Hlasování: Vadilo by vam to?
Ano vadilo.
0%
0 0%
Ne nevadilo.
100.00%
11 100.00%
Celkem 11 hlas(ů) 100%
* Pro tohle jste hlasoval(a) Vy. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smazani pasti
#1
Question 
Jelikoz se ted topim v kvante scriptu pasti a v jejich nacitani a ukladani, tak by mi dost ulehcilo praci, kdyby se mohly nechat smazat vsechny nefunkcni pasti typu:
Slaba/ /silna vybusna/mrazici/elektricka/kyselinova past

Jak jsem rekla, jde o momentalne nefunkcni pasti. Bohuzel bude nutne smazat i nektere vyrobni navody a to k pastem typu kyselinove a mrazici z duvodu prejmenovani trid techto pasti pro lepsi prehlednost.

Pasti kazdeho typu je ve hre vetsinou jen par jednotek...celkove to dava par desitek. Maji je hlavne remeslnici a zlodeji.

Me tedy zajima...delalo by vam velky problem, kdyby se tyto pasti smazaly vymenou za rychleji a kvalitneji udelane nove pasti? Kdyby ano, tak by se musely tvorit celkem osklive zaplaty, ktere by mi zabraly dost casu a navic...jsou to zaplaty...

Nerada bych vytvarela neco co ma konecne fungovat (vlastne neco nove) se zaplatama od zacatku.

Prosim at se hlasovani zucastni i GM.

Jelikoz by bylo dobre to vedet co nejdrive, at se zbytecne nezdrzuji, tak davam tehle ankete 1-2 dny, pokud bude hlasovani jednoznacne.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#2
Pripadne se muzeme domluvit na zapsani poctu pasti a nasledne rucni nahrade.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#3
Jak koukam na vysledky tak 11 lidi bylo zatim pro "Ne, nevadi." a 0 pro "Ano, vadi", takze vam dekuji, ze mi zjednodusujete praci. Smile Myslim, ze vysledky jsou dost jasne, takze nema smysl cekat a ja se pomalu poustim do prace Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět



Skok na fórum: