jsem neumel, ale nase ulice je tak dobre udelana, ze bez souvani to vetsinou nejde a na parkovani je malo mista, ze jsem se to rychle naucil praxi Biggrin
Odpovědět
#69
Parkovala sem skoro vzdycky na konci hodiny Biggrin. Vetsinou pozadu mezi 2 auta v lajne Smile. Pri zkouskach sem taky neparkovala Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#70
(16.09.2010 v 16:15)Whitey napsal(a): ...akorát mi dělá problém si zvyknout že na brždění stačí trochu sešlápnout a čekat až to zastaví...

na to som prišiel, až keď som vcelku pekne vrazil hlavou do volantu O:-]
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět
#71
nejel si dneska okolo liberce ? ja ze me jedna autoskola zkousela vytlacit z dalnice ... : )


Odpovědět
#72
Pokud to nebylo v šest ráno tak ne Smile
Dnešní jízdy jsem rozdejchával velice dlouho, až do konce pracovní doby (dneska 19:05, 12 hodin bez oběda...) Dneska se nejelo po krásné rovince Příbram-Rožmitál, dneska byly na řadě křižovatky a úzké klikaté silničky... A když mi to na druhé křižovatce (lehce do kopce) zhaslo, protože jsem byl totálně vyšinutej (fakt jsem nestíhal)... tak začal ještě instruktor vyvádět jak histerka (dělejte, nastartujte to znova, POMALU tu spojku, plyn, PLYN!) tak jsem fakt měl chuť nacpat mu klíčky někam a jít dál pěšky.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#73
Biggrin Biggrin Biggrin klasika Biggrin Ale bud rad, ze jezdis alespon s Fobii ..... i kdyz jestli je to HTP, tak potes koste Biggrin
Odpovědět
#74
spis bud rad ze si nedelal ridicak na neprotazenejch zasnezenejch ledovejch cestach jako ja : ) Kdyz treti hodinu zvladnes hodiny tak mas teprv chut hodit klice do skarpy, vytahnout trikolku a odjet na ni : ))))


Odpovědět
#75
Koukám teď po autech... Žádná sláva, nové rozhodně nebude. Ono se dá koupit nové auto "už jen od 125.000", které "normálně" stojí 155.000,-... Jenže to jde pouze pokud ho koupíte na jejich úúúžasný leasing, a pochopitelně je to cena auta BEZ navýšení o ten leasing... takže se ve finále můžete taky upsat na 180.000 a víc tisíc za auto které nemá ani přípravu na rádio a airbag u spolujezdce.
Zatím mám v rezervě nabídku na Citroen Xsara, za 60.000 od ségry známýho, ale znáte tu o automechanikovi co si koupí auto pro sebe, ale pak potřebuje peníze a tak ho chudák musí prodat? A já bych navíc radši něco malýho do města, plus mi vadí jen tři hvězdičky v nárazovejch testech. Na druhou stranu... na nic lepšího jsem zatím nenarazil.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#76
Pro zacatek si kup nejakej spotrebat treba do 30k (klidne i felicii) .... to ti 2-3 roky vydrzi (samozrejme zalezi kus od kusu). Naucis se na nem jezdit a jelikoz brzo bude zima .... a pak si kup neco normalnejsiho.
Xsara neni spatna jen bacha na elektoriku a podvozek (hlavte ten slavnej vzduchovej podvozek citronu).
Ja mam treba Mazdu 626 v dieselu (15 let starej strep). Po vymene kompresoru by se dal na auto nemuselo vubec sahnout dalsich par let ... bohuzel pak me ho ukradli a tedka je to zase srot, ale jezdit se s tim da taky Smile
Odpovědět
#77
Škodovku bych nerad, poslední která se mi líbila byl Rapid. Teď už jsou to jen předražený vozidla s drahym servisem. Koukám po mazdách (šéf má mazdu, jeho tatík mazdu, jeho manželka mazdu... Smile ), nepohrdnul bych ani Hyundaí.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#78
Jestli tě tak moc štvou tři hvězdy v nárazovejch testech, tak si kup tank. Nebo můžeš jezdit tramvají, taky možnost.
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#79
Drtivá většina aut po roce 2000 má 4/5 *, takže tři mi opravdu vadí.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#80
alebo jazdi v americkych skolskych/vazenskych autobusoch. to je stavane na pady z utesu.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět



Skok na fórum: